15
new stories - click to show

Žena-in.cz

Description:

Magazín

URL:

http://zena-in.cz

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

13.5 items/day

Adéla Elbel se stala oficiální tváří kosmetické CBD značky CANNOR

0:27
Cannor, česká značka přírodní kosmetiky s obsahem CBD, má novou oficiální tvář: moderátorku a stand up komičku Adélu Elbel. Spolupráce započala už začátkem roku, kdy se známá moderátorka rozjela podívat na výrobu kosmetických produktů do plzeňské laboratoře.

Počet případů rakoviny močového měchýře se zdvojnásobil, pomůže nový projekt

0:27
Rakovina močového měchýře je nejčastějším nádorovým onemocněním močového systému. V Česku je šestým nejčastějším nádorem u mužů. Počet pacientů rychle roste a za posledních 10 let se zdvojnásobil, uvedl na tiskové konferenci přednosta Onkologické kliniky FN Plzeň, místopředseda České onkologické společnosti a děkan Lékařské fakulty UK Plzeň, profesor Jindřich Fínek.

Naše spřátelené bloggerky testují nové CINI MINIS® CHURROS! Jak jim chutnají?

0:27
Měli jsme možnost testovat v redakci nové CINI MINIS® CHURROS a moc nám chutnaly. Do testování se také zapojily naše čtenářky a spřátelené bloggerky. Rádi vám předáme výsledky testování.

Revoluce v přípravě smoothies. Je tu gusty!

0:27
Okamžité občerstvení těla a mysli, které šetří naši planetu a pomůže zůstat fit. To není pohádka, to je gusty. První kompletní a 100% přírodní instantní smoothies nadité přirozenými živinami je po ruce vždy, když není čas, prostor anebo energie, zabývat se přípravou svačinky či ovocného freshe. Každé balení je plné superpotravin s mnoha benefity.

Novinka: Medicinální maltonové sirupy Dr. Svatek, zdravá a lahodná síla bylin na lžičce

0:27
Pečovat o zdraví přírodní cestou, to byl po staletí běžný přístup. Nyní se k přírodě vracíme a nové Sirupy z bylin na lžičku Dr. Svatek od společnosti Herbai jsou opravdové a „plnotučné“ bylinné výrobky. První pětice medicinálních sirupů je zaměřená na nejběžnější neduhy, jako je kašel či vykašlávání, problémy se zažíváním či psychický stres, ale i na celkové posílení imunity.

Tip na víkend: Knižní swap na Výstavišti Praha nejen pro knihomoly

15:06
Swap neboli výměna patří ke stoupajícím hvězdám mezi akcemi Ateliéru Rychta na Výstavišti Praha, proto po zářijovém školním swapu přichází další – tentokrát knižní.

Univerzitu Karlovou povede poprvé v historii žena

14:00
Rektorkou naší nejstarší české univerzity, jejíž jméno dobře znají i ve světě, byla zvolena lékařka Milena Králíčková. Od akademického senátu získala 55 hlasů z 69.

Zpěvačka Kamila Nývltová peče dobroty na zakázku. Sama sladké miluje a prozradila nám, jak se udržuje ve formě

13:27
Dvaatřicetiletou Kamilu Nývltovou můžete znát nejen jako zpěvačku, ale do povědomí veřejnosti už se dostala i jako šikovná cukrářka. Dorty, sladkosti a cukroví si od ní objednávají i další slavné osobnosti. Kamila sladké nejen peče, ale také ráda konzumuje, a tak musí hodně běhat, aby zapnula kostýmy na vystoupení.

Za dýněmi nejen o víkendu: Tipy na výlety za halloweenskou atmosférou i zábavou pro děti

12:53
Zářivě barevné a kulatě optimistické. Dýně jsou královnami podzimu, které lahodí chuťovým pohárkům i oku. Pokud zatím nemáte plán na víkend, co se na jejich krásu zajet podívat na některou z výstav přímo k pěstitelům?

Nová doba přináší nové zdravotní problémy. Netrpíte myšitidou, mobilovým loktem nebo smskovým krkem?

12:20
Nemoci digitálního věku nejvíc ohrožují lidi v kancelářích, postihují ale už i školáky. Jak kompenzovat dlouhé sezení u počítače, hodiny strávené s mobilem a sledováním filmů na tabletu?

Britská královna zrušila návštěvu Severního Irska a byla přijata do nemocnice

11:47
Britská královna strávila středeční noc v nemocnici krále Edwarda VII. poté, co byla nucena zrušit svou cestu do Severního Irska. Ve čtvrtek odpoledne ale už seděla opět u svého pracovního stolu.

Orální sex v říši zvířat: Pomůcka k výdrži i zahnání nudy

11:14
Experimentovat v milostných radovánkách není výsadou lidí. I mezi zvířaty se najdou požitkáři, kteří si své hrátky dokáží zpestřit. Třeba orálním sexem. Vědci ho podrobně zdokumentovali u dvou druhů savců. Zatím.

Kontroverzní trik pro dokonalý make-up. Vizážista radí přidat do něj lubrikant

10:08
Sociální síť TikTok je plná make-up triků, které by vás nejspíš nikdy nenapadly. Aktuálním hitem, který se virálně šíří, je trik pro dokonalý make-up. Prý pomůže přidat lubrikant.

Co (ne)potřebují vlasy po čtyřicítce: Zůstaňte sexy bez ohledu na věk

9:35
Vlasy jsou často definovány jako koruna ženské krásy. Bohužel i ony stárnou stejným tempem jako my a postupem času vyžadují zvýšenou pozornost i náležitou péči. Jak se o vlasy starat a čemu se vyhnout, když vám už bylo čtyřicet?
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes