Žena.cz

Popis:

Kategorie Zdraví.

URL:

http://zena.centrum.cz/zdravi/

Katalog:

Lifestyle → Zdraví

Publikuje:

5,6 položek/týden

BLOG: Jaký je můj život s diabetem

23.června
Blogerka Zuzana Franzová říká, že každý z nás píše svůj příběh, díky kterému je zrovna tam, kde právě je. Věří, že každá událost v našem životě má smysl a nakonec zapadne do skládačky, která nás posunuje dál.

Byli slavní a zemřeli mladí: Hvězdy, které zhasly předčasně

22.června
Měli nastartovanou hvězdnou kariéru a před sebou skvělé vyhlídky. Ale život jim do cesty postavil překážky, které nebylo možné překonat. Zemřeli mladí, přesto zůstali důležitou součástí světové historie. O kom je řeč?

5 tipů, jak se rychle zbavit nachlazení z klimatizace

22.června
Zmohla vás rýma, kašel a teplota, ale vy musíte být zítra do práce svěží? Vyzkoušejte naše přírodní tipy, zaručeně vás postaví na nohy.

Jak působí hormony na hubnutí: Jezte a cvičte podle menstruačního kalendáře

22.června
Náš metabolismus je silně ovlivněn hormony, a tak není divu, že po celý měsíc nepracuje stejně. Kdy jede na plné obrátky a kdy je naopak pomalejší?

Proč milovat levanduli: Zdobí, voní, léčí i chutná

20.června
Univerzální bylinka, pomocnice v kuchyni, alternativa v kosmetice či podpůrný prostředek k léčení nejrůznějších neduhů. Ať už si vzpomenete na cokoliv, levandule může být užitečná v mnoha oblastech života. Specifická vůně i sytě modrá barva jsou jasným důkazem její výjimečnosti. Proč je levandule dobrá a kde se vlastně vzala?

Jak zlepšit sex? Dejte si jídla, která probouzejí touhu a vášeň

19.června
Láska prý prochází žaludkem a společné přípravě s následnou konzumací jídla se máloco vyrovná. Přidáte-li navíc do chystaného pokrmu některou z afrodiziakálních ingrediencí, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. A mimořádný zážitek také ne. Nevěříte? Pak vyzkoušejte některý z našich "rozehřívacích" tipů.

Šílenec, nebo génius? Co je ještě normální a kdy už člověk potřebuje psychiatra

17.června
Každý génius má prý v sobě i kousek šílence a je téměř nemožné určit hranici mezi oběma extrémy. Možná i vy jste už někdy zažili pocit, že jste na nejlepší cestě do "blázince", anebo - a ještě lépe - že se zbláznili všichni kromě vás. Co vlastně takové šílenství je a jak ho vnímají odlišné kultury?

Kdo ze slavných osobností porazil rakovinu

15.června
Díky rychlosti a stresu se potýkáme s mnohými problémy. Jedním z nich jsou i civilizační choroby, mezi které patří velký strašák dnešní doby - rakovina. Ta si vybírá svou daň a je jí celkem jedno, koho osloví. Kdo ze slavných s ní měl co do činění a svůj zápas vyhrál?

10 příznaků deprese: Kdy je na čase vyhledat odbornou pomoc

14.června
Mít pár dní splín nebo plačtivou náladu neznamená hned upadnout do deprese. Přečtěte si, jak poznat, kdy máte opravdu problém a kdy je nejlepší vyhledat pomoc odborníka. V některých případech se bez něj totiž neobejdete.

Důvody, proč se častěji smát: Budete hezčí, zdravější a získáte přátele

14.června
Smích je jedním z nejpřirozenějších komunikačních nástrojů, jehož "plnou" formou údajně disponují pouze lidé. Dokáže uvolnit napětí, ztišit bolest a dokonce i léčí. Odbourává zábrany a zcela jednoduchým způsobem sbližuje. K čemu všemu je smích dobrý a jaké bonusy člověku přináší?

Zaručené tipy proti pálení žáhy: Tyhle potraviny vám uleví

12.června
Nepříjemné pálení v oblasti hrudníku nebo horní části břicha bezprostředně po jídle občas zažívá asi každý. Tento nekomfortní stav se lidově nazývá pálení žáhy. Denně se vyskytne asi u 10 procent obyvatelstva a jednou za měsíc potrápí víc než 40 procent dospělé populace.

Test: Člověk versus zvíře. Uhádnete, kdo je lepší?

9.června
Lidé o sobě vždy rádi prohlašovali, že jsou pány tvorstva. Jak se to vezme. Od zvířat se můžeme leccos učit, třeba pokud jde o chování. Alespoň někteří z nás. A víte, jak bychom dopadli, kdybychom se rozhodli se zvířaty změřit své síly?

Příběh matky a dcery s rakovinou: Se ztrátou vlasů se vyrovnaly díky parukám

9.června
Pozitivní energie a elán z Jany a Báry jen srší. Na první pohled byste do této maminky s dcerou neřekli, že jim oběma osud nadělil do cesty vážné onemocnění, rakovinu prsu, se kterou statečně bojují.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes