Žena-in.cz

Popis:

Magazín

URL:

http://zena-in.cz

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

14 položek/den

Dost bylo plastu v Costa Coffee!

0:13
Plast je všude kolem nás. Jen plastového nádobí se v Česku ročně spotřebuje až 20 tisíc tun. Když k tomu přičteme sáčky, PET lahve, plastové obaly potravin a další, vyjde to asi na 1,2 tuny plast ročně na průměrnou čtyřčlennou českou domácnost. Řetězec Costa Coffee se připojil k dalším firmám, které si řekly „Dost bylo zbytečného plastu,“ a rozhodl se jednorázové nádobí v kavárnách výrazně omez...

Polenta – nenápadný zázrak italské gastronomie

0:13
Polentu zná většina z nás jako jednoduchou kaši z kukuřičné mouky nebo krupice. Věděli jste ale, že tento původem italský zázrak se dá v kuchyni využít na mnoho způsobů a příprava není vůbec složitá? Hledáte-li navíc s přicházejícím podzimem inspiraci na vydatná a zdravá jídla, která zahřejí, objevili jste polentu právě včas!

Bolesti zad můžeme předcházet i tím, jak vstáváme z postele

0:13
Pobolívá vás za krkem, v kříži, během dne se musíte sem tam protáhnout a ráno se vám špatně vstává z postele? S největší pravděpodobností trpíte civilizační chorobou, která postihuje až 25 % lidí ve věku 30 - 50 let. Se stoupajícím věkem toto číslo navíc rychle narůstá, ušetřeny ale nejsou ani mladší ročníky.

Globus vzdává hold Česku: Oslavte společně s ním 100. výročí vzniku republiky

0:13
První republika měla svoje kouzlo. Když Tomáš Garrigue Masaryk 28. října roku 1918 oznámil vznik Československa, jistě přemýšlel nad tím, co naši malou zemi v budoucnu čeká. A že toho bylo dost. V roce 1993 se sice Československo rozdělilo na dva samostatné státy, i přes tyto změny nám ale z období První republiky něco zůstalo. Národní hrdost, zlaté české ručičky a schopnost poctivě odvést svoj...

Pro efektivní úklid

0:13
Co je lepšího než krásně uklizený domov? Pro mnohé je však tento pocit kvůli každodennímu shonu a časovému vytížení cizí. Naštěstí značka Vileda přišla s revolučními mopy, které každé zaneprázdněné hospodyňce pomůže ve zvládání úklidu. Mytí podlahy se totiž díky němu stane hračkou!

Psi mohou nastydnout stejně jako lidé. Naučte se je správně léčit

18:26
Stejně jako nám, ani našim čtyřnohým kamarádům se bohužel obtíže z prochladnutí nevyhýbají. Od podzimu do jara jim navíc hrozí virózy. Jak jednotlivá onemocnění rozpoznat, léčit a jak jim předcházet, to si teď přečtěte.

Cvičte podle znamení horoskopu. Víme, jaký sport je pro vás ten nejlepší

17:17
Každý máme svůj oblíbený sport nebo druh aktivity. Ale přemýšlely jste někdy nad tím, že by pro vás mohl být některý lepší a proč? My jsme pro vás vybraly sporty podle znamení horoskopu, tak schválně, jestli jsou pro vás ty pravé ořechové...

Deštivý podzim se blíží. Jak v interiéru svého auta udržet čistotu a pořádek?

16:06
Papírky, plastová lahev od vody, všude drobky, hlína a listí... Takhle to bohužel vypadá v interiéru mnoha aut, když se mu nevěnuje dostatečná péče. Ale pokud se o to postaráte sami, nejen že nakonec ušetříte, ale ještě vás bude u srdce hřát pocit z dobře odvedené práce.

Česká televize odvysílá antiutopický Příběh služebnice, rodinné drama Tohle jsme my, i Karla Rodena v McMafii

14:22
V příštím roce nabídne Česká televize divákům nejnovější zahraniční seriály - diváky i kritiky oceňovanou adaptaci románu Margaret Atwoodové Příběh služebnice a melodramatickou rodinnou sérii Tohle jsme my. Zahraniční vysílatele naopak na mezinárodním veletrhu audiovizuální tvorby v Cannes zaujaly seriály První republika a Labyrint. Práva na Herbář prodala ČT do Francie.

Tři kuchařky mají své výherkyně

14:22
Od pátku do pondělí jste si mohly zasoutěžit o tři vydání kuchařky Každý den je svátek, kterou vydává novinářka, televizní kuchařka a písničkářka Karolína Kamberská. Kdo se na ni můžet těšit?

Rozhovor: Strach rodičky ubližuje miminku a může zastavit porod, říká bojovnice za ideální porod Michaela Klementová

13:10
Máme tendenci vnímat porod jako nejbolestivější a nejstrastiplnější zážitek v životě ženy. Takovým přístupem a strachem z této přirozené události si ale nastávající maminky velmi ubližují. Co všechno mohou obavy způsobit a jak se jich zbavit, prozradila Michaela Klementová, která školí těhotné ženy, jak prožít ideální porod.

ŽENA-IN.CZ slaví první výročí v novém designu!

13:10
Je to už rok, co jsme změnili vzhled našeho webu. A i když byl přerod lehce náročný, jsme rádi, že jsme tento krok udělali a to hned z několika důvodů. Za poslední rok se zvýšila návštěvnost našeho webu na téměř milion čtenářek měsíčně! Jsme za to nesmírně rádi a vděční, že se k nám vracíte a nejen čtete, ale i soutěžíte a zúčastňujete se akcí, které pořádáme. I díky modernímu designu s námi na...

Elegantní a šik. Inspirujte se modely nejlépe oblékaných žen

11:25
Lacinost stranou, dnes se zaměříme na módní styl, který je elegantní, šik, ale zároveň smyslně ženský. Pokochejte se modely nejlépe oblékaných žen a vezměte si z nich příklad.

Varování: zajistěte okna, dveře a upevněte volně uložené předměty, blíží se silný vítr

10:51
Český hydrometeorologický ústav vydal varování před silným větrem na 24 hodin od dnešní 15 hodiny. Ze Skandinávie bude k jihovýchodu postupovat tlaková níže a mezi ní a mohutnou tlakovou výší v oblasti Britských ostrovů bude nad střední Evropou zesilovat severozápadní proudění.

Krev jsem si nenechala vzít už 20 let, fobii řeším s psycholožkou

9:07
Fobie z odběru krve se u mě nastartovala ve 12 letech, když přede mnou brali krev cizí holčičce, která vyváděla jako by ji měli zabít. Zůstal ve mně pocit, že bych se měla taky bát, a následujících 20 let až dodnes jsem se všem odběrům vyhnula. Za tu dobu jsem si to samozřejmě ještě víc zdémonizovala a mnoho lékařů už bylo svědkem mých scén a lstí…
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes