15
new stories - click to show

Tyinternety.cz

URL:

http://www.tyinternety.cz

Catalog:

Tech → Internet

Publishes:

3 items/month

Pražský Impact Hub oslavil 11. narozeniny, zájem o coworking stoupá

25.June
Největší a nejstarší coworking v České republice oslavil 23. června v prostorách své pobočky na Vinohradech 11. narozeniny. „Na den… The post Pražský Impact Hub oslavil 11. narozeniny, zájem o coworking stoupá appeared first on Tyinternety.cz .

WebTop100: Inspirativní projekty a trendy v oblasti digitálního marketingu

22.June
Co lze čekat od Google a Seznamu pro rok 2022? Jak vypadá ideální vstupní a konverzní stránka? Jak zlepšit… The post WebTop100: Inspirativní projekty a trendy v oblasti digitálního marketingu appeared first on Tyinternety.cz .

Jan Matějů (Outfindo):Zákazníkovi nabídneme, co mu opravdu sedí

21.June
Vybíráte nové kolo? Zkuste Outfindo! Outfindo je unikátní platforma s dostupností 9 000 kol více než 120 značek na… The post Jan Matějů (Outfindo):Zákazníkovi nabídneme, co mu opravdu sedí appeared first on Tyinternety.cz .

Vznikl Brno Space Cluster – první klastr v České republice orientovaný na komerční vesmír

18.June
Vesmírný průmysl je v České republice spojený hlavně s Evropskou kosmickou agenturou (ESA). Trendem poslední dekády je však… The post Vznikl Brno Space Cluster – první klastr v České republice orientovaný na komerční vesmír appeared first on Tyinternety.cz .

Marketingová konference poradí, jak vítězit s covidem za zády

18.June
Contagious chystá 23. června po dlouhé době první offline marketingovou konferenci, na které by neměl chybět žádný marketér,… The post Marketingová konference poradí, jak vítězit s covidem za zády appeared first on Tyinternety.cz .

Startup Refork dostal 100 milionů na vývoj materiálu, který nahradí jednorázové plasty

17.June
Necelé dva roky ladili speciální materiál, který se rozloží i v domácím kompostu. Vyrábí z něj přírodní příbory… The post Startup Refork dostal 100 milionů na vývoj materiálu, který nahradí jednorázové plasty appeared first on Tyinternety.cz .

Na SWCSummitu v Praze vystoupí spoluzakladatel Applu Steve Wozniak

16.June
Hlavní osobností letošního Startup World Cup & Summitu, který se uskuteční v Praze ve dnech 5. a 6. října, bude… The post Na SWCSummitu v Praze vystoupí spoluzakladatel Applu Steve Wozniak appeared first on Tyinternety.cz .

Za poslední dva roky se na světě vygenerovalo 90 % celkového objemu dat

15.June
Objem dat, které generuje lidstvo, vzrůstá exponenciálně. Za poslední dva roky se na světě vygenerovalo 90 % z… The post Za poslední dva roky se na světě vygenerovalo 90 % celkového objemu dat appeared first on Tyinternety.cz .

eBay v České republice představil podpůrný program pro místní obchodníky

15.June
Společnost eBay, jedna z nejznámějších online prodejních síní na světě, připravila pro obchodníky v České republice speciální růstový program… The post eBay v České republice představil podpůrný program pro místní obchodníky appeared first on Tyinternety.cz .

DEPO Ventures: Startupy ze střední a východní Evropy budou usilovat o pozornost investorů

14.June
Investiční skupina DEPO Ventures a síť andělských investorů DEPO Angels Network organizují před letní pauzou další událost, která… The post DEPO Ventures: Startupy ze střední a východní Evropy budou usilovat o pozornost investorů appeared first on Tyinternety.cz .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes