15
new stories - click to show

Vitalia.cz

Description:

Vitalia.cz - váš průvodce zdravým životem

URL:

http://www.vitalia.cz/zdrava-vyziva/

Catalog:

Lifestyle → Jídlo

Publishes:

9.8 items/week

Zdražily potraviny? Porovnání cen z letáků to ukazuje přesně

23.October
Letošní podzim je ve znamení zdražování. Jak se to dotklo potravin v supermarketu? Podnikatel.cz porovnal ceny produktů v loňských a letošních letácích.

Za každou krásnou fotkou vinohradu je tvrdá dřina, říká vinařka

23.October
ROZHOVOR – Vinařství Čačík je členem spolku vinařů Autentista Moravia Magna. Ve vinici omezili veškeré konvenční preparáty na ochranu rostlin a více zapojili lásku k přírodě. Začali vyrábět vína tak, jak je vyráběli naši předkové.

Mlékárna Olma upozorňuje zákazníky na kontaminaci svého mléka

22.October
Část produkce čerstvého mléka z Olmy balené po PET lahví je zasažena mikrobiální kontaminací. Firma na to upozornila na svém webu i sociálních sítích.

Milovníci mléka si připlatí. Latte v kavárně vyjde až na 75 korun

22.October
Káva je nedílnou součástí života mnoha Čechů a také patří k různým osobním i pracovním schůzkám. Podívejte se na srovnání serveru Podnikatel.cz – jaké jsou ceny latte macchiato a caffè latte v kavárnách našich měst?

Rybobraní a další tipy, kde koupit a ochutnat dobrou českou rybu

22.October
Ryb jíme v ČR stále málo, a to i našich, sladkovodních. V článku najdete pár tipů na to, kde dobrou českou rybu zakoupit či ochutnat. Tradiční možností jsou výlovy rybníků, ty ale omezil koronavirus.

Když nás ekologie štve: náhrada brček a další nešťastná řešení

21.October
Tuny plastu v oceánech vidíme neradi, a proto se snažíme je eliminovat. Nově nás k tomu přinutila i směrnice Evropské unie, která zakazuje plastové příbory, talíře, brčka… Jejich nástupci ale mnohdy nejsou moc dobrými pomocníky.

Před heřmánkem smekni, před bezem klekni. Výrobce sirupů uchová i bezovou vůni

20.October
Renata a Radek Vondrákovi pěstují a zpracovávají černý bez v krajině pod legendárním vrchem Blaník. Jejich produkty z květů a plodů bezu se pyšní označením bio. Vyrábějí čaje, sirupy, mošty i marmelády. „Od začátku jsme si vytkli za cíl produkovat výrobky nejvyšší kvality, teď hledáme zákazníky, kteří naši snahu ocení,“ říkají na Farmě Křížov. To se jim postupně daří.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes