Žena-in.cz

Description:

Magazín

URL:

http://zena-in.cz

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

13.9 items/day

NA SLUNCE BEZ OBAV

0:45
Hory, voda, turistika, koupání, zahradní grilování, romantická procházka pod širým nebem…. Co má toto vše společného LÉTO?

TŘETÍ RODIČ VÍ JAK NA TO! ANEB JAK SI POČÍNAT V PATCHWORKOVÉ RODINĚ V DOBĚ CORONAVIROVÉ?

0:08
Uplynulé týdny pro každého z nás znamenaly změnu. Pro někoho menší, pro jiné větší, ale co rozhodně potřeboval každý z nás, bylo najít nový životní rytmus. Možná nejvíce dobu homeofficů zaznamenaly děti. Najednou měly kolem sebe dospělé, možná až moc často. A dospělí řešili hlavně to, jak s dětmi vyjít: s vlastními i těmi bonusovými.

Popelka 21. století: Rowenta Explorer Serie 60

0:08
Zvířecí chlupy, prach a chmoury nebo třeba rozsypaná čočka, saze a šmouhy… Nepořádek, který je třeba uklidit. Pro ten nejpohodlnější úklid domácnosti vyvinula značka Rowenta nejtenčí a zcela intuitivní robotický vysavač Explorer Serie 60. Takže se už jednou pro vždy obejdete bez kouzel či něčí pomoci.

Tančící, Teddy i Zlatý: Mezinárodní den gumových medvídků je po roce opět tu

0:08
Léto je tu a s ním i prázdniny plné zábavy. Zpestřete si tyto dny a 15. července oslavte Mezinárodní den gumových medvídků, kteří se po generace těší oblibě po celém světě. Významný je tento rok především pro Haribo, největšího výrobce želatinových bonbonů, které letos slaví 100 let od svého založení. Znáte všechny medvídky, kteří patří do jeho rodiny?

Trendy v líčení pro léto 2020: Přirozenost i extravagance

17:10
Teplé měsíce přinášejí spoustu inspirace pro barevné líčení. Léto patří přeci k jednomu z nejšťastnějších období roku. Ať už během letního cestování, pikniků nebo venkovních brunchů, každá žena chce vypadat hezky. Máme pro vás pár tipů na produkty, které vám usnadní být v létě krásná a držet se aktuálních trendů pro toto léto.

Vyvolejte si pomocí bylinek ty nejkrásnější vzpomínky. Bezpečně a bez magie

16:31
Dary, které nám dává příroda, využíváme téměř na denní bázi. Ať je to kosmetika či bylinný čaj. Poslední dobou se do obliby dostalo i vykuřování bylinek, které léčí duši. Správně zvolená bylinka může totiž vyvolat příjemné vzpomínky, předejít stresu a najit vnitřní harmonii.

Blanca Suárez alias Lidia Aguilar z Holek na drátě: V reálném životě byste jí možná nepoznaly

15:12
V pátek 3. července se na Netlifu objevilo posledních pět dílů populárního španělského seriálu Las Chicas del Cable (aka Cable Girls nebo česky Holky na drátě), v němž hlavní roli hraje Blanca Suárez. Španělská herečka je oblíbená nejen díky svému hereckému umu, ale také je uznávanou módní ikonou.

Chcete mít spokojeného psa? Soutěžte a vyhrajte skvělý SPOKOBOX plný překvapení

14:33
SPOKOBOX je krabice plná dobrot, hraček, překvapení, radosti, hravosti… ale i péče a lásky. A to je přesně to, co dáváte chlupáčům. Jednu krabici díky e-shopu SpokojenyPes.cz můžete teď pro svého chlupáče ulovit i vy.

Na kolo s dioptrickou vadou? 5 tipů pro „obrýlené“ cyklisty!

13:18
Cyklotoulky jsou oblíbenou kratochvílí Čechů a s jarem se zaplňují cyklostezky i silnice vášnivými milovníky kol. Těm, které trápí dioptrická vada, však může jejich handicap radost z jízdy značně kazit a v případě špatné korekce ohrožovat je samotné i další účastníky silničního provozu. Jak si s tím poradit?

S přebytky úrody si můžete užít zábavu. Použijte je k domácímu barvení

12:06
Nápadů, jak o prázdninách zabavit děti, není nikdy přehršel. Výlety a dovolené jsou sice skvělé, ale nedá se na ně jezdit pořád. Proto pro vás máme jeden tip na doma. Poradíme vám, jak si s dětmi můžete obarvit oblečení bez chemie a za použití čistě přírodních materiálů.

Tip na letní dovolenou: Slovensko láká na krásné Tatry

11:31
Léto je tu a s ním i dovolenková sezóna, ta letošní je však trošku ovlivněna pandemií. Delší cesty jsou tak na nějakou dobu pasé. Tak proč nevyrazit k našim východním sousedům, kde průběh pandemie byl mírnější než u nás? Slovensko láká především na překrásné Tatry.

Průměrná žena má doma 21 kusů kosmetiky, používá jich jen 9, ukazuje průzkum

10:22
Počátky kosmetiky sahají už do pravěku, kdy si lidé zvýrazňovali rty například rozdrcenými nerosty. Díky kosmetickým vychytávkám si mohou ženy připadat krásnější a přitažlivější. Server Picodi se zaměřil na to, jaký vztah mají české ženy ke kosmetice. Ztotožňujete se s výsledky?

Naši mě mají za hamižnou potvoru, co oškubala bratra, smutní Kamila (26)

9:12
Rodina by si měla pomáhat. Otázkou ale je, kde leží hranice, za kterou už zajít nemusí. Kamila ji podle rodičů i bratra pořádně překročila - špatným směrem, a tak jí to mají za zlé.

Risotto se sušenými rajčaty a candátem

8:04
Začněme týden zdravou rybou s krémovým italským risottem. Doplňte ho čerstvými bylinkami a jedlými květy.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes