15
new stories - click to show

ZenaX.cz

Description:

Články, Hry pro dívky a pro ženy, Blogy, Ankety, Recepty ...

URL:

http://www.zenax.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

10.5 items/week

Úterý 26. ledna

0:25
Měl by to být pro vás velice příjemný den, naplněný dobrou náladou a doplněný i menšími úspěchy. To by pro vás mělo být inspirací k tomu, jak tuto příznivou situaci využít i k dalším úspěchům - jak v soukromém životě, tak i v povolání. Je tu ale jedno nebezpečí: v dobré náladě nesmíte příliš okatě dávat najevo sympatie jedné osobě.

Pondělí 25. ledna

25.January
Nejste spokojeni se svojí prací? Přestaňte se jen litovat. Máte sílu a možnosti stav věcí uvést do souladu s vlastní představou. Doba je nakloněna změnám, stačí jen dát prvotní impuls a vytvořit tak situaci, ostatní již bude následovat.

Neděle 24. ledna

24.January
V práci si dávejte bedlivý pozor na své spolupracovníky. Je velmi pravděpodobné, že to s vámi v poslední době nemyslí příliš dobře. A je-li vaše situace v zaměstnání blíže k bodu mrazu, je tato opatrnost přímo nutností - lehce by se mohlo stát, že o svoji práci přijdete.

Sobota 23. ledna

23.January
Dnes jste ve velmi podezíravé náladě. Tké při vaření bude nedobrý výsledek vinou spíše špatného receptu, než byste si přiznali, že jste to prostě nezvládli. JInými slovy, dnes vám ubližuje celý svět a jen na vás, budete-li se chtít s tímto pocitem poprat a nebo jestli někde v klidu počkáte až to přejde.

10 tipů pro zdraví močových cest!

22.January
Záněty močových cest patří k onemocněním, které často postihují ženy, ale mohou znepříjemnit život i mužům. Zvláště v chladných měsících může obyčejné prochladnutí skončit bolestmi a pálením při močení, zvýšenou teplotou a krví v moči. Jak se proti infekci bránit?

Pátek 22. ledna

22.January
Cítíte, že byste měli udělat něco netypického, překvapujícího? Dnes na to raději zapomeňte. Lidé kolem vás by to špatně pochopili a vás by pak čekala spousta nepříjemného vysvětlování.

Čtvrtek 21. ledna

21.January
Dnes se zcela náhodou setkáte s někým, kdo vám v minulosti ublížil. Nesnažte se s ním jakkoli komunikovat a pokud možno jej přehlížejte. Další konflikt by vše jen zhoršil.

Žlutě značený pes potřebuje prostor

21.January
Třeba to neznáte, a myslíte si, že pejsek se žlutou mašličkou je jen důsledek experimentu s barvičkami jeho "nevímcoby" paničky. Ale není tomu tak. Žlutě značený pes znamená výstrahu - prosím, nepřibližovat se.

Co dělat, když děti bolí bříško

20.January
Bolesti břicha, ale také průjmy, zácpy, nadýmání, střevní záněty, nechutenství, nesnášenlivost určitých pokrmů - to všechno jsou obtíže, které přivádí rodiče s dítětem do ordinace dětského gastroenterologa.

Středa 20. ledna

20.January
Podléháte předsudkům a nepodloženým představám. Skutečnost, že si něco myslí "pan Každý" ještě neznamená, že je to pravda. Nenechávejte se tolik ovlivňovat veřejným míněním.

Detox šatníku aneb buďte nemilosrdná!

19.January
V našich šatnících se nám hromadí spousty věcí, oblečení, botiček, pásků ale i kabelek, které už nikdy nebudeme nosit. Nebo se jedná o výstřelky, které stejně rychle zmizely z módního nebe, jako se tam objevily. Případně jsem z něčeho už jaksi ... "vyrostly". Pamatujte, že vytřídění šatníku je třeba provádět nejméně jedenkrát ročně. A právě podzim, tedy období před nastávající novou sezónou, je...

Úterý 19. ledna

19.January
Vaše tělo je velmi nespokojené! Proč? Protože ho vůbec neprotahujete. To neznamená, že musíte drhnout podlahu. Měli byste si zajít zaběhat, zaběžkovat nebo třeba jen na delší procházku do lesa. Ale nejen jednou ročně.

Nedaří se vám zhubnout? Možná děláte následující chyby

18.January
Pokoušíte se zhubnout, ale pořád vám připadá, že spíš nabíráte? Snažíte se dodržovat jídelníček, cvičit, a stejně to nejde? Čím to může být?

Pondělí 18. ledna

18.January
Je velmi pravděpodobné, že dnes prožijete nejednu krásnou chvíli. Dokonce je možné, že potkáte dávného přítele nebo přítelkyni… A podaří-li se vám překonat odstup zapříčiněný časem odloučení, máte v příštích dnech o zábavu postaráno.

Neděle 17. ledna

17.January
Ať je vaše potřeba projevit své city sebevětší, raději to dnes nedělejte na veřejnosti, mohlo by se vám to vymstít. Buďte spíše chladní a příliš se neprojevujte, teprve večer, budete-li sami, se rozbrečte, do něčeho kopněte nebo propadněte hysterickému záchvatu smíchu.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes