15
new stories - click to show

Nadace Via

Description:

Blog

URL:

https://www.nadacevia.cz

Catalog:

Ostatní

Publishes:

3 items/month

Proměna Heřmanského kopce v Moravských Budějovicích nadchla místní pro sázení stromů

15.November
„Tolik lidí jsme opravdu nečekali, ale jsme připravení a zvládneme to,“ řekl čerstvý místostarosta Moravských Budějovic Jan Švaříček na začátku... The post Proměna Heřmanského kopce v Moravských Budějovicích nadchla místní pro sázení stromů appeared first on Nadace Via .

Mě tahle činnost nabíjí, já nemůžu vyhořet

10.November
Barotošovice jsou Bartošovice v Orlických horách jsou malou pohraniční obcí v okrese Rychnov nad Kněžnou, kde žijí dvě stovky obyvatel.... The post Mě tahle činnost nabíjí, já nemůžu vyhořet appeared first on Nadace Via .

Z Ukrajiny mezi nás. Od listopadu podpoříme dlouhodobé projekty

1.November
Nadace Via už od května tohoto roku podporuje projekty, které pomáhají začlenit nové sousedy z Ukrajiny do běžného života. Od... The post Z Ukrajiny mezi nás. Od listopadu podpoříme dlouhodobé projekty appeared first on Nadace Via .

Environmentální žal

19.October
Problémy se suchem, vymírající druhy, tající ledovce, ale také nová vlna používání jednorázových plastů během covidu nebo obavy o země... The post Environmentální žal appeared first on Nadace Via .

Modrozelená Praha

10.October
Myslíte, že je Praha modrozelená? Já sama jsem byla zvědavá, jak je na tom naše hlavní město z pohledu hospodaření s dešťovou... The post Modrozelená Praha appeared first on Nadace Via .

Petra Soukupová: Snad jsou na nás pyšní

6.October
Založit symfonický orchestr? Petra Soukupová to zvládla v patnácti letech. A navíc v Polici nad Metují – těžko najdete na... The post Petra Soukupová: Snad jsou na nás pyšní appeared first on Nadace Via .

„Vůbec tomu nemůžu uvěřit!“ aneb komunální volby v Nadaci Via

29.September
„Sedím pod schody v hasičárně a vůbec tomu nemůžu uvěřit, 10 křesel z 11 je našich!“ „Budu místostarostkou!“ nebo „Popravdě,... The post „Vůbec tomu nemůžu uvěřit!“ aneb komunální volby v Nadaci Via appeared first on Nadace Via .

Sklo a tradice se setkaly na dobročinném večeru pro Nadaci Via

23.September
Procestoval svět a vyučoval své řemeslo, před více než dvěma lety se pak usadil ve vlastním studiu na Kampě a... The post Sklo a tradice se setkaly na dobročinném večeru pro Nadaci Via appeared first on Nadace Via .

Nová náves nás stmelila

20.September
Před sedmi lety to byl opuštěný pozemek u školy. Dnes je z něj útulná náves, která je chloubou Markoušovic. Vesnici... The post Nová náves nás stmelila appeared first on Nadace Via .

Hledáme asistenta/ku back office

20.September
Rád/a se setkáváte s lidmi, pečujete rád/a o své kolegy a pracovní prostředí? PřesněVás hledáme. Do Nadace Via hledáme office... The post Hledáme asistenta/ku back office appeared first on Nadace Via .
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes