15
new stories - click to show

instory.cz

Description:

instory.cz – Bulvární a lifestyle portál

URL:

http://celebrity.instory.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

3 items/month

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

23.August
Operní divu Andreu Kalivodovou na divácké tribuně pražského závodiště dozajista nepřehlédnete. Andrea má totiž vytříbený vkus a vždy dbá na image.

V roli chirurga má Radim Fiala stálý přísun adrenalinu a neodpustí si ho ani o dovolené

17.August
Radim Fiala alias Petr Hanák v seriálu hraje zásadového, férového a profesionálního chirurga s praxí vojenského lékaře se zkušenostmi v zahraničních misích. Svou roli hraje Radim tak přesvědčivě, že si většina diváků říká, že pokud by se někdy dostali do rukou doktora, chtěli by, aby byl přesně jako doktor Hanák.

Z femme fatale je ježibaba. Andrea Kalivodová si v nové roli libuje, vyjela s ní i na letní turné

24.July
Operní divu Andreu Kalivodovou proslavila roli svůdné Carmen. Na českých i světových jevištích obdivovali diváci nejen její úchvatný hlas, ale i krásnou tvář a skvělou figuru.

Dcera Johnnyho Deppa má holku. Lily-Rose je už několik měsíců šťastná v náruči rapperky

16.June
O vztahu Lily-Rose a 070 Shake se spekuluje už několik týdnů. Ty ještě sama Deppova dcera podpořila začátkem května, když na svém Instagramu zveřejnila fotografii, na které se obě líbají a přidala popisek, napovídající, že jsou spolu už čtyři měsíce.

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

4.June
Nicméně se zdá, že trojúhelníkový vztah scénáristy Kolečka stále není zcela vyčerpán a má tedy pořád co nabídnout. A starají se o to obě hlavní protagonistky, tedy současná Kolečkova manželka a modelka Aneta Vignerová, i zhrzená milenka Denisa Nesvačilová, kterou ale lze v této kauze v podstatě považovat za vítězku.

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

26.May
Fakt, že má Britney problémy i se svými dospívajícími syny, je dobře známý. Ti se už před časem rozhodli, že budou raději bydlet se svým otcem, bývalým tanečníkem Kevinem Federlinem a se svojí slavnou matkou se už drahnou dobu vůbec nestýkají.

Adriana Sklenaříková chytla po rozpadu manželství druhou mízu. A už má kupu nápadníků

16.May
Adriana Sklenaříková obvykle sociální sítě využívala jen pro svoji práci, od konce svého manželství s Aramem Ohanianem ale svoje fanoušky zásobuje fotkami a novými příběhy jako na běžícím páse. Zkrátka chytla druhou mízu.

Robert De Niro se těsně před osmdesátkou stal otcem. Kdo je Tiffany Chen, matka jeho sedmého potomka?

14.May
Gia Virginia Chen-De Niro se narodila před měsícem a její příchod na svět vyvolal doslova zmatky. Dlouho se nevědělo, jaké je jméno sedmého De Nirova dítěte, a také nebylo jasné, kdo je jeho matkou.

Tereza Brodská oslavila pětapadesátku. Věk neřeší a zveřejnila dojemné oznámení svých slavných rodičů

10.May
„Nepočítám to. Věk řeším až ve chvíli, kdy mám nějaké zdravotní neduhy,“ prozradila na natáčení seriálu ZOO oslavenkyně.

Aneta Vignerová to schytala za prvomájovou pusu s Kolečkem

6.May
Aneta Vignerová sice díky prvomájovému polibku asi neuschne, ale jejímu manželství se scénáristou Petrem Kolečkem věří jen málokdo. Fanoušci krásné modelky to ostatně dali na jejím Instagramu pořádně najevo.

David Beckham oslavil osmačtyřicítku jen ve spodním prádle. Jeho fotka v mokrých bílých boxerkách vyvolala pořádný rozruch

4.May
Než ale došlo na téměř nahého Beckhama, vzala Victoria Davidovy osmačtyřicetiny na sociálních sítích velmi vážně. Victoria se za slavného fotbalistu provdala v roce 1999 a k jeho narozeninám zveřejnila na Instagramu sérii rodinných fotografií.

Nela Boudová a Jan Tuna utnuli spekulace o rozchodu. Společně si vyrazili do společnosti

27.April
Boudová a Tuna spolu začali chodit v roce 2021, když se známý moderátor rozváděl se svou druhou ženou Ladou. Manželství už nefungovalo delší dobu, ale zda vše vztah s Nelou Boudovou uspíšil, není jasné.

Hvězda Akt X Gillian Anderson má pořádně turbulentní milostný život. Přiznala sex se ženami a už podruhé se vrátila ke stejnému

26.April
Emoce hereček jsou zkrátka nevyzpytatelné, a tak je Gillian Anderson zase zpátky se scénáristou a hlavou úspěšného seriálu Koruna Peterem Morganem. Tihle dva se rozešli v roce 2020 a Morgan se okamžitě vrhnul do náruče Jeminy Khan, i když Gillian tvrdila, že za rozchodem nebyl nikdo jiný.

Daniela Peštová, která si své soukromí velice pečlivě hlídá, ukázala bratra. Podobu mezi nimi ale nehledejte

24.April
I když možná by se mezi Danielou a Pavlem nějaké společné rysy v obličeji našly, na první pohled by ale rozhodně nikdo neřekl, že jsou sourozenci. „Za každým skvělým bratrem je.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes