Žena-in.cz

Description:

Magazín

URL:

http://zena-in.cz

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

17.5 items/day

Jak připravit péřovou bundu na „letní spánek”?

15:13
Po skončení zimní sezóny nebo po náročné výpravě je vhodné péřové oblečení připravit na „letní spánek“. Také je dobré ho jednou za rok vyprat. Touto pravidelnou údržbou si zajistíte, že vám dlouho vydrží.

České i světové hvězdy, kterým je okolo třiceti, ale vypadají na patnáct

10:29
Jak to jen dělají? Některé už mají děti, ale samy vypadají jako holčičky. Vzhledem k tomu, že dělají to, co je baví, je zřejmě nejlepším pomocníkem v boji proti stáří úsměv na tváři.

Velikonoční inspirace: Zkuste španělskou omeletu nebo quiche

9:20
Když zbydou z velikonoční nadílky vejce, pomazánka je jasná volba. Co ale s těmi, která jste nestihla uvařit a obarvit? Pokud máte chuť experimentovat, zkuste si z nich připravit například španělskou omeletu nebo quiche.

První dáma české dermatologie otevírá novou kliniku v Praze, celotělový screening kožních změn a nádorů jako účinná prevence

19.April
Profesorka Hercogová, přednostka Dermatovenerologické kliniky Nemocnice na Bulovce, se po letech rozhodla otevřít svoji kliniku preventivní dermatologie na Praze 6. Klinika pod názvem “DERMATOLOGIE profesorky Hercogové” nakoupila celotělový screening, jež dokáže odhalit melanom, problémy s mateřskými znaménky a předejít řadě problémů. Ve stejném období rozšířila své renomé vydáním učebnice Klinické dermatologie pro lékaře. Publikace podobného rozsahu v České republice dosud nebyla vydána.

Jeďte na zelenou – jarní koktejlová očista bez alkoholu

19.April
S prvním teplým dnem a paprsky slunce si říkáte, že už byste neměli být unavení. Právě naopak – na jaře, kdy příroda ožívá a zelená se, přichází jarní únava. Vaše tělo reaguje na výrazné změny - teplotní i vizuální. Uvolňujete se po tom, co jste zvládli energeticky náročnou zimu.

5 tipů z Kauflandu na dokonalé Velikonoce

19.April
Velikonoce jsou za dveřmi a je možné, že vaše příprava na ně ještě není kompletní. Máme pro vás pár tipů, na co byste rozhodně neměli zapomenout.

Footshop oznamuje největší kolaboraci roku. Spojuje síly s dánskou ikonou Soulland

19.April
Footshop hlásí s příchodem jara novou kolaboraci. A další krok úspěšného obchodu s oblečením se zdá být velice sofistikovaný. Tentokrát totiž zamířil na sever Evropy za dánskými mistry Soulland. Výsledkem je zbrusu nová kolekce zaměřující se na dvě klíčová slova: tolerance a relevance. Rozhodně stojí za povšimnutí.

Týdenní horoskop pro všechna znamení od 19. 4. do 25. 4. 2019

19.April
Ráda nahlížíte do budoucnosti? Zajímá vás, co vás čeká v příštích dnech? Přečtěte si naši astrologickou předpověď, která poodhalí roušku věcí příštích... pobavte se u našeho speciálního týdenního horoskopu!

Herečka, kterou šikanovala její kolegyně, z Modrého kódu na vlastní žádost odchází

18.April
Oblíbenou herečku Anastasii Chocholatou (18) pravidelně vídáme jako sestřičku Evu v seriálu Modrý kód. V něm byla v poslední době šikanována sestřičkou Libuškou, kterou hraje Michaela Sejnová. Nyní ze seriálu odchází.

Velikonoční kraslice bez chemie aneb Kouzlení s přírodními barvivy

18.April
Sytě barevné kraslice jsou sice úchvatné, ale chcete je i za cenu toho, že jsou obarvené chemií? Zkuste letos vsadit na přírodní ingredience. Barvy budou sice jemnější, ale co vajíčko, to originál. A navíc zdravý.

Známe výherce Jarní hledací soutěže o luxusní noční krém značky BONALOKA a epilátor Braun!

18.April
V minulém a začátkem tohoto týdne jste od čtvrtka do úterý mohli soutěžit o luxusní noční krém značky BONALOKA a navíc, pokud jste hráli všechny soutěžní dny, dostali jste se do slosování o epilátor Braun Silk-épil 7 Wet&Dry v hodnotě 2 900 Kč. Komu pogratulujeme?

Běhat a žít na vlně flow: Petr Casanova radí, jak se v životě posouvat dopředu

18.April
S jarním počasím se nám vrací odhodlání na sobě pracovat a pouštět se do nových výzev. Perfektní čas na to, seznámit se s teorií flow. O co jde? „Když se mě lidé ptají, proč běhám, mylně si myslí, že hlavně kvůli sportovní kondici. Ještě víc než ona je pro mě držet se ve flow. Což je způsob, jak postupnými kroky dosáhnout jakéhokoli cíle,“ popisuje Petr Casanova, autor knih o osobním rozvoji. Jak přesně vypadá přístup, který ocení nejen běžci, ale i ti z nás, kdo na sobě nechtějí nikdy přestat p

Taková ostuda! Ženichova bývalka vtrhla na svatbu a ztropila pořádnou scénu

18.April
Svatba by měla být především krásným dnem, kdy se nevěsta cítí jako princezna. Jenomže, co když na obřad vtrhne ženichova bývalka a udělá scénu? Něco podobného se stalo na jedné svatbě v Číně. Skončila katastrofálně
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes