Žába na prameni

Popis:

Žába na prameni se profesionálně zabývá vzděláváním a výchovou směřující k aktivnímu občanství, ke společnosti bez předsudků, k vyrovnávání šancí žen a mužů, k celoživotnímu vzdělávání. Snaží se reflektovat aktuální potřeby občanské společnosti.

URL:

http://www.zabanaprameni.cz/

Katalog:

Ostatní

Publikuje:

3,5 položek/týden

HALKA TŘEŠŇÁKOVÁ: ABYCHOM BYLI NORMÁLNÍ RODINA

19.července
Je zajímavé, že jsem vlastně z našeho ročníku jediná, která divadlo ještě dělá, možná to souvisí i s tím, že jsem měla i něco jiného a na kariéře tak urputně nevisela. Prostě jsem si říkala, že když nebudu hrát divadlo, budu doma se synem.

Nejmladší pilotka ČSA Karolína Suková se touží stát kapitánkou

19.července
Nikdy netoužila být modelkou nebo baletkou. Pětadvacetiletá Karolína Suková odjakživa toužila létat. Svůj sen si plní jako nejmladší pilotka Českých aerolinií (ČSA), kde má ambice stát se kapitánkou.

A co paní Putinová? Média řeší tajemství žen ruského prezidenta

19.července
Podle deníku by konzervativní Rusko jinou ženu než Ludmilu po boku Putina vnímalo jako zradu, což má být hlavní důvod, proč se na veřejnosti ruský prezident se žádnou partnerkou neobjevuje.

Jen za kapely dáme na Coloursech téměř šedesát milionů korun, říká zakladatelka a ředitelka festivalu Zlata Holušová

16.července
Vybudovala festival, který spojuje okrajové žánry, velké hvězdy i pozoruhodné myšlenky a který se zařadil mezi nejzajímavější v Evropě.-Bývalá učitelka češtiny a rozhlasová redaktorka Zlata Holušová mu už 17 let dodává nápady i energii.-Tu čerpá mimo jiné v buddhistických meditacích.

„Sexy“ fanynky i obtěžované novinářky. Sexismus je hlavní problém MS v Rusku, tvrdí FIFA

16.července
Největším problémem Mistrovství světa v Rusku není rasismus, homofobie nebo výtržnosti, ale sexismus. Alespoň to tvrdí antidiskriminační expertní skupina Fare Network, která pro Mezinárodní federaci fotbalových asociací ( FIFA ) vyhodnocuje projevy diskriminace na fotbalovém šampionátu.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes