15
new stories - click to show

WoWfan.cz

Description:

Česká a slovenská World of Warcraft stránka, na které naleznete ty nejnovější informace o oblíbené MMORPG hře – denní aktualizace, informace ze hry a mnoho dalšího!

URL:

https://www.wowfan.cz/

Catalog:

Lifestyle → Hry

Publishes:

4.2 items/week

WoW – Novinky za 15. týden 2021

17.April
Nachystali jsme pro vás nový krátký formát novinek týkajících se World of Warcraft a Shadowlands. Shrnuje důležité novinky za uplynulý týden.

WoW Classic – Novinky za 15. týden 2021

17.April
Nachystali jsme pro vás nový formát novinek týkajících se Classicu. Shrnuje důležité novinky za uplynulý týden.

Chains of Domination – Nové modely příběhových postav

17.April
Patch 9.1, Chains of Domination, posune příběh Shadowlands zase o něco dál. To, které postavy budou důležité nebo které minimálně dostanou v příběhu prostor, mohou leckdy naznačit nové herní modely. Změny čekají Sylvanas, Thralla nebo třeba Mal'Ganise.

Tento týden ve WoW – 15. týden 2021

14.April
V týdenním přehledu najdete ty nejzákladnější informace, co se děje od posledního týdenního resetu ve WoW. Přehled pokrývá nejrůznější eventy, world bosse, Mythic affixy, ale také aktuální novinky z retailu i Classicu.

WoW Classic – Novinky v BC za uplynulý týden

10.April
Testování The Burning Crusade Classic je v plném proudu a na nás se valí spousta nových informací. Nachystali jsme pro vás shrnutí všeho důležitého.

Classic Burning Crusade – První testování raidů

9.April
V closed betě Classic Burning Crusade se příští týden budou poprvé testovat raidy. Konkrétně půjde o Karazhan, Gruul's Lair a Magtheridon's Lair.

Tento týden ve WoW – 14. týden 2021

7.April
V týdenním přehledu najdete ty nejzákladnější informace, co se děje od posledního týdenního resetu ve WoW. Přehled pokrývá nejrůznější eventy, world bosse, Mythic affixy, ale také aktuální novinky z retailu i Classicu.

Metzenův nový projekt míří na Kickstarter

6.April
Chris Metzen představil první projekt svého studia Warchief Gaming, dedikovaného tvorbě stolních her. Projekt nese název Auroboros: Coils of the Serpent a půjde o setting kampaně pro pátou edici Dungeons and Dragons. Na Kickstarter dorazí 20. dubna.

Game time je nyní možné koupit jenom na 60 dnů

28.March
Blizzard udělal velkou změnu v možnostech zakoupení herního času. Zrušil totiž možnosti koupě 30, 90 a 180 dnů. Jediná možnost, která zůstane, je 60 dnů. Předplatného ani WoW tokenů se tato změna nijak nedotkne.

WoW Classic – Datamining TBC naznačuje nového mounta a hračky

25.March
Blizzard kromě obvyklých služeb spojených s účtem nejspíš spustí prodej kosmetických předmětů v Classic Burning Crusade.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes