Zlin.cz

Popis:

informační server

URL:

http://zlin.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Zlínský

Publikuje:

9,2 položek/den

Ve Zlíně budou k vidění unikátní soukromé sbírky z dob socialismu - obrázky ze žvýkaček, obaly od čokolád, ubrousky i nálepky o

16:20
ZLÍN - V Kulturním institutu Alternativa ve Zlíně se chystá výstava Retrosbírky, která návštěvníkům připomene unikátní soukromé sbírky z dob socialismu. Serveru Zlin.cz to oznámil Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Kroměřížané budou opět volit 27 zastupitelů

15:11
KROMĚŘÍŽ - Obyvatelé Kroměříže budou v komunálních volbách vybírat opět 27 zastupitelů. Na svém zasedání o tom rozhodlo zastupitelstvo města, serveru Zlin.cz to sdělil mluvčí kroměřížské radnice Jan Vondrášek.

Do oprav čtyř škol dá kraj přes 11 milionů korun

14:37
ZLÍNSKÝ KRAJ - Nové investiční záměry v oblasti školství za bezmála 11,5 milionu korun schválili krajští radní. Realizovány budou na Gymnáziu Zlín – Lesní čtvrť, Středním odborném učilišti Valašské Klobouky, Gymnáziu Ladislava Jaroše Holešov a Střední uměleckoprůmyslové škole sklářské Valašské Meziříčí, server Zlin.cz o tom informoval Jan Vandík z tiskového oddělení krajského úřadu.

Bývalá zlínská advokátka zpronevěřila takřka 100 milionů korun

13:25
ZLÍN – Takřka sto milionů korun měla svým klientům „ztopit“ sedmačtyřicetiletá zlínská advokátka M.T. Mezi podvedenými jsou desítky lidí a firem. Žena se u zlínského krajského soudu zpovídá z podvodu a zpronevěry a hrozí jí až desetileté vězení.

V Luhačovicích se kvalita vody v přírodním koupališti zlepšila, na Vsetínsku se naopak zhoršila

12:50
ZLÍNSKÝ KRAJ - Kvalita vody v přírodních koupalištích ve Zlínském kraji je stále docela dobrá. Vyplývá to z informací Krajské hygienické stanice ve Zlíně.

Cyklistický šampionát způsobil ve zlínské MHD jen drobné komplikace

12:15
ZLÍN - Značná dopravní omezení si ve Zlíně a okolí vyžádal víkendový šampionát v silniční cyklistice. Výluky se dotkly také MHD, až na drobné problémy ale zůstala MHD po celou dobu funkční, serveru Zlin.cz to řekl mluvčí Dopravní společnosti Zlín - Otrokovice (DSZO) Vojtěch Cekota.

KAM VYRAZIT TENTO TÝDEN: Sklárny Květná otevřou své dveře, v Holešově vystoupí Tři Sestry, Zlín zažije historickou jízdu

10:31
ZLÍNSKÝ KRAJ – Zajímá vás, jak to vypadá ve sklárnách? Milujete baviče Zdeňka Izera či kapelu Tři Sestry? Přesně na tyto akce se můžete v tomto týdnu těšit ve Zlínském kraji.

Masters of Rock je festival hudby, jídla i zábavy

9:20
VIZOVICE – Čtyřdenní festival Masters of Rock, který skončil v neděli, je festivalem nejen rockové a metalové hudby, ale také jídla a zábavy. Zájemci si mohli skočit bungee jumping, ale také si mohli zastřílet na terče nebo zahrát fotbal.

Zloději napáchali na Masters of Rock škody za více než sto tisíc korun

8:13
VIZOVICE - Policisté od začátku festivalu Masters od Rock ve Vizovicích řešili krádeže z celkem 13 stanů. Zloději napáchali škodu přesahující částku 100 tisíc korun. Serveru Zlin.cz to uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

DOPRAVNÍ INFORMACE: Od středy neprojedete mezi Lechoticemi a Mysločovicemi

6:33
ZLÍNSKÝ KRAJ – Letní práce na silnicích ve Zlínském kraji pokračují. Na řadě míst můžete z důvodu oprav výtluků narazit na částečné zúžení jízdních pruhů, ale také na úplné uzavírky. Jedna z nich bude i mezi obcemi Lechotice a Mysločovice.

Otrokovice hospodařily s osmnáctimilionovým přebytkem

15.července
OROKOVICE - Zastupitelé schválili závěrečný účet města Otrokovice za uplynulý rok. Celkově skončilo hospodaření města za rok 2017 přebytkem 18 milionů korun, server Zlin.cz o tom informovala mluvčí města Romana Stehlíková.

U nemocnice vznikne přes 60 nových parkovacích míst

15.července
KROMĚŘÍŽ - U Kroměřížské nemocnice vznikne nové parkoviště. Jeho kapacita bude přes 60 míst, serveru Zlin.cz to sdělil Jan Vandík z tiskového oddělení krajského úřadu.

Požár lesa hasilo pět jednotek hasičů

15.července
VSETÍNSKO - Dnes od 12:16 hodin zasahovalo postupně pět jednotek hasičů u požáru lesa ve Vidči Vsetínsku.

Radnice vyslechla prosby obyvatel a nahradila autobusový spoj, který přestal jezdit

15.července
VSETÍN - Volání obyvatel města, kteří se neměli v nočních hodinách jak dostat z práce domů, vyslyšela vsetínská radnice. Rozhodla se nahradit autobusový spoj, který přestal jezdit, serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí města Alexandra Buršíková.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes