Worn magazine

Description:

Milujeme High fashion i konceptuální módu, obdivujeme skvělé fotografie a kulturu. Posloucháme inspirativní hudbu a podporujeme moderní technologie, obdivujeme mladé talenty i ambiciózní projekty.

URL:

http://www.worn.cz/

Catalog:

Publishes:

3 items/month

Výběr plynového grilu

17.January
Ahojte všichni, mám na vás prosbu. Potřebuju poradit jaký si pořídit plynový gril na zahradu. Ráda pořádám zahradní sešlosti s přáteli a proto potřebuji nějaký větší gril než mám teď. Dokázal by mi zde někdo poradit a nebo aspoň říct jaké značka grilů je

Shirtstays.cz

9.September
Zdravim panove, Mate problem se stale vyhrnujici se kosili? Jestli ano, tady mam reseni :) www.shirtstays.cz Pavel

worn?

1.December

Kavárna / obchod s magazíny: Kioskafé, Londýn

13.October
Pro lidi jako jsme my neexistuje místo, kde bychom raději strávili podzimní (vlastně i zimní, jarní a letní) dny. V londýnské čtvrti Paddington totiž právě přibyl další podnik, který v žádném případě nemůžete vynechat při své návštěvě britské metropole.

Byt v izraelském Tel Avivu ukrývá na ploše 55 m² chytrý a funkční design i úchvatný výhled

13.October
Interiérová designérka Maayan Zusman a architekt Amir Navon navrhli v izraelském městě Tel Avivu nádherný byt pro šedesátiletého pána, který žije sám a přál si mnoho skrytého úložného prostoru, prosvětlené prostory a funkční a chytrý design.

Nádherný třípokojový byt ve švédském Göteborgu napovídá, že majitelem je milovník (nejen) výtvarného umění

11.October
Tento třípokojový byt ve švédském Göteborgu s balkónem, kde musí snídaně/oběd/večeře chutnat ještě o něco lépe a výhledem, který neomrzí snad nikdy, se nám zalíbil na první pohled nejen tradiční skandinávskou strohostí...

Bar: Toki, Amsterdam

11.October
"Toki" je v japonštině výraz pro "čas na nové příležitosti" a právě ty mohou začít v amsterdamském stejnojmenném baru, kde najdete (nejen) širokou škálu nejrůznějších, slabších či silnějších, alkoholických nápojů.

Krásná Courtney Halverson v kampani pro For Love & Lemons focené jejím přítelem, Ericem

11.October
Značka For Love & Lemons se rozhodla vyzkoušet podle nás skvělý a originální koncept módní kampaně "Sleeping In With", kdy za její tvorbou stojí páry a tentokrát je to Courtney Halverson a Eric Neujahr, kteří ji nafotili u sebe doma.

20 milionů za byt o výměře 105 m² ? V nádherné a žádané stockholmské čtvrti Vasastan "normální" cena

10.October
Kde v Evropě se třípokojový byt o výměře 105 metrů čtverečních stát bez mála 20 milionů? Ano, hádáte správně, samozřejmě, že ve Švédsku. A když přičtete velmi žádanou stockholmskou čtvrť Vasastan, začíná vše tak trochu dávat smysl :)

Vietnamská a singapurská restaurace: Cassia, L.A.

10.October
Asijská kuchyně snad ani nemůže vypadat jinak než naprosto úchvatně - a důkazem budiž losangeleská restaurace Cassia, jež servíruje vietnamskou a singapurskou kuchyni.

Krásná Dara Muscat v kampani pro For Love & Lemons focené jejím přítelem, Kirillem

10.October
Značka For Love & Lemons se rozhodla vyzkoušet podle nás skvělý a originální koncept módní kampaně "Sleeping In With", kdy za její tvorbou stojí páry a tentokrát je to Dara Muscat a Kirill Kolobyanin, kteří ji nafotili u sebe doma

Nesmrtelná bílo-šedo-černá kombinace v interiéru nádherného stockholmského bytu za 16,5 milionu

6.October
Přibližně každý snímek v následující fotogalerii nám navozuje příjemný pocit a o podobném bytu tedy od této chvíle sníme ♥ Šedá, bílá a černá vypadají v interiéru prostě nejlépe!

Švédský minimalistický byt v těsné blízkosti nádherného jezírka i přírody s cenovkou 12 a čtvrt milionu

5.October
V naprosté blízkosti nádherného jezírka a (téměř) netknuté švédské přírody se nachází tento krásný a minimalisticky zařízený třípokojový byt s obytnou plochou 111 metrů čtverečních, který zas a znovu dokazuje, že méně je někdy doopravdy více ♥

Úchvatný stockholmský byt, který se určitě zalíbí nejen umělecky založeným kreativcům

4.October
Nejen uměleckým duším se na první pohled určitě zalíbí tento nádherný stockholmský třípokojový byt o výměře 64 metrů čtverečních ♥

Kavárna: Ob-La-Di, Paříž

3.October
V maličké, ale překrásné pařížské kavárně Ob-La-Di vám naservírují nejen vynikající kávu, ale také organické a veganské pokrmy, které oceníte nejen v průběhu pracovního dne, kdy si nemůžete dovolit hodinkového "šlofíka" ;)
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes