15
new stories - click to show

Vitalia.cz

Description:

Vitalia.cz - váš průvodce zdravým životem

URL:

http://www.vitalia.cz/zdrava-vyziva/

Catalog:

Lifestyle → Jídlo

Publishes:

2.8 items/week

Za rok darovali už 20 000 porcí jídla. Díky novince jich od zítřka bude mnohem víc

7:57
Po několikaletém úsilí vstupuje zítřejším dnem v platnost nová vyhláška Ministerstva zemědělství, která umožňuje darování dalších porcí pokrmů z gastroprovozů. Těch, které, ač v perfektní kondici, musely končit v koši. Oč přesně jde?

Tesco otevřelo Online Club. Za registraci nabízí 540 Kč

26.May
Tesco po zkušebním období naplno spouští Online Club, věrnostní program pro zákazníky. Pokud se zaregistrujete, nemine vás odměna ve formě slevových kuponů na nákup.

Řetězce soutěží o zákazníka. Na jaké slevy a nízké ceny výrobků lákají?

25.May
Z některých kampaní a sloganů potravinářských řetězců má člověk pocit, že napříště bude moct vyrazit do obchodu bez peněženky. S jakými marketingovými kampaněmi vyzdvihující nízkou cenu přišly nadnárodní řetězce?

Melta změnila recepturu i barvu. A je mnohem jednodušší na přípravu

22.May
Tradiční Melta se po osmdesáti letech mění. Snaží se být blíž mladé generaci, ukazovat plusy i možnosti různorodého využití.

Globus po 12 letech otevře novou prodejnu. Víme, kde

22.May
Společnost Globus otevírá šestnáctou prodejnu v Česku. Bude dvoupatrová, s vlastní pekárnou i Globus Café, iGlobus.cz a nabídne i prodejní pult vlastních uzenářských specialit, včetně nového konceptu Drůbežího řeznictví Globus.

Víte, že včela žije jen šest týdnů a nalétá přes padesát tisíc kilometrů?

20.May
Málokdo to ví, ale i včely mají svůj světový den. Připadá právě na dnešek, na dvacátého května, a slaví se teprve po šesté. Má připomenout význam včel pro lidstvo a jejich zranitelnost.

Do jakých jídel se hodí kurkuma, zázvor a chilli? Klidně i do sladkých

19.May
Pikantní, barevné, exotikou vonící koření, které se často v kuchyni bojíme použít, abychom to nepřehnali. Kurkuma, zázvor a chilli. Čím jsou tato koření zajímavá, zdravá a kam všude se hodí, v rozumném množství?

Dejte si pozor na inzeráty slibující bezúdržbové jahodníky a jabloně. Ovoce bez práce vás nečeká

17.May
Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský upozorňuje na klamavou reklamu vyskytující se při nabídkách prodeje ovocných stromků a jahodníku. Jahody, co samy rostou do nebe, neexistují.

Potraviny v hodnotě 160 korun prodává Penny za 79 korun. Víme, proč

12.May
Penny od dnešního dne rozšiřuje nabídku výhodného nákupu v aplikaci Nesnězeno na dalších šest prodejen v hlavním městě. Kde a jak si nově pořídíte balíčky s potravinami za zvýhodněnou cenu?

Jak vybalancovat jídelníček při kojení, aby nic nechybělo matce ani dítěti

12.May
Kojící matky se často setkávají s tím, že trpí nedostatkem vitamínů, minerálů a stopových prvků. Bohatá a vyvážená strava však není důležitá jen pro samotnou matku, ale především pro miminko, jehož imunitní systém se teprve vyvíjí. Trávicí ústrojí malého strávníka je navíc mimořádně citlivé, proto je vhodné během kojení nejíst potraviny, které dítěti viditelně nesvědčí.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes