VIPosobnosti.eu

Popis:

Na našich stránkách naleznete zajímavé názory, životní postoje a zkušenosti osobností z oblasti veřejného života, kultury, showbyznysu a společenských věd. Jsou mezi nimi lidé, ...

URL:

http://www.viposobnosti.eu

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6 položek/měsíc

Helena Vondráčková rozbubnovala Karlštejn

18.června
FOTOGALERIE Tradiční narozeninová oslava zpěvačky Heleny Vondráčkové se opět uskutečnila na nejkrásnějším hradě, Karlštejn. Nádvořím se nesly největší hity, které si pro své příznivce připravila nejen Vondráčková, ale také její host, muzikálový zpěvák Marián Vojtko.

Hledejte zaměstnání podle svého naturelu, bude vás více bavit

14.června
Důležitým předpoklad do budoucna je, abychom se snažili nejprve poznat dobře sami sebe. Tedy uvědomit si,co bych chtěl dělat, za jakých podmínek, mám-li vůbec pro práci, kterou bych chtěl dělat nejen předpoklady znalostní, ale i povahu. Najít zaměstnání, které může být i vaším koníčkem je k nezaplacení.

Jiří Adamec: Marketing pro české filmy je zanedbaný

6.června
Režisér, který se významně zapsal do české kinematografie natočil nejen stovky zábavných pořadů, ale má za sebou i úspěšné inscenace, seriály. Jiří Adamec byl v mládí ale především hercem. Jak začínala jeho kariéra, kam se průběžně posouvala a co chystá pro diváky se dozvíte v rozhovoru pro televize Blue TV, v pořadu Koho si pozvu na kávu.

Ta pravá! Která to pro Karla Gotta celý život byla?

5.června
Fenomén, zpěvák, mnohonásobný slavík, ale také malíř Karel Gott je legendou, která spojuje celé generace. Více jak padesátpět let rozdává druhým radost i ve chvílích, kdy jemu není v životě nejlépe. V tomto čase vydává své další CD s názvem Ta pravá. Gott rád nechává své publikum domýšlet, a každé z žen dokázal dát pocit, že právě ona je ta pravá...

Jak přežít podraz, zákeřnost a ústrk a neskončit na psychiatrii

4.června
Náš život ovlivňuje mnoho faktorů: individuální kondice, psychická odolnost, klimatické vlivy, prostředí, v němž se pohybujeme, události pozitivní i negativní, které zažíváme, zkrátka to vše, čemu říkáme zátěž a nebo stres.

Dobře a včas se rozhodnout, je umění

30.května
Je dobré se rozhodovat s rozmyslem, nedávat si zbytečně vysoké cíle, mnoho úkolů a předsevzetí, které nás ve finále vyčerpají, dostanou do stresu a stavu frustrace, že se nám nepodařilo to, co jsme chtěli naplnit.

Legendární Folimanka Blues slaví 25 let!

24.května
Kultovní rocková kapela Folimanka Blues, jejímž kapelníkem a autorem písní je Ladislav Jakl, vznikla v roce 1993. Letos tak slaví své čtvrtstoleté jubileum. Velká narozeninová oslava vypukne v Malostranské besedě ve středu 20. června už od 19 hodin a nepůjde jen o běžný koncert. Na gratulanty bude čekat nejedno hudební, pivní a další překvapení.

Gott i Vondráčková uctí na koncertě skladatele Karla Svobodu

23.května
VIP osobnosti, které léta spolupracovali s Karlem Svobodou zazpívají hitmakerovi k jeho nedožitým 80. narozeninám. Koncert se uskuteční 19. prosince v Karlínském divadle přesně v den narozenin tohoto fenoména. Závěrečný blok písní bude patřit samozřejmě Karlu Gottovi. Na skladatele zavzpomíná i popová stálice Helena Vondráčková či roker Josef Vojtek.

Chvalte a získáte vše co chcete. Buďte strategičtí

18.května
Nebojte se chválit. Podnětně motivovaní zaměstnanci vykazují osobní a týmovou spokojenost a jsou nejcennější devizou.

S pacienty si rozumím, říká plastický chirurg Libor Kment

14.května
Žák svého učitele a kolegy doc. MUDr. Jana Měšťáka, plastický chirurg, MUDr. Libor Kment, patří dnes u nás k největším odborníkům v oboru plastické chirurgie. Odkud čerpá energii, proč miluje adrenalin a jaké má tento sympatický lékař další plány v medicíně se dočtete v rozhovoru pro VIPosobnosti.cz.

Hádejte se jen, když jste za svoji práci zodpovědní

26.dubna
Špatná organizace, delegování, nebo nepřesné zadání úkolu šéfa, či zadavatele úkolu může vést k tomu, že několik lidí ve firmě pracuje na stejné věci bez toho, aniž by se jasně domluvily kompetence...

11 prezidentů a jejich role. Jak ji zvládl Klaus nebo Masaryk?

23.dubna
Na trh přichází nová kniha Milana Syručka, ve které se zamýšlí do jaké míry měli prezidenti vůbec předpoklady tuto roli plnit, co je spojovalo či jak se lišili. Převyšovaly u nich politické aspekty, touha po moci vládnout nebo lidskost? Kterým z nich chyběla například moudrost se dočtete v knize Prezidenti a jejich role. Proč na křest knihy nedorazil Václav Klaus ani Miloš Zeman?

Kniha PREZIDENTI a jejich role

23.dubna
Soutěžte exkluzivně s magazínem VIPosobnosti.cz o 3 knihy Milana Syručka PREZIDENTI a jejich role, které vydalo nakaldatelství Brána.

Jak se projevuje agresivita spojena s fyzickým násilím?

16.dubna
Agresivita se podle psychiatra MUDr. Jana Cimického stupňuje. Někteří lidé se již s touto "úchylkou" narodili. Je agresivita ve společnosti je logickým důsledkem vývoje civilizace: Jak se projevuje a jak se proti ní bránit?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes