instory.cz

Popis:

instory.cz – Bulvární a lifestyle portál

URL:

http://celebrity.instory.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

2,8 položek/týden

Rytmus sedm měsíců po rozchodu s Darou požádal svou novou lásku Jasminu o ruku!

6.listopadu
Po půl roce randění požádal raper Rytmus (41) svou přítelkyni Jasminu Alagič (29) o ruku.Fanouškům na sociálních sítích oznámil, že moderátorka přijala jeho žádost a stane se ženou jeho života..

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

6.listopadu
Pokud patříte k těm, kteří svou dlouhým létem a následným prudkým ochlazením vyčerpanou pleť potřebují zregenerovat de facto na počkání, nechte se inspirovat procedurou, po níž šílí české hvězdy.Simona Krainová, Alice Bendová a Petra Svoboda už ji zkusily..

Tatiana Kovaříková: Nebýt panenek, nejsem módní návrhářka

6.listopadu
Již potřetí se budou dražit desingnové Barbie panenky pro projekt Helping Dolls.Na této akci se podílí přední čeští návrháři, a tak je jasné, že mezi zvučnými jmény nemůže chybět ani Tatiana Kováříková.

Halina Pawlowská: Když chceš hezky milovat, musíš lásku pilovat

6.listopadu
Přesně takhle postupuje hlavní hrdinka nejnovější knihy Haliny Pawlowské Díky za fíky.I když občas se řídí trochu pozměněným heslem, které zní: Když chceš hezky milovat, tak sex musíš pilovat!.

Už neví, co by ukázala? Slováková fanouškům předvedla, co dělá s novým partnerem ve vaně!

22.října
Nela Slováková, která si po rozchodu s přítelem Martinem hraje tak trochu na Rytmuse a svému bývalému předhazuje veškeré detaily ze svého nového milostného života, přitvrdila.Na svém Instagramu se se světem podělila o erotickou chvilku s novým přítelem, hokejistou Lukášem Kozákem.

O co přišla Tereza Kostková?

22.října
Již osmým rokem vybírala VIP porota absolutního vítěze soutěže o nejpovedenější CEWE FOTOKNIHU.Na slavnostní vyhlášení v divadle Semafor se sešla porota známých osobností a odborníků např.

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

9.října
Hvězda Ulice Aneta Krejčíková prožívá nejkrásnější období ve svém životě.Sedmadvacetileté herečce se před pár týdny narodil prvorozený syn Ben.

Síla je sexy: Jennifer Lopez je samý sval. Jak se vám líbí?

2.října
Za rok jí bude padesát let, porodila dvě děti, a přesto vypadá pořád úchvatně.Jennifer Lopez zveřejnila na svém Instagramu fotografii své vypracované a pevné figury, kterou by jí mohla závidět každá dvacítka..
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes