15
new stories - click to show

UdálostiExtra.cz

Description:

Počasí

URL:

https://udalostiextra.cz

Catalog:

Z domova → Počasí

Publishes:

3 items/month

Týdenní předpověď počasí od 13. – 19. září

13.September
Na začátku týdne bude ještě počasí v Česku pod vlivem tlakové výše a setkáte se s vysokými denními teplotami. Článek Týdenní předpověď počasí od 13. – 19. září se nejdříve objevil na UdálostiExtra .

Týdenní předpověď počasí od 6. – 12. září

6.September
Celý týden bude počasí v Česku pod vlivem přesouvající se tlakové výše z oblasti Skandinávie na východ Evropy. Článek Týdenní předpověď počasí od 6. – 12. září se nejdříve objevil na UdálostiExtra .

Týdenní předpověď počasí od 30. srpna – 5. září

30.August
Počasí v první polovině týdne bude ovlivňovat tlaková níže a na mnoha místech našeho území se vyskytnou dešťové přeháňky nebo deště Článek Týdenní předpověď počasí od 30. srpna – 5. září se nejdříve objevil na UdálostiExtra .

Týdenní předpověď počasí od 23. – 29. srpna

25.August
Počasí bude ovlivněno postupující mělkou tlakovou níží. Ta přinese nízké denní teploty od 18-21 stupňů Celsia a také se vyskytnou bouřky a deště. Článek Týdenní předpověď počasí od 23. – 29. srpna se nejdříve objevil na UdálostiExtra .

ČHMÚ vydal další výstrahy. Na Česko se ženou bouřky, déšť i silný vítr

16.August
V místech s platnou výstrahou se očekává ojedinělý výskyt silných bouřek doprovázených nárazy větru kolem 70 km/h. Článek ČHMÚ vydal další výstrahy. Na Česko se ženou bouřky, déšť i silný vítr se nejdříve objevil na UdálostiExtra.cz .

Týdenní předpověď počasí od 16. – 22. srpna

16.August
Od úterý k nám bude proudit studená fronta od severozápadu. Zároveň k nám bude proudit chladný vzduch z oblasti Skandinávie. Článek Týdenní předpověď počasí od 16. – 22. srpna se nejdříve objevil na UdálostiExtra.cz .

Týdenní předpověď počasí od 9. – 15. srpna

10.August
Začátkem týdne přes naše území přejde okluzní fronta a poté bude počasí ovlivňovat zejména tlaková výše. Oteplí se. Článek Týdenní předpověď počasí od 9. – 15. srpna se nejdříve objevil na UdálostiExtra.cz .

Týdenní předpověď počasí od 2. – 8. srpna

2.August
Díky tlakové níži došlo už v závěru minulého týdne k citelnému ochlazení. Týdenní předpověď počasí přinesl portál slunecno.cz Článek Týdenní předpověď počasí od 2. – 8. srpna se nejdříve objevil na UdálostiExtra.cz .

Monzunové deště zatopily Manilu na Filipínách

26.July
Hlavní město Filipín zasáhly značné monzunové deště, které zapříčinily rozsáhlé záplavy některých částí filipínské Manily. Článek Monzunové deště zatopily Manilu na Filipínách se nejdříve objevil na UdálostiExtra.cz .

Hrozí další bouřky a povodně na několika místech Česka

18.July
Vysoké teploty opět vystřídaly vydatné deště a bouřky, jak varovali meteorologové. Déšť včera pustošil zejména severní Čechy. Článek Hrozí další bouřky a povodně na několika místech Česka se nejdříve objevil na UdálostiExtra.cz .

Vědci předpovídají lidstvu klimatickou krizi

18.July
Lidstvo prožívá klimatickou krizi a v budoucnu se to bude jen zhoršovat, říká David King, předseda Climate Crisis Advisory Group. Článek Vědci předpovídají lidstvu klimatickou krizi se nejdříve objevil na UdálostiExtra.cz .

Liberecko zasáhly vydatné deště, musely být uzavřeny některé ulice

17.July
Na některých místech Česka se objevil vydatný déšť a bouřky. Takové počasí například zasáhlo severní Čechy a velké problémy hlásí Liberec. Článek Liberecko zasáhly vydatné deště, musely být uzavřeny některé ulice se nejdříve objevil na UdálostiExtra.cz .

Na Děčínsku se protrhla hráz rybníka, některé domy jsou zaplaveny

17.July
V Mikulášovicích na Děčínsku se protrhla hráz rybníka a voda zatopila sklep nedalekého rodinného domu. V akci jsou desítky hasičů. Článek Na Děčínsku se protrhla hráz rybníka, některé domy jsou zaplaveny se nejdříve objevil na UdálostiExtra.cz .

Varování meteorologů: Česko zasáhnou další silné bouřky

17.July
Česká republika poslední týdny zažívá výkyvy počasí jako na houpačce. Vedra se totiž střídají s bouřkami a přívalovými dešti. Článek Varování meteorologů: Česko zasáhnou další silné bouřky se nejdříve objevil na UdálostiExtra.cz .

Týdenní předpověď počasí od 19. – 25. července

17.July
Začátkem týdne k nám bude proudit horký vzduch od jihu, který ve středu vystřídá zvlněná studená fronta postupující od západní Evropy. Článek Týdenní předpověď počasí od 19. – 25. července se nejdříve objevil na UdálostiExtra.cz .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes