ústeckénovinky.cz

Description:

Aktuální zpravodajství - nejdůležitější z politiky a byznysu.

URL:

http://www.usteckenovinky.cz

Catalog:

Z domova → Regiony → Ústecký

Publishes:

7.7 items/week

Příběh starého Mostu připomene také historičku Mannlovou Rakovou

8:24
Přes všechny nesnáze provázející uzavření kulturních organizací pro veřejnost v rámci pandemické situace byla v Oblastním muzeu a galerii v Mostě instalována dlouho připravovaná výstava věnující se starému městu Most.

Ústecký kraj začal s instalací dezinfekčních přístrojů do autobusů

30.October
S ohledem na epidemiologickou situaci se krajské autobusy postupně plní dezinfekčními přístroji. Instalována jich je téměř třetina.

Krizový štáb Ústeckého kraje jednal o aktuální situaci v regionu

29.October
V úterý 27.října opětovně zasedal pod vedením hejtmana Oldřicha Bubeníčka Krizový štáb Ústeckého kraje, který v pravidelných týdenních intervalech řeší zásadní otázky týkající se pandemie koronaviru na území regionu.

Litoměřice chtějí spolupracovat s ústeckou univerzitou

28.October
Interaktivní mapa centra města, územně plánovací studie nebo digitální 3D modely vybraných historických památek by měly být výsledkem spolupráce města Litoměřice s Filozofickou fakultou Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.

Kam v úterý 27. října 2020 zua sportem? Hraje se fotbal, lední hokej

27.October
Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Krajské vojenské velitelství v Ústí nad Labem má nového ředitele

27.October
Novým ředitelem Krajského vojenského velitelství Ústí nad Labem byl dnem 1.října 2020 jmenován plk. gšt. Ing. Vítězslav Křiček, který tak vystřídal na tomto místě plk. gšt. Ing. Petra Gajdoše.

Strážníci dezinfikují parkovací automaty i tlačítka u semaforů

26.October
Strážníci Městské policie Litoměřice v těchto dnech kromě jiného také pravidelně dezinfikují parkovací automaty a tlačítka na semaforech u přechodů pro chodce. Snaží se minimalizovat riziko nákazy infekčními chorobami.

Ústecký kraj – vodíkové srdce chemického průmyslu v ČR

25.October
Chemické fórum Ústeckého kraje, které se mělo uskutečnit tradičně v březnu letošního roku, se kvůli koronavirové pandemii odehrálo online ve čtvrtek 22.října 2020.

UJEP podepsala smlouvu s přední biofarmaceutickou společností

24.October
Digitalizace a další technologické trendy a potřeby firem a společností z nich plynoucí vyžadují rychlou reakci vysokých škol a jejich vzdělávacích a výzkumných aktivit.

Stany u nemocnice poskytnou čekajícím na odběry zázemí

23.October
Krokem ke zvýšení komfortu čekajících na odběry na vyšetření COVID 19 bylo postavení dvou stanů v blízkosti vchodu do odběrového místa litoměřické nemocnice v pavilonu A.

Mateřské školy v Litoměřicích se na podzimní prázdniny uzavřou

22.October
Od pondělí 26.října dojde v Litoměřicích na základě rozhodnutí litoměřického krizového štábu k uzavření mateřských škol z důvodu zvyšujícího se počtu pracovně neschopných zaměstnanců mateřských škol.

Ústecký kraj může získat dotaci na rekonstrukci mostu ve Štětí

21.October
Již několik měsíců si řidiči, chodci a místní podniky užívají nově zrekonstruovaného mostu přes Labe ve Štětí. Jednalo se o jednu z největších investic Ústeckého kraje ve výši téměř 195 milionů korun.

Děti zaměstnanců nemocnice chodí do školy na dětské oddělení

20.October
Vybudováním vlastní školy pro děti zaměstnanců zareagovala litoměřická nemocnice na usnesení vlády ČR o uzavření základních škol.

Krajská zdravotní navyšuje kapacity lůžek pro pacienty s COVID-19

19.October
Krajská zdravotní, a. s., (KZ) zprovoznila na Infekčním oddělení Krajské zdravotní, a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., nový rentgen.

Záslužné medaile a Medaile hejtmana Ústeckého kraje mají své majitele

18.October
Především za vytrvalou a přínosnou práci a za mimořádné činy odměnil hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček nominované v kategoriích Záslužné medaile a Medaile hejtmana Ústeckého kraje.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes