15
new stories - click to show

VIPosobnosti.eu

Description:

Na našich stránkách naleznete zajímavé názory, životní postoje a zkušenosti osobností z oblasti veřejného života, kultury, showbyznysu a společenských věd. Jsou mezi nimi lidé, ...

URL:

http://www.viposobnosti.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

6.3 items/week

Atmosféra na pracovišti je velmi důležitá. Jak si ji zbytečně nekazit?

10:33
Denodenní docházení do zaměstnání je pro mnohé úmorné a nekomfortní. Přesto, že v mnoha firmách jsou nabízené různé benefity, zaměstnanci dávají přednost příjemnému prostředí na pracovišti. Jak je možné ji zajistit?

Jak popřát s úctou k Vánocům? Zapojte i fantazii

10:33
Pokud se v přání k Vánocům chceme vyhnout běžným frázím, vsaďte na spontánnost. Přání nemusí být podle šablony, důležité je, aby bylo od srdce. Proč se vyhnout přeposílaní neosobních zpráv?

Adventní trhy mají pro osamělé lidi velký význam. Příběh Aleny je toho důkazem

1.December
Adventní čas je především o pospolitosti. Vede nás k zamyšlení nad našim životem, ale také radosti z obdarovávání jeden druhého. Jak prožívají tento čas osamělí lidé?

Vánoce ve Zlaté Praze. Vítejte po čase ve staré dobré Lucerně

1.December
"Vraťme se do doby, kdy na nás z obchodů vykukovala nejen skromná vánoční výzdoba, ale snad ještě skromnější nabídka zboží. Kapři se cákali v kádích, ve kterých čekali stejně jako dnes na svého majitele. Z obchodního domu zněly vánoční koledy a zákazníci si prohlíželi regály s nadějí, že snad v nich objeví něco nového, zázračného. Nakonec zázraky k Vánocům přeci patří," Atmosféru Vánoc i vánočn...

Bude pro Lexíka z Ulice vánoční nadílka v ohrožení?

30.November
Hlavním dárkem, který seriál Ulice letos nadělí divákům přímo pod vánoční stromeček bude úžasná vánoční atmosféra. Chybět nebude ani opravdový betlém. A existuje Ježíšek? To už je otázka pro malého Vojtu.

V roce 2022 přijdou takové věci, které by nikdo nečekal, říká známá kartářka

29.November
Jsme téměř na konci roku 2021, který nebyl z těch nejpříjemnějších. Všichni tak netrpělivě očekáváme, jestli nám rok 2022 přinese pozitivnější změny. Dočkáme se jich vůbec , jak budou podle kartářky a vědmy Barbory vypadat?

Když vánoční strom do tmy září. Podle čeho vybírat?

25.November
Advent a Vánoce. To je čas rozzářených dětských očí, ale i stromečků. Jak se o ně starat, obléknout do svátečního, aby nám dělal radost až do Tří králů?

Marek Lambora. Z podnikatele německým lékařem, který se nezmohl na slovo

24.November
Příběh o tajném vládním úředníkovi. To je Gogolův Revizor. Ve hvězdném obsazení a produkci jej uvádí Divadlo na Vinohradech. Ztvárňuje groteskní pohled na elitu zaostávající společnosti. Přesto, že hra byla napsána v roce 1836, zaujme humorným nadhledem i nadčasovostí.

Základů telefonování, psaní e-mailů je jen několik. Znáte je?

16.November
Komunikaci bez telefonu, ale ani mailů a dopisů si v dnešní době neumíme vůbec představit. Přesto, že díky těmto technickým vymoženostem můžeme být mezi sebou ve spojení doslova na „každém kroku“, měli bychom i tady dodržovat určitá pravidla. Pro středoškoláky je jedním z prvních „ pracovních“ kontaktů napsání aplikačního dopisu a životopisu, ve kterém chceme sdělit, nejen svoje údaje o dosažen...
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes