Žena.cz

Popis:

Kategorie Zdraví.

URL:

http://zena.centrum.cz/zdravi/

Katalog:

Lifestyle → Zdraví

Publikuje:

4,9 položek/týden

Proč nemůžeme odolat chipsům? Lžou našemu mozku!

11.prosince
Vezmete si jeden lupínek a jste ztraceni. Proč je tak těžké odolat chipsům? Přinášíme vysvětlení a rady, jak mlsat zdravěji.

BLOG Markéta v troubě: Na Mikuláše uhlí? Raději černý česnek!

5.prosince
Nedávno mě zaujal článek, který osvětloval fakt, že mikulášská nadílka už dávno není jen pro děti, téměř polovina dospělých dostává nějaký dárek.

BLOG Rychlé fit recepty: Fit čokoládový krémeš

3.prosince
Krémeš zná snad každý. Vyzkoušejte fit verzi, která bude zaručeně chutnat každému? Nebudete k němu potřebovat listové těsto ani hromadu cukru.

BLOG Češka z Česka: Podmáslový ořechový chlebíček

28.listopadu
Pokud máte rádi ořechy a sladké pečivo, upečte si tento chlebíček. Je vláčný, akorát sladký a k snídani perfektní.

Na čem závisí váš úspěch v hubnutí? Zjistěte to a konečně shoďte kila navíc

27.listopadu
Snad téměř každý už se někdy pokoušel hubnout. Aspoň jednou, dvakrát... Váha je zkrátka velké téma, ve kterém je vždy co řešit. Diskuse o hubnutí neznají hranice a tipů, jak úspěšně shodit pár kilogramů, je nepočítaně. Přemýšleli jste ale už někdy nad tím, co by mohlo fungovat jen vám osobně? Bez ohledu na zaručené diety kamarádek či kolegů z práce?

12 tipů na přírodní antibiotika: Podpoří imunitu a vyléčí zánět

24.listopadu
Nemoc si nevybírá a občas sedne na každého. Klidně i v létě, když jsou ta největší horka, vás začne pálit v krku a nestačíte doplňovat kapesníky. Pokud je stav natolik nepříjemný, že není možno zvládnout jej pouhým zvolněním tempa a čajem s citronem, nastupuje často chemická podpora. Ne vše se ale musí hned řešit pilulkami. K dispozici je celá řada přírodních prostředků, které nazýváme přírodní...

16 drobností, které vám přinesou každodenní štěstí: Uvidíte, že fungují

23.listopadu
Život není peříčko ani procházka růžovou zahradou. Život je zkrátka takový, jaký je - někdy veselý a jindy smutný. Důležité je umět si najít každodenní drobná "štístka". Jsou to nenápadné chvilky, mizivé okamžiky běžného dne, které vás však naplní klidem a jistotou, že věci fungují přesně tak, jak mají.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes