15
new stories - click to show

Žena-in.cz

Description:

Magazín

URL:

http://zena-in.cz

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

20.2 items/day

Zeptali jsme se Elly, influencerky Bohyně kuchyně na to, jaké bude péct cukroví s medem. Podívejte se na naše recepty

0:16
Žlutá až tmavě hnědá lepkavá dobrota je asi tím nejznámějším včelím produktem. Včely med nesbírají z květů, jak se říká, ale vyrábí ho až v úlu. Jak to dělají? Nasají nektar z květů (květový med), nebo hmyzem vyprodukovanou medovici ze stromů (lesní med) a tuto základní surovinu donesou v medovém váčku v jícnu do úlu.

Nové porcelánové vypínače TABELLA: tenké jako čokoláda

0:16
Český výrobce KATY PATY představil novou kolekci barevných porcelánových vypínačů a zásuvek TABELLA. V pořadí již pátá kolekce vyniká svými pravoúhlými hranami a obdélníkovým tvarem. Extra tenký design těchto vypínačů a zásuvek připomíná tabulku čokolády. Vyrábí se ve všech 32 barevných provedeních.

Velká knedlíková kuchařka: vánoční dárek, který se bude v rodině předávat z generace na generaci

0:16
V době, kdy českou gastronomickou scénu ochromila koronavirová pandemie, šéfkuchař Petr Kosiner s investorem Vladimírem Zikmundou ze společnosti Knedlíky Láznička nelenili a rozhodli se pro odvážný krok. Vydali Velkou knedlíkovou kuchařku. Díky ní si mohli čtenáři a zájemci o poctivou gastronomii naservírovat knedlík jako od Lázničky doma. Bez zbytečných obav, podle osvědčených postupů profesioná…

Hledací soutěž ČTVRTEK: Aby byl každý okamžit výjimečný. S dárkem plným vděčnosti od Rituals!

0:16
Vánoční čas se blíží, buďte připraveni obdarovat sebe a své blízké něčím výjimečným. Dárkové sady Rituals jsou již zabalené a připravené k obdarování, na každém okamžiku stráveném se svými blízkými záleží.

Jak se starat o pleť v mrazivém počasí: Pozor si dejte na peeling, horkou vodu i sluníčko

18:13
Péče o pokožku v mrazivých podmínkách je klíčová pro její ochranu a hydrataci, což je zásadní nejen pro udržení mladistvého vzhledu, ale především pro zachování jejího zdraví. V zimě suchý a studený vzduch často vede k dehydrataci a podráždění pokožky.

Monika (26) už nechtěla být dvakrát větší než její manžel. Během roku shodila 35 kilo

17:08
Šestadvacetiletá Monika Holubcová je maminkou na mateřské dovolené, která si jednoho dne řekla, že takhle už to dál nejde. Zdravotní problémy i rodinné fotografie ji donutily k razantní změně. Výsledkem je pětatřicet kilo dole během jednoho roku, ale tím Monika rozhodně nekončí.

Nejbizarnější soudní spory: Únosce, který žaloval rukojmí za útěk a muž, který žaloval sám sebe

16:36
Byli jste už někdy na rande a dotyčný během něj trávil čas na telefonu? A napadlo by vás ho případně za tuto neomalenost žalovat? Případů bizarních žalob je hned několik. Některé z nich jsou úsměvné (v případě, že soud nevyhrají), jiné už nikoli

TikTok jako psycholog. Proč děti hledají pomoc online?

15:32
Digitální svět a sociální sítě se pro mnoho mladých lidí stávají i tzv. online terapeutem. Na problematiku nyní poukazuje i celosvětová iniciativa Safer Kids Online, jejímž cílem je vytvářet pro děti bezpečné online prostředí. A i když duševní problémy už nejsou tabu, k větší pohodě dospívajících to stejně příliš nepomáhá. Nároky na výkon a všudypřítomný tlak na vzhled vedou u mnohých teenagerů k…

Tip na knihu: Vánoční dárek na pomoc dobrému obsahu

14:59
Projekt Třetí rodič již v roce 2018 vydal bestseller – knihu určenou primárně členům komponovaných rodin, přečetlo tisíce mnohdy bezradných dospělých, kteří se náhle a bez přípravy stali rodiči. Kniha čtivým vyprávěním nabízí otevřený a upřímný pohled na problematiku komponovaných rodin, a to včetně osobního příběhu autorky, Kamily Šimůnkové.

Co dělat, když se přejíte? Účinné řešení nabízí Pacreolan Forte

14:27
Období svátků se pomalu blíží a spolu s ním i nástrahy na náš žaludek. Přejíst se něčeho dobrého, zejména při nějaké příležitosti není zase až takový problém. Jenže co dělat, když máme najednou pocit, že máme v břiše kamení a nedostane se do nás už ani drobek?

Šakalí léta slaví třicetiny: Některé postavy mohl hrát někdo úplně jiný a ve filmu je i několik nepřesností

14:26
Letos v prosinci uplynulo přesně 30 let od premiéry úspěšného filmu Jana Hřebejka Šakalí léta. Grand hotelu International uspořádal u příležitosti tohoto výročí slavnostní promítání. Pojďme si kultovní film připomenout a zároveň se podívat na zajímavosti o filmu, které jste možná ani netušili.

Chytré tipy pro šatník plnoštíhlých žen: Stěžejní je spodní prádlo a rozhoduje i velikost kabelky

13:22
Stále více žen plnějších tvarů si uvědomuje, že jejich křivky rozhodně nemusí být na škodu. Je třeba se však vhodně oblékat podle typu své postavy. Přinášíme několik tipů pro oblékání plus size žen.

Jennifer Lopez dorazila na akci ELLE Women in Hollywood. Ve odvážném outfitu si musela dávat pozor na prsa

12:50
Když Jennifer Lopez dorazí na nějakou akci, vždy na sebe dokáže strhnout pozornost a zaujmout. Nejinak tomu bylo na ELLE Women in Hollywood 2023, kam dorazila po boku manžela Bena Afflecka.

Jak dopadl mikulášký večer: Helenku odnesl čert z pokoje až na ulici a z jeho pytle koukaly nohy v punčocháčích

12:50
Včera, jako každý večer pátého prosince, chodili po ulicích čerti, andělé a Mikuláši. Milé skupinky nadpozemských bytostí zaplavily v podvečer a večer zasněžené ulice. Stejně tak i rodiče s dětmi, se kterými se šli projít, aby si užili atmosféru, která panuje jen jednou v roce.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes