Žena-in.cz

Popis:

Magazín

URL:

http://zena-in.cz

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

15,3 položek/den

Tampony o.b.®: Jaké revoluční novinky tato značka přináší? Vyzpovídaly jsme zástupkyni značky

0:06
Intimní kosmetika a intimní hygienické potřeby nás zajímají. Pokud používáte pro své dny tampony, pak vás bude určitě zajímat, s jakými novinkami se můžete seznámit. My máme v redakci rády tampony o.b.®, tak jsme rovnou vyzpovídaly zástupkyni značky, paní Jitku Polákovou, aby nám vysvětlila, co nového se ve světě značky o.b.® aktuálně děje.

Carnilove Fresh: O krok blíže přírodě

0:06
Nová řada s názvem Carnilove Fresh obsahuje unikátní druhy čerstvého masa. Čerstvé maso je díky minimálnímu zpracování vysoce chutným zdrojem všech pro zvířata nezbytných živin.

BigBrands - Furla je nové "must have"!

0:06
Před pár lety musela mít každá žena kabelku značky Michael Kors. A kde je jim teď konec? Pro toho, kdo chce být in a nemůže si dovolit třeba Gucci Marmont nebo Chanel, máme skvělý tip. Furla!

Svěží svačinka pro děti i rodiče

0:06
Zmrzlina není jen dezert, může být i osvěžující svačinkou. Mezi hlavními jídly si běžně dáte ovoce a jogurt, tak to zkuste ve formě zmrzliny. Poradíme vám na co si dávat pozor a na čem si skutečně pochutnáte.

Jak se vyrovnat se stresem? Našli jsme 6 nejúčinnějších tipů

0:06
Popraskané koutky, časté infekce, nadměrná únava či vysoký krevní tlak. I to jsou některé z nepříjemností vyvolávaných stresem, který oslabuje naši imunitu. Kromě toho, že způsobuje nepříjemnosti nám, může mít značný vliv na obranyschopnost a duševní zdraví také našich dětí. Odborníci neustále upozorňují, že narůstá počet lidí s duševními poruchami způsobenými špatnou životosprávou, nedostatečn...

Věrnostní klub: Vyhrajte 3x hračku roku 2017 - Malý konstruktér

18:25
Kovová stavebnice Malý konstruktér je nejlepší dárek pro kreativní děti, pro začínající i pokročilé malé montéry a techniky. A vy právě teď máte šanci v rámci Věrnostního klubu získat jednu ze tří stavebnic.

Vývoj dětského zraku: Víme, kdy miminko poprvé spatří maminku

15:32
Maminky se nemohou dočkat, až na porodním sále poprvé spatří své miminko. Je to ale i naopak - vidí také miminko svou maminku? Podívejte se, jak se vyvíjí zrak dětí od jejich příchodu na svět.

Věrnostní klub: Kdo vyhrál 2x balíček sluneční kosmetiky od značky Nivea?

14:57
Tolik obdivované bronzové opálení je nejen krásné, ale i zákeřné. Takže pokud po něm opravdu toužíte, alespoň se opalujte správně a stále myslete na své zdraví. K tomu vám poslouží i sluneční duo od značky Nivea, které jste v rámci Věrnostního klubu mohla vyhrát.

Marie-Anne Lavoisierová nedokázala zabránit smrti geniálního chemika

13:13
Jméno jejího manžela jste možná zaslechli v hodinách chemie, kde bývá zmiňován jako „otec moderní chemie“. Jeho mladá a krásná žena ovšem měla na jeho úspěchu nemalý podíl…

VÝHERCI: Slavnostní hledací soutěž Chupa Chups!

13:13
Celých deset dní jste mohli hledat obrázky a vyhrát u nás balíčky Chupa Chups, které slaví 60. výročí. Kdo se stal šťastným výhercem?

Z moře rovnou do společnosti: s jakými účesy v létě zabodujete?

11:27
Asi málokdo by se těšil na nadcházející letní měsíce pouze z důvodu nově příchozích vlasových trendů, navzdory tomu jsou i tací, kteří si bez novinek přehlídkových mol neumí žádné roční období představit. Ať už mezi módní nadšence spadáte, či vás tento průmysl nechává zcela chladnými, nechte se přeci jen pohltit vůní léta a inspirujte se účesy plnými slunce!

„Co oči nevidí, to srdce nebolí“ aneb Pomyslná hranice nevěry

9:07
Nevěra je velmi složité téma a najít jeden ucelený názor, je prakticky nemožné. Dostává různé rozměry a lidé se jí dopouštějí z nejrůznějších důvodů. Stejně tak máme každý trochu jinou hranici, kdy už daný akt/polibek nebo třeba setkání za nevěru považujeme.

Zadělávané kedlubny na smetaně

8:34
Na zahrádkách už najdete čerstvé kedlubny a můžete je koupit také na trhu. Na dnešní recept, podle našich babiček, je spotřebujete včetně mladých listů.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes