VIPosobnosti.eu

Description:

Na našich stránkách naleznete zajímavé názory, životní postoje a zkušenosti osobností z oblasti veřejného života, kultury, showbyznysu a společenských věd. Jsou mezi nimi lidé, ...

URL:

http://www.viposobnosti.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

2.8 items/week

Adamec s Větrovcem se jednoznačně shodli. Takový byl Karel Gott

5.December
Novou knihu Petra Macka o nedávno zesnulém zpěvákovi pokřtili Jiří Adamec a Pavel Větrovec. Oba jeho kolegové a přátelé zavzpomínali nejen na den, ve kterém nás Mistr opustil, ale také na zážitky, které je léta spojovaly.

5 rad, jak zvládnout a užít si vánoční večírek bez faux pas

1.December
Advent je tady a s ním i naplno startuje sezóna předvánočních firemních večírků! Jak se na ně obléci? Jak řešit trapasy a jak se chovat?

Hrad ukáže adventní výzdobu i Masarykovu štědrovečerní tabuli

29.November
Pražský hrad je již vánočně vyzdoben a adventně naladěn tak, aby nabídl veřejnosti unikátní výzdobu. Vánoční stromečky, živé květiny i štědrovečerní tabuli našeho prvního prezidenta si budou moci návštěvníci prohlédnout pouze tuto sobotu. Pro prvních 300 je přichystán neobyčejný Pamětní list.

Jak se nejlépe zklidnit a zahodit vztek

27.November
Potřebujete načerpat pozitivní energii? Chcete být zdraví po celý rok? Čínská medicína má zaručené rady co udělat, abyste své zdraví nejenom posílili, ale i udrželi pro další období roku.

Růžovému šílenství podlehla Andrea Verešová i Bára Motlová

26.November
Tak tohle tady ještě nebylo, na místo vánoční výzdoby prozářila Pařížskou ulici divoká růžová. Na dobrotách si pochutnala okouzlující Andrea Verešová, herečka Barbora Mottlová, česká Barbie Dominika Myslivcová i vítězky České Miss.

Největší intrikánky ve vztahu? Podle Kludské jsou to milenky

26.November
Kartářka a spisovatelka Dagmar Kludská pomáhá lidem léčit jejich dušičky a pomocí karet s nimi také nahlíží do budoucnosti. Co radí ženám, kterým je jejich partner nevěrný?

Kolega kouká do výstřihu a vede dvojsmyslné řeči. Co s ním?

22.November
Sex na pracovišti? Návrat do původních kolegiálních vztahů bývá po skončení milostného románku velmi složitý. Chcete-li být dobýváni, pak mimo zaměstnání.

Žena po čtyřicítce. Gynekolog radí

20.November
Žena po čtyřicítce je na vrcholu svých profesionálních sil. Přesto, že mívá velkou řadu pracovních i mimopracovních aktivit, neměla by pro velké časové zaneprázdnění zapomínat na sebe. Důležitá je i prevence civilizačních i typicky ženských chorob.

Proč je nám naše vnitřní spokojenost tou největší odměnou?

19.November
Během našeho života se setkáváme s mnoha lidmi. Někteří nás zaujmou natolik, že se stanou našimi přáteli, o některých ani nevíme, že kolem nás prošli.

"Stáváš se vždy zodpovědným za...", řekl Malý princ v audioknize

18.November
Moudrost a laskovost. Nejen o tom je nová audiokniha Malý princ od Antoine de Saint-Exupéryho. Ve volném pokračování účinkují Michal Dlouhý, Jan Kanyza, Jiří Lábus, Miroslav Táborský a Matěj Havelka. Autorem instrumentální hudby je Michal David.Poslechněte si ukázku a nechte se pohladit po duši.

Trápí vás špatný spánek? Může to být z těchto příčin

18.November
Ráno vstát svěží, v dobré náladě s pocitem, že nás nic nebolí již není samozřejmost. Příčin může být hned několik. Některé z nich se dají odstranit v krátkém čase. Stačí pár triků, kvalitní matrace a hluboký spánek je zpátky.

Firemní párty se blíží. Jak na něj bez faux pas?

12.November
Trapně a nejistě se cítí člověk, který až na firemní party přemýšlí například o tom, jestli z ní může odejít dřív než vedení firmy. Lepší je, aby se předem seznámil s pravidly etikety a vyvaroval se tak zbytečnému společenského faux pas.

Jiřina Bohdalová u nás způsobila pozdvižení, říká šéf Amfory

11.November
Již ve ve svých 19 letech založil Petr Salava dnes již legendární fotbalový klub Amfora, který 19. listopadu 2019 slaví neuvěřitelných 45 let své činnost. Společně s mnoha dalšími osobnostmi zažil neopakovatelné chvíle, o kterých velmi poutavě vypráví v exkluzivním rozhovoru pro VIP osobnosti TV.

Lukáš Vaculík nahradil cigarety jídlem a získal roli

8.November
Nejúspěšnější český hit muzikál Děti ráje slaví 10 let! Objeví se v něm nové tváře, mezi kterými nebude chybět miláček žen, Lukáš Vaculík. Co vše obětoval pro novou roli?

Nahradí Karla Gotta na Vánoce v ČT Lucie Bílá?

5.November
Dnes představila Česká televize své adventní vánoční programy, ve kterých samozřejmě nebudou chybět pohádky, filmy ale ani koncerty. Kdo nám zazpívá na Štedrý večer koledy?
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes