Univerzita obrany

URL:

http://info.unob.cz/

Katalog:

Z domova → Student

Publikuje:

6,3 položek/týden

Akademičtí sportovci změřili síly a dovednosti na sportovištích Univerzity obrany

14:07
• Ve čtvrtek a v pátek 21. a 22. června se na sportovištích Univerzity obrany v Kasárnách Jana Babáka odehrála klání Českých akademických her ve dvou sportovních odvětvích – plavání a nohejbalu. Organizátorem letošního 17. ročníku porovnávání sil českých studentů, které v Brně proběhlo od 17. do 22. června, byla Masarykova Univerzita – Fakulta sportovních studií.

Univerzita obrany poděkovala emeritnímu náčelníkovi Generálního štábu

19.června
• Studenti, příslušníci stálého stavu a občanští zaměstnanci Univerzity obrany a také velitelé vojenských útvarů a zařízení brněnské posádky se v úterý dopoledne na slavnostním nástupu rozloučili s bývalým náčelníkem Generálního štábu AČR armádním generálem Josefem Bečvářem, jehož působení v čele armády se uzavřelo na konci dubna.

Příslušníci Fakulty vojenských technologií na cvičení Tobruq Legacy 2018

19.června
• Na mezinárodním cvičení protivzdušné obrany Tobruq Legacy 2018, které se letos konalo na území Maďarska a Slovenska ve dnech 3. až 15. června za účasti vojáků z devatenácti zemí, nechyběli ani příslušníci Katedry systémů protivzdušné obrany, Fakulty vojenských technologií Univerzity obrany, kteří zde byli součástí týmu hodnotitelů v rámci jednotek 25. protiletadlového raketového pluku ze Stra...

Malé jubileum konference MITAV

19.června
• Ve dnech 14. a 15. června proběhl na Klubu Univerzity obrany pátý ročník konference „Matematika, Informační Technologie a Aplikované Vědy" (MITAV 2018).

Zapojení Univerzity obrany do Dne s IZS na Kraví hoře v Brně

18.června
• Ne každý má tak adrenalinovou práci jako záchranáři, policisté, vojáci či hasiči. Málokdy se také podaří je při zásahu zahlédnout. V úterý 26. června v Brně na Kraví hoře se složky Integrovaného záchranného systému společně představí žákům základních škol městské části Brno-střed a široké veřejnosti. Ukázek záchranných a bezpečnostních složek ČR se zúčastní také Univerzita obrany.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes