Víra.cz

Popis:

Vira.cz je informačním zdrojem o křesťanské víře a životě z víry.

URL:

http://www.vira.cz

Katalog:

Lifestyle → Náboženství

Publikuje:

2,8 položek/týden

Setkání s Bohem: strašák, anebo vytoužený cíl?

16.června
"Jsme plni důvěry. Víme, že dokud jsme doma v tomto těle, jsme jako vyhnanci v cizině, daleko od Pána. To proto, že v nynějším stavu v Boha jen věříme, ale dosud ho nevidíme. Jsme však plni důvěry a chtěli bychom raději opustit domov tělesný a odebrat se do domova k Pánu. My všichni se přece musíme objevit před Kristovým soudem, aby každý dostal odplatu za to, co za života udělal dobrého nebo š...

Nemusím splňovat představu, kterou jsem si o sobě udělala

12.června
Vždycky jsem chtěla dělat všechno správně! Být milující, silnou, aktivní, krásnou a obdivuhodnou manželkou i skvělou, vtipnou a úžasnou mámou i dcerou, na kterou mohou být rodiče pyšní.

Bůh námi občas zatřese

9.června
Když Adam pojedl ze stromu, zavolal na něj Bůh a řekl mu: „Kde jsi?“ On odpověděl: „Slyšel jsem tvůj hlas v zahradě a bál jsem se, že jsem nahý, a proto jsem se skryl.“ (srov. Gn 3,9-10)

Soutěž o 6 vstupenek na festival UNITED

7.června
Internetový portál Víra.cz ve spolupráci s organizátory festivalu UNITED vyhlašují soutěž o vstupenky na křesťanský multižánrový festival UNITED, který se uskuteční od 23. 8. do 25. 8. 2018 ve Vsetíně.

Festival UNITED představuje zajímavá témata seminářů

6.června
Krize, odpuštění, deprese, vztahy či mužská spiritualita jsou příklady témat diskutovaných během letošních seminářů na UNITED.

Naučila jsem se vystačit si bez manžela

5.června
Když jsme se s Tomem brali, byli jsme velmi zamilovaní. Tehdy jsme si běžně hodiny povídali. A i když jsme nemluvili, vnímali jsme, co ten druhý cítí. Vlastně je těžké říct, kdy jsme se pak vzdálili. Možná jsem dětem věnovala příliš mnoho pozornosti, a on si připadal trochu odstrčený.

Rodinný život 3/2018 „Závislosti a rodina“

5.června
V aktuálním čísle se Rodinný život dotýká závažného a velmi aktuálního tématu – závislostí. Texty jsou mimořádně doplněny dokumentárními fotografiemi Jindřicha Štreita.

Proč v neděli do kostela?!

2.června
Toto praví Hospodin: „Šest dní budeš pracovat a dělat všechnu svou práci. Ale sedmý den je den odpočinutí Hospodina, tvého Boha. Nebudeš dělat žádnou práci. Zachovávej tento den a svěť ho tak, jak ti přikázal Hospodin, tvůj Bůh.“ (srv. Dt 5,12-15)

Někdy je dobré do cíle nedorazit

29.května
Přiznat si někdy, že nemá cenu v cestě pokračovat, nám často připadá hodně těžké. A je k tomu zapotřebí nejen moudrosti, ale také odvahy.

Prvé mená kapiel CampFestu 2018 zverejnené!

28.května
CampFest, ktorý sa koná 2.-5. augusta 2018 na Ranči Kráľova Lehota, ako predovšetkým hudobný festval, ponúka...

Ježíš vstupuje do našich pochyb

26.května
"Někteří učedníci měli pochybnosti. Ježíš k nim přistoupil a promluvil: ´Je mi dána veškerá moc na nebi i na zemi. Jděte tedy, získejte za učedníky všechny národy, … Hle, já jsem s vámi po všechny dny až do konce světa.´" Srv. Mt 28,17-20
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes