WinPortál.cz

Popis:

Novinky o operačním systému Windows

URL:

https://winportal.cz/

Katalog:

Tech

Publikuje:

3 položek/měsíc

Windows 10 build 17692 přináší SwitKey klávesnici

3.července
Pro uživatele zapojené do Slow ring kanálu programu Windows Insider je nově k dispozici aktuální testovací sestavení z připravované vývojové větve Redstone 5. Obsahuje i jednu poměrně zásadní novinku, která rozhodně stojí The post Windows 10 build 17692 přináší SwitKey klávesnici appeared first on WinPortál.cz .

ZenBook Pro od Asusu přináší revoluční displej v touchpadu

5.června
Po dlouhé době se ve světě notebooků objevují revoluční novinky. Za poslední roky se výrobci předhání s tenčími rámečky, prémiovějšími materiály a obměňují řady procesorů, ale Asus se rozhodl, že svět The post ZenBook Pro od Asusu přináší revoluční displej v touchpadu appeared first on WinPortál.cz .

Seznamte se s blade serverem a jeho výhodami

2.června
Poohlížíte se po novém hardwaru a narazili jste na takzvané blade servery? Pokud vám tato specifická kategorie nic moc neříká a rádi byste se dozvěděli více, nepřestávejte číst. V následujících The post Seznamte se s blade serverem a jeho výhodami appeared first on WinPortál.cz .

Časová osa v aplikaci Fotky od Microsoftu

27.května
Microsoft nelení a znovu přinesl novou funkci, pro svou aplikaci Fotky. Tahle funkce byla nedávno v Insider testovaní formou A/B. Nyní však tahle funkce přesunula mezi všechny uživatele. Časová osa The post Časová osa v aplikaci Fotky od Microsoftu appeared first on WinPortál.cz .

Microsoft To-Do dostane novou funkci

27.května
Novou funkcí která by se měla brzy objevit v budoucí aktualizaci, je možnost sdílet seznamy s úkoly. V pravém horním rohu by se měla nacházet ikonka kontaktu s plusem, po The post Microsoft To-Do dostane novou funkci appeared first on WinPortál.cz .

Microsoft vydává build 17134.81 s opravou pro Intel/Toshiba SSD

24.května
Nejnovější kumulativní aktualizace pro Windows 10 April 2018 Update přináší verzi 17134.81, která se zaměřuje zejména na problémy spojené s některými SSD disky. Microsoft musel upgrade na nejnovější verzi systému zablokovat The post Microsoft vydává build 17134.81 s opravou pro Intel/Toshiba SSD appeared first on WinPortál.cz .

Twitter PWA dostává tmavý režim

23.května
Vývojáři PWA aplikace sociální služby Twitter jdou i nadále příkladem, přidali totiž hodně žádané tmavé téma. To mohou uživatelé znát již z webové verze i aplikací pro Android a iOS. The post Twitter PWA dostává tmavý režim appeared first on WinPortál.cz .

Fall Creators Update povyšuje na verzi 16299.461

22.května
Pořádnou porci oprav si přichystal Microsoft pro uživatele, kteří jsou stále na Fall Creators Update. Nejnovější kumulativní aktualizace, kterou mohou instalovat od dnešního dne přináší řadu oprav, především poravuje problémy The post Fall Creators Update povyšuje na verzi 16299.461 appeared first on WinPortál.cz .

Testuje se nové menu v Microsoft Store pro Windows 10

21.května
Microsoft udělal menší změny u menu v aplikace Microsoft Store, tak aby uživatelům Windows 10 usnadnil přístup k různým typům obsahu, který zde mohou získat. Jak je možné vidět ze screenshotu, vedle The post Testuje se nové menu v Microsoft Store pro Windows 10 appeared first on WinPortál.cz .

Microsoft blokuje April 2018 Update pro některé SSD od Intelu a Toshiby

15.května
Čekání na April 2018 Update se o několik týdnů protáhlo, kvůli softwarovým chybám, ale ani to nestačilo k tomu, aby byla nová aktualizace pro Windows 10 bezchybná. Objevují se nové problémy, The post Microsoft blokuje April 2018 Update pro některé SSD od Intelu a Toshiby appeared first on WinPortál.cz .
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes