ZápadočeskýDeník.cz

Popis:

Vaše zprávy ze Západních Čech

URL:

http://www.zapadoceskydenik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony

Publikuje:

3,5 položek/týden

Západní Čechy mají získat nové dálnice. Z Karlových Varů do Liberce a Plzně či Českých Budějovic

17.května
ZÁPADNÍ ČECHY - Dosud nejsou postaveny všechny páteřní dálniční tahy napříč Českem a už vznikají varianty nových dálnic. Vzniknout má například spojnice z Karlových Varů do Plzně a Českých Budějovic.

Mladá řidička nepřežila střet s policistou v civilu

16.května
PLZEŇSKO - V pondělí (14.5) dopoledne mělo dojít k čelní srážce dvou osobních vozů u obce Lhůta na Plzeňsku na silnici spojující Rokycany a Šťáhlavy.

Blesk zasáhl dítě na Domažlicku. Je ve vážném stavu

11.května
DOMAŽLICKO - Ve čtvrtek odpoledne (10.5.) došlo k nepříjemné situaci, když blesk zasáhl chlapce v Klenčí pod Čerchovem na Domažlicku.

Řidič srazil dívku na přechodu. Ta skončila v nemocnici

9.května
KLATOVY - V úterý (8.5.) v ranních hodinách došlo k dopravní nehodě, když řidič osobního vozidla srazil jedenáctiletou dívku na přechodu v Klatovech.

Plzeňský kulturista ve videu schvaloval střelbu na Roma. Policie ho chce dostat k soudu

26.dubna
PLZEŇ - Plzeňský kulturista a zápasník Filip Grznár asi skončí před soudem. Poslat ho tam chtějí chomutovští policisté. Muž měl po internetu šířit video, v němž obhajuje zastřelení Roma v Chomutově z roku 2017 a vyhrožuje jeho zastáncům.

Celníci odhalili nelegálně pracující zahraniční dělníky ve firmách na západě Čech

26.dubna
PLZEŇSKÝ KRAJ - Celníci se zaměřili na cizince pracující ve firmách v Plzeňském kraji. Pracovní agentury zaměstnávající lidi ze zahraničí nesplnily povinnosti podle zákona o zaměstnanosti.

Klatovy žijí rychlými auty. Město hostí Rallye Šumava, Historic Vltava rallye a exhibiční Rallye Šumava Legend

21.dubna
KLATOVY - Centrem českého automobilového sportu se po roce opět stávají Klatovy a okolí. Ve městě se konají současně tři rallye. Rallye Šumava, Historic Vltava rallye a exhibiční Rallye Šumava Legend.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes