Český Metropol

Description:

Český Metropol

URL:

http://www.tydeniky.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony

Publishes:

3 items/month

Anička Slováčková má nový klip, podívejte se jak jí to sluší

2.July
Praha I Anna Julie Slováčková se poté, co prošla náročnou onkologickou léčbou, vrhla zase do práce. Představila nový klip, který k písničce s názvem Co víc natočila se svou kapelou Aura. Videoklip plný optimismu a pozitivní energie si zpěvačka nadělila předčasně ke svým narozeninám!

Do nového přírodního rodinného parku vyrazil známý herecký pár i moderátorka se syny

8.June
Praha I Od víkendu mají pražské Horní Měcholupy nový, přírodní zábavní rodinný park Krtkův svět. Otevření si nenechaly ujít ani známé osobnosti, jako herecký pár Eva Hrušková a Jan Přeučil, jejich rodina - syn Zdeněk Rohlíček s manželkou Libuškou a dcerou Elinkou a moderátorka Štěpánka Duchková se svými syny.

Divadélko Radka Brzobohatého chystá premiéru Cyrana

28.May
Praha I Divadélko Radka Brzobohatého, které má stálou scénu ve Strašnickém Divadle Solidarita, se po koronavirové pauze probouzí opět k životu. A to doslova na plné pecky. Připravuje se tu jedinečné představení Cyrano.

Miss ČR hledá krásky do letošního ročníku

20.May
Praha I Miss České republiky odstartovala představením tří automobilů pro vítězky. Zaměří se na charitativní projekt Počítače dětem a obnovení věhlasu jablonecké bižuterie. Národní soutěž krásy se přizpůsobila aktuální situaci a přichází s online castingy, které startují v květnu.

Pes Gump už má knižní bestseller, klip, nově i sochu a bude o něm film!

13.May
Tábor / Ne každému psovi se poštěstí mít hodného páníčka a ještě, aby byl slavný. Gumpovi, psovi, který naučil lidi žít se to podařilo. Příběh toulavého a původně týraného psího voříška se dostal do knihy, do klipu, teď má i sochu a brzo o něm režisér F. A. Brabec natočí i film.

Cukrář Josef Maršálek z televizní show: Peče, miluje a žije!

12.May
České Budějovice I Ve svých 38 letech toho má cukrář Josef Maršálek už opravdu hodně a mnoho toho taky dokázal. Kromě toho, že se stal hvězdou televizní show Peče celá země, skvěle se prosadil nejen u nás, ale hlavně v zahraničí, kde taky část svého života. Nějakou dobu pobýval i v Buckinghamském paláci.

Po koronaviru Oživíme Česko! volají známé osobnosti i podnikatelé v unikátní kampani!

27.April
OŽIVÍME ČESKO! To je nyní nejdůležitější úkol nás všech, které zasáhla »koronavirová krize«! Čeští podnikatelé, živnostníci, řemeslníci, umělci, sportovci, ale i mnozí další si procházejí něčím, co tu nikdo od II. světové války nezažil. Naprostá paralýza všeho. Obrovské ekonomické, ale i psychické dopady situace s názvem covid-19. Infekční nákazy, která přinesla velká restriktivní opatření, zák...

Zpěváka Patrika Stoupu sledovalo na 3000 diváků

26.April
Praha I Zpěvák Patrik Stoupa vystoupil před pár dny na pražském Proseckém malém náměstíčku. Koncert to byl pravda trochu jiný, diváci, kterých bylo přes 3000, se neshromáždili pod pódiem, ale za svými monitory a telefony v pohodlí domova a sledovali online přenos Patrika a jeho kapely.

Postava největšího zrádce Emanuela Moravce znovu ožívá. Hlavní roli dostal Marián Labuda junior

26.April
Praha I Postava největšího zrádce českého národa v novodobé historii – minulého století Emanuela Moravce, znovu ožívá! Už dnes večer uvede Česká televize dvoudílní velkofilm s názvem Anatomie zrady. V hlavní roli se objeví Marián Labuda mladší.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes