Vláda ČR

Description:

Média centrum - je k dispozici všem, kteří se chtějí dozvědět informace o činnosti vlády a premiéra z první ruky

URL:

http://www.vlada.cz/

Catalog:

Z domova → Politika

Publishes:

3.5 items/day

Premiér Babiš je na pracovní cestě v Japonsku, zúčastnil se intronizace císaře Naruhita

17:17
V úterý 22. října 2019 se premiér Andrej Babiš zúčastnil v Tokiu ceremoniálu intronizace japonského císaře Naruhita. Předseda vlády se setkal také s vicepremiérem Sultanátu Omán Sajídem Asa‘ad bin Táriq bin Tajmúr al-Sajídem a s předsedou vlády Vietnamu Nguyenem Xuanem Phúcem. Později český premiér navštívil Císařský palác, kde se spolu s manželkou Monikou zúčastnili slavnostního banketu po císařově intronizaci.

28. října 2019: Úřad vlády při příležitosti oslav Dne vzniku Československa zpřístupní pro veřejnost Kramářovu vilu

15:55
V pondělí 28. října 2019 bude veřejnosti zpřístupněna Kramářova vila nacházející se v pražských Letenských sadech. Tento objekt patřící Úřadu vlády ČR se pro návštěvníky otevírá při slavnostní příležitosti oslavy Dne vzniku samostatného Československa. Vila bude pro zájemce z řad veřejnosti otevřena od 9.00 do 17.00 hodin.

5. listopadu 2019: Premiér Andrej Babiš přivítá zástupce zemí skupiny Přátel koheze

22.October
Předseda vlády České republiky Andrej Babiš bude v úterý 5. listopadu 2019 hostit summit skupiny Přátel koheze. Účelem setkání je posílení spolupráce mezi členskými zeměmi ve finální fázi vyjednávání dlouhodobého rozpočtu EU pro nadcházející období. Summitu se zúčastní 16 členských států EU, a to především kohezní země a státy jižního křídla EU. Hlavním tématem summitu bude postavení kohezní politiky v rámci vyjednávání víceletého finančního rámce na období 2021–2027.

Nepít je normální. Nová kampaň upozorňuje na rizika konzumace alkoholu

21.October
Upozornit na rizika a škodlivost pití alkoholu. To je cílem kampaně Nepít je normální a televizních spotů z dílny České televize, které připravil Úřad vlády s Ministerstvem zdravotnictví ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou. Spoty jsou tři. Jeden upozorňuje na rizika pití u těhotných žen, druhý u dospělých obecně a třetí u dětí. To je nejrizikovější skupina. České děti začínají s alkoholem už ve 12 letech. Přestože je v české společnosti normální pít, kampaň hashtagem #nepitjenorm...

21.–24. října 2019: Premiér Andrej Babiš se zúčastní intronizace japonského císaře

21.October
Předseda vlády České republiky Andrej Babiš se v úterý 22. října 2019 zúčastní slavnostního ceremoniálu intronizace nového japonského císaře. Mimo to český premiér uskuteční několik bilaterálních jednání.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes