Zlin.cz

Popis:

informační server

URL:

http://zlin.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Zlínský

Publikuje:

10 položek/den

Pět osob se zranilo při nehodě v Lutonině na Zlínsku

21:40
Lutonina - Krátce před třetí hodinou odpolední přijalo krajské operační středisko hasičů informaci o dopravní nehodě osobního automobilu na silnici I/69 nedaleko obce Lutonina na Zlínsku. Na místě se podle oznamovatele nacházelo hned několik zraněných.

Školy by měly nabízet antisérum proti informační válce

21:40
ZLÍN - V měsíci listopadu oslavíme státní svátek – Den boje za svobodu a demokracii, který připomíná dvě významné události českých dějin spojené se studenty vysokých škol. Nejen nad nimi se zamýšlíme v rozhovoru s Mgr. Janem Slovákem, který vyučuje dějepis a angličtinu na Střední zdravotnické škole a Vyšší odborné škole zdravotnické ve Zlíně.

Vzrušení v centru Zlína. Státní i městská policie v akci

20:28
ZLÍN - Majáky na vozech městské i státní policie. Houkání, bleskový přesun policejních vozidel ke zlínskému Kongresovému centru. Vzrušení pondělního dopoledne v centru Zlína.

Fotbalisté Fastavu podpoří dárcovství krve a kostní dřeně

17:36
ZLÍN - Skvělý počin. Fotbalisté Zlína se v úterý hodinu po poledni vydají do transfuzní stanice zlínské Krajské nemocnice Tomáše Bati. Podpoří tak dárcovskou myšlenku a vyzývají širokou veřejnost a své fanoušky, aby přišli také.

Festival stavebnic ve Zlíně nabídne spoustu zábavy

16:24
ZLÍN - Dvoudenní festival stavebnic se uskuteční o víkendu 17. a 18. listopadu ve 14|15 Baťově institutu ve Zlíně. Letos akci čeká velký prostor celého přízemního patra budovy, uvedla pro server Zlin.cz pořadatelka akce Věra Stojarová.

Ve čtvrtek bude první konference k Průmyslu 4.0 ve Zlínském kraji

15:15
ZLÍN - Jaké jsou technologické trendy v průmyslových odvětvích klíčových pro Zlínský kraj, jak se vypořádat s nedostatkem zaměstnanců prostřednictvím Průmyslu 4.0 či jak nahradit papíry moderními technologiemi? Nejen těmto tématům bude věnována unikátní konference ZLINTECH, která se uskuteční 14. listopadu v hotelu Baltaci Atrium ve Zlíně, informovala server Zlin.cz za organizátory Alena Vyškov...

Masarykova veřejná knihovna Vsetín získala razítko Dobré praxe

14:06
VSETÍN - Masarykova veřejná knihovna Vsetín (MVK) získala razítko Dobré praxe za skvělé fungování. Do soutěže byla vybrána v rámci celorepublikové sítě Zdravých měst, která má 130 členů, informovala server Zlin.cz mluvčí vsetínské radnice Alexandra Buršíková.

Ve Zlíně se chystá další Mikulášský běh s Cyrilem pro Krtka

13:31
ZLÍN – V sobotu 8. prosince 2018 se uskuteční ve Zlíně-Loukách již 31. ročník Mikulášského běhu, který je součástí běžeckého seriálu Běhy Zlín. Výtěžek ze startovného poputuje Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek, informovala server Zlin.cz organizátorka akce Alžběta Kubišová.

Nejlepší podnikatelé a firmy v Kloboukách převezmou ocenění

12:19
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Kdo bude podnikatelem roku ve Valašských Kloboukách, kdo letos přišel s nejlepší inovací a kdo rozjel nejúspěšnější start-up, která firma se soustředí i na společenský dopad svých podnikatelských aktivit a rozvíjí svou filantropii? Odpovědi přinese ve čtvrtek 15. listopadu akce Business Dinner, kterou pořádá Valašskokloboucké podnikatelské centrum a město Valašské Klobouky, ...

Opravená sportovní hala v Otrokovicích ceny zatím nezvýšila

11:44
OTROKOVICE - Městská sportovní hala je po své rekonstrukci opět plně využívána. Ceník pro její uživatele následně schválila Rada města Otrokovice, přičemž ceny zatím kopírují pronájmy z doby před rekonstrukcí, uvedla pro server Zlin.cz mluvčí tamní radnice Romana Stehlíková.

Zlín v mlze: inverze jako velká přehrada

11:44
ZLÍN - Do nového týdne s novými výhledy na Zlín. Věru nebývalý pohled se dnes zrána nabízel řidičům, kteří spěchali za prací do krajského města mezi půl osmou a osmou hodinou ranní.

KAM VYRAZIT TENTO TÝDEN: Přednášky, koncerty, festivaly aneb čím si zpříjemnit tento týden

10:33
ZLÍNSKÝ KRAJ - Festival outdoorových filmů, přednášky o stromech nebo paranormálních jevech, koncert Lucie Bílé nebo zabijačkové hody. To jsou akce, kterými si můžete tento týden zpříjemnit.

Nahý zdrogovaný muž zaútočil na záchranáře

8:47
ZLÍN - K urgentnímu zásahu spěchala před pár dny v podvečer hlídka Městské policie Zlín na největší zlínské sídliště. Server Zlin.cz o tom informoval mluvčí městských policistů Pavel Janík.

DOPRAVNÍ INFORMACE: Tento týden dopravní omezení ve Hvozdné a v Bojkovicích

7:05
ZLÍNSKÝ KRAJ - Polovina listopadu přináší nová dopravní omezení hned na několika místech ve Zlínském kraji, a to ve Hvozdné a v Bojkovicích.

Eden nebyl rájem. Ševci podlehli Slavii 1:3

11.listopadu
PRAHA, ZLÍN - Doufali, že na Slavii nějaký bod urvou. Jen pár minut to s fotbalisty Fastavu Zlín vypadalo nadějně, pak ale lídr tabulky české nejvyšší soutěže dal nejevo, kdo je na našem nejhezčím stadionu doma a tudíž pánem.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes