15
new stories - click to show

Žena-in.cz

Description:

Magazín

URL:

http://zena-in.cz

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

12.6 items/day

Vánoce bez následků: Jak o svátcích odolat pokušení a nepřibrat

12:13
Pokud se po celý rok stravujete zdravě a vyváženě, nemusíte se přes Vánoce nijak omezovat. Těch pár svátečních dnů vám určitě neuškodí. Jenže kdo z nás poctivě dodržuje takový režim? Zvlášť v tomto období proto neuškodí připomenout pár praktických zásad zdravého stravování a tipů, jak překonat ty největší sváteční nástrahy.

Dárky, kterými zabodujete u většiny holčiček? Rozhodně panenky

11:37
Vánoce se blíží! Pojďte udělat radost těm nejmenším skvělými dárky. Pokud chcete zabodovat u malých slečen, nemusíte vymýšlet žádné novoty a lámat si s tím zbytečně hlavu. Těmi nejlepšími dárky pro holčičky bývají panenky.

Zpěvačka Thalía na Latin Grammy vystřídala hned několik šatů. V 51 letech zastínila i mladší kolegyně

11:36
Mexická zpěvačka Thalía, kterou si u nás mnozí možná pamatují z telenovely Rosalinda, se během Latin Grammy stal královnou noci. Zazářila hned v několika nádherných šatech.

Povinnosti majitelů domu v rámci péče o bytový dům

10:55
Vlastnit bytový dům může být jistě výhodné a mít pravidelný příjem z pronájmů bytových jednotek je lákavou představou. Bylo by však chybou představovat si, že jde o příjem bezpracný a majitel nemusí dělat nic jiného, než je počítat peníze, které mu plynou na účet. Povinností má totiž celou řadu a jejich naplnění nemusí být vždy snadné, rozhodně pak není bezpracné. Jaké všechny nároky na majitele …

Byly jsme při tom: Rohlík společně s Libeřskými lahůdkami odkryl tajemství skvělých chlebíčků

10:18
Také milujete chlebíčky? Se šunkou, s vajíčkem nebo s hermelínem? S kolegyní Jitkou jsme se zúčastnily krásné akce a naučily jsme se tvořit tolik oblíbené chlebíčky. Samozřejmě pod dohledem odbornic na slovo vzatých přímo z Libeřských lahůdek.

Než se dostala do módního nebe, prošla peklem. Modely, na které by Victoria Beckham nejradši zapomněla

10:18
Bývalá členka kapely Spice Girls Victoria Beckham si zakládá na tom, aby vždy působila jako dokonalá dáma. Ostatně tím, že pracuje jako módní návrhářka a je také tváří svých modelů, to má tak trochu v popisu práce. Jenže i mistr tesař se někdy utne, a tak má na svém kontě i několik módních škraloupů. Hlavně z dob minulých.

Sexuální trapasy, které se opravdu staly: Tohle si nepřejete zažít

9:41
Určitě se shodneme na tom, že trapasy nemá nikdo rád (jen ti škodolibí), ale s odstupem času se jim zasmějeme. Jedny z nejhorších trapasů se dějí v posteli při intimních aktivitách. Přečtěte si, co opravdu trapného se stalo.

Letošní perníčky 3x jinak

8:23
Letos vás třeba inspirujeme, abyste se pustily do perníčků z celozrnné mouky a nebáli se té žitné ani špaldové.

Vánoce s Kitlem

0:42
Vánoce se rychle blíží! Je nejvyšší čas zamyslet se nad tím, čím letos obdarujete své blízké. Udělejte rodině, přátelům, kolegům, zaměstnancům nebo obchodním partnerům o kapku sladší Vánoce. Vsaďte letos na Kitla.

Recept na elixír mládí a dlouhověkosti

0:04
Čas bohužel zastavit nelze, ale co rozhodně udělat můžete, je zmírnit projevy stárnutí a dodat svému tělu vitalitu a mladistvou svěžest. Poradíme vám, co vám pomůže vypadat o několik let mladší, cítit se skvěle a mít energie na rozdávání. Je to rozhodně snazší a účinnější, než hledat tajemný elixír mládí dávných alchymistů.

Začíná zimní houbařská sezóna. Na těchto třech druzích si teď pochutnáte a ještě vám utuží zdraví

17:34
Říkáte si, že letošní štědrá houbařská sezóna je za námi, a můžeme na ni jen vzpomínat? Nenechte se mýlit! I teď, na sklonku podzimu, můžete z lesa odcházet s pěkným úlovkem. Jen musíte změnit repertoár a přejít z hřibů na houby, kterým mráz neškodí, ale prospívá.

Furunkl a karbunkl, pěkně bolavá kožní nadělení! Jaké jsou jejich příčiny, projevy a léčba?

16:17
Furunkl je kožní absces vznikající v důsledku hnisavého bakteriálního zánětu vlasových folikulů, z nichž vyrůstají vlasy a ochlupení. Pro vícečetné splývající furunkly se používá termín karbunkl. Ten obvykle postihuje hlubší vrstvy kůže, hojí se déle a zanechává jizvu. Jak, kde a proč tyto abscesy vznikají, jak se léčí a kdy neprodleně vyhledat lékaře?

Adventní soutěž: Pošlete nám fotku a vyhrajte balíček kosmetiky

14:21
A je to tady. Opět pro vás máme foto soutěž. Tentokrát budeme rádi, když nám do redakce zašlete snímky svých adventních věnců, nebo adventních svícnů, záleží, co máte doma a co preferujete.

Netradiční adventní kalendáře, které potěší téměř každého: Ponožkový nebo s krystaly

28.November
Je těžké se zorientovat v té široké nabídce letošních adventních kalendářů, viďte? Pokud neholdujete těm jedlým ani kosmetickým, zpozorněte. Představíme vám ty netradiční, které se mnohým z vás možná zalíbí. Ještě máte čas na nákup, za pár dní můžeme začít otevírat první okénka.

Mariah Carey každoročně inkasuje balík za svůj vánoční hit, který se už několik let drží na špičce žebříčků

28.November
Kdo by neznal hit All I Want For Christmas Is You od Mariah Carey? Každý rok tento singl obletí celý svět a opakovaně zní v televizích, rádiích, ale i v domácnostech a obchodech. Díky němu je zpěvačka za vodou.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes