Zlínský deník

Popis:

Moje Zlínsko - Zlínský deník (denik.cz)

URL:

http://zlinsky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Zlínský

Publikuje:

2,5 položek/den

OBRAZEM: Kabelkový veletrh 2018 Naděje v Besedě v Otrokovicích

20:07
Pomoc, co se nosí. To je podtitul letošního ročníku Kabelkového veletrhu pořádaného ve spolupráci se Zlínským deníkem, který se konal v otokovické Besedě dnes do 18 hodin.

VIDEO: Nový domov pro služební koně zlínské krajské policie: Komfort i prestiž

12:04
Za tónů pochodu Maršála Radeckého od Johanna Strausse, nastoupilo ve středu dopoledne na venkovní plochu zemského hřebčince v Tlumačově čtrnáct koní a jezdců z hipologického oddělení Policie Zlínského kraje, jejich kolegů z Hlavního města Prahy a jezdců a koní ze Zemského hřebčince Tlumačov. Tímto slavnostním aktem byl zahájen provoz služební hipologie Zlín v prostorách hřebčince Tlumačov.

Kabelkový veletrh v Otrokovicích je už dnes

10:42
Otrokovice Pomoc, co se nosí. To je podtitul dalšího ročníku Kabelkového veletrhu pořádaného ve spolupráci se Zlínským deníkem, který se koná už dnes (čtvrtek 18. října od 15 hodin v Otrokovicích).

Gynekolog Pavel Havelka: Ženy na kontroly nechodí

6:49
ROZHOVOR/ Pavel Havelka se věnuje vyčerpávající a psychicky náročné profesi, která má zásadní vliv na životy lidí.

Známe budoucího rektora UTB. Stane se jím profesor Vladimír Sedlařík

17.října
Univerzita T. Bati bude mít nového rektora. Stane se jím osmatřicetiletý profesor Vladimír Sedlařík. Bude třetím rektorem v historii univerzity.

Vyjednávání o koalici ve Zlíně je na mrtvém bodě. Hledá se čtvrtý do party

17.října
Koalice ANO STAN Rozhýbejme Zlín (Soukr., Svob., Nezávislí) stále hledá čtvrtého. Společně totiž mají jen dvacet mandátů z jednačtyřicetičlenného zastupitelstva.

Návštěva spřátelené školy sklidila nadšení a obdiv

17.října
Ve školním roce 2016/2017 obnovila Základní škola Zlín, Křiby spolupráci s partnerskou Základní školou Jahodnická v Martině, aby po tříletém přátelství a vzájemných návštěvách oslavila sté výroční založení Československé republiky.

Zlínská policie upozorňuje na uzavřenou komunikaci mezi Březůvkami a Ludkovicemi

16.října
Podle zlínské policejní mluvčí Moniky Kozumplíkové, bude dnes kolem 15. hodiny uzavřena vozovka mezi obcemi Březůvky a Ludkovice kvůli vyproštění havarovaného domíchávače.

Michálek neustupuje, ODS nechce jet do neznáma

16.října
Nic nového. Tak by se dala shrnout mnohahodinová povolební vyjednávání o nové vládě zlínské radnice. Jasno musí být ale nejpozději do konce měsíce.

Proměna náměstí Míru ve Zlíně: 6 návrhů pro finále

16.října
Nalezení nové podoby a formy náměstí Míru. Tímto se nyní zabývá speciální porota vedení krajského města, která již posoudila 24 nabídnutých řešení.

Spanilou jízdu na ukončení sezony zakončili motorkáři ve Zdounkách

13.října
Nad klobáskami či třeba nealkoholickým pivem zakončili motorkáři v sobotu ve Zdounkách akci věnovanou symbolickému ukončení letošní motorkářské sezony.

Patrik Kunčar porazil i počtvrté Libora Lukáše a obhájil tak senátorský post

13.října
Patrik Kunčar, tak zní jméno staronového senátora volebního obvodu číslo 80, sahajícího od Slavičínska, přes Bojkovicko, část Uherskobrodska až k Otrokovicím.

Adámek v koalici Valentu chce. Potřebuje prý pouze čas

13.října
Lídr kandidátky STANu Miroslav Adámek trvá na trojkoalici ve složení ANO, STAN a Rozhýbejme Zlín. A to i poté, kdy s tímto řešením zásadně nesouhlasí zastupitel za STAN Petr Michálek. Trojice stran tak přišla o křehkou většinu 21 křesel ve 41členném zastupitelstvu.

Babí léto i na kole. Až 24 °C slibují na víkend meteorologové

13.října
Pak se však začne lehce ochlazovat, na 15 zž 18 °C příští sobotu. Žádná velká zima však nemá být ani v noci, kdy teploty klesnou do rozmezí 6 až 12 °C. A navíc má být převážně jasno, případně polojasno. Příznivého počasí lze například využít k projížďce na kole podél Baťova kanálu.

Co všechno se odehrává na tísňové lince policie, mnozí ani netuší

13.října
Průměrně 160 telefonátů denně přijmou policisté na Integrovaném operačním středisku Krajského ředitelství policie Zlínského kraje na lince tísňového volání 158.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes