15
new stories - click to show

VIPosobnosti.eu

Description:

Na našich stránkách naleznete zajímavé názory, životní postoje a zkušenosti osobností z oblasti veřejného života, kultury, showbyznysu a společenských věd. Jsou mezi nimi lidé, ...

URL:

http://www.viposobnosti.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

7.7 items/week

Lucie Bílá: To nejlepší ze svých vánočních turné na CD

12:41
V dokonale promyšlené koncertní logice a mimořádné hudební kvalitě tu uslyšíte ukázky ze všech předchozích vánočních alb. Od světoznámých amerických standardů typu Rolničky, Lední šou nebo Šťastné svátky v ten den přes moderní českou klasiku Purpura...

Proč patří Vánoce Karlu Gottovi?

1.December
Po strop zaplněná Lucerna, dámy v róbách s kytičkou v ruce. Co asi ukrývala? Vyprodané koncerty před Štědrým dnem. To byly Vánoční koncerty Karla Gotta. Daly se tehdy sehnat vstupenky, kolik stály? Jak řešil zpěvák zajímavé i prekérní situace...

Recepční je vždy první vizitkou firmy

1.December
Nedílnou součástí každé firmy nebo hotelu je recepce, místo, které se vytváří první dojem a kde se všichni náhodně či cíleně setkávají.

Před manželovou fackou jsem včas uhnula.Říká Jáhnová ze Slunečné

1.December
Formální manželství Sylvy a Štěpána v seriálu Slunečná se promítá i do jejich vztahu. Opilý manžel neunese intriky své ženy a nepohodnou se. Jak to celé dopadne se dozvíte v dnešním díle na TV Prima.

5 tipů, jak s úctou a bez chyb popřát Vánoce a nový rok

30.November
Přichází nejkrásnější svátky v roce. Najděte se čas, abyste popřáli svým blízkým v klidu a s úctou. Tím, co a jak napíšeme, vyjadřujeme respekt k druhému i důležitost tohoto významného svátku. VIPosobnosti.cz Vám přináší pár základních pravidel.

Na Slunečnou dorazí další hezoun. Bude pro Janka konkurencí?

26.November
Ze dne na den a bez varování se na statku na Slunečné objeví Jan Dolanský coby Jakub Javůrek. Všichni ho přivítají s otevřenou náručí, jen jeho bratr – Tony (Roman Tomeš) – z toho nebude mít klidné spaní. Na povrch totiž vyplují obavy z toho, co brácha vyvede a jak oplatí roky strávené ve vězení.

Himalaya Family Adventure vás zve do výšin

25.November
Tradice, dobrodružství, zážitky i fascinující spirituální svět. To vše nabízí Himálaje. Vydejte se s námi navštívit Nepál, Bhútán a Tibet. Na trekking k nejvyšší hoře světa, Mount Everestu, Manaslu či do Jungle Safari nebo k posvátné hoře Kailash.

Jan Čenský: Věřím, že přijde renesance, změní hodnoty

24.November
Přímo nadčasově odpověděl moderátor, herec, ale také lektor Jan Čenský v ekluzivním rozhovoru do knihy Tanec mezi Mistry. Co oblíbenému a charismatickému herci vadí na současné době a kterého politika obdivuje?

Konec jedné éry. Ordinace v růžové zahradě končí

23.November
Seriál, který od roku 2005 přilákal k obrazovkám milióny diváků je u konce. Vystřídalo se v něm stovky herců, postav a na určitou dobu se stal nepostradatelným společníkem. Jak na ni vzpomíná herec Radim Fiala?

Lék na cholesterol. Co je příčinou bolesti svalů?

23.November
Očekáváním negativních účinků léků na cholesterol si způsobuje pacient sám. Tato zajímavá informace zazněla v minulých dnech na výročním sjezdu amerických kardiologů. Co ji, podle podle mediciínské studie způsobuje?

Stres. Co nám zanechává na duši a jak se mu úspěšně bránit?

23.November
Stres, emoce, která nás vede do depresí, smutku, beznaděje či apatie. Jak si s touto psychosomatickou nemocí poradit vysvětluje pro VIPosobnosti.cz psychiatr, lektor agentury Kouzlo úspěchu, MUDr. Jan Cimický.

Stůjte tak, aby druzí nemuseli ustupovat

20.November
Určitě se vám již stalo, že člověk, se kterými jste si povídali stál buď tak blízko u vás, že jste museli nenápadně ustupovat nebo naopak tak daleko, že jste museli zaostřit zrak, abyste ...

Víte, jak správně oslovit? Používejte vždy titul nejvyšší

19.November
Dnes se často diskutuje o tom, zda použít titul ať už ve formě písemné nebo při oslovování. U nás je zatím většinou zvykem titulovat, což je to dáno naší historií, z dob Rakouska- Uherska.

Hledáte prostor pro vánoční dárky a televizi? Máme pro vás typ!

19.November
Nejen skvělý úkryt, ale také praktičnost nabízí skříně, které se pyšní nejen skvělým designem, ale také cenou. Nepropásněte akční nabídku.

Jak se projevuje agresivita spojena s fyzickým násilím?

19.November
Agresivita se podle psychiatra MUDr. Jana Cimického stupňuje. Někteří lidé se již s touto "úchylkou" narodili. Je agresivita ve společnosti je logickým důsledkem vývoje civilizace: Jak se projevuje a jak se proti ní bránit?
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes