Zlin.cz

Popis:

informační server

URL:

http://zlin.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Zlínský

Publikuje:

9,4 položek/den

Svátek ve Slavičíně. Fastav vyhrál v poháru 9:3

20:24
SLAVIČÍN - Fotbalový svátek ano, přišla více než tisícovka fandů. Ale překvapení, tak to ani náhodou. V boji o postup mezi šestnáct nejlepších v Mol Cupu se ve Slavičíně v očekávaném duelu proti prvoligovému Fastavu Zlín konaly pořádné střelecké hody. Hosté vyhráli 9:3.

Zoo Zlín slaví sedmdesátiny, víkend bude plný akcí

16:24
ZLÍN – Své sedmdesáté narozeniny oslaví zlínská zoologická zahrada v Lešné o posledním zářijovém víkendu. Na návštěvníky čekají speciální prohlídky, vystoupení i dílničky, informovala server Zlin.cz mluvčí zoo Romana Bujáčková.

Nová komedie otevře ve zlínském divadle téma péče o seniory

15:48
ZLÍN – Inscenaci s tématikou stárnutí a ztráty paměti uvede v říjnu Městské divadlo Zlín. Divadlo také připomíná právě probíhající Týden paměti, informovala server Zlin.cz jeho mluvčí Veronika Jurčová.

MIUZA. Multikanálový marketing v praxi

14:36
ZLÍN - Pokud se informace o nabídce dostane ke správnému zákazníkovi ve správný okamžik několika cestami, zvyšuje se šance zboží či službu prodat – tak zní marketingová teorie.

Zlínská nemocnice hledá canisterapeuty

14:36
ZLÍN - Dobrovolnické centrum Krajské nemocnice T. Bati (KNTB) rozšiřuje své aktivity o canisterapii a hledá dobrovolníky. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí nemocnice Dana Lipovská.

Otrokovští senioři mají první elektrorikšu v republice

13:19
OTROKOVICE – Doposud se na přírodu mohli dívat jen z okýnka svého pokoje. Tomu už je konec. A to díky speciální elektrorikši, díky které mohou obyvatelé Senioru v Otrokovicích znovu „vyrazit“ ven do přírody. Toto speciálně upravené kolo je vůbec první v celé České republice.

Můj první milion? Nyní méně soutěžení a více mentoringu

12:40
ZLÍNSKÝ KRAJ - Jedenáct ročníků, tisíce hodin prezentací, přednášek, workshopů, desítky úspěšně nastartovaných podnikatelských záměrů. To je řečí čísel populární soutěž Můj první milion, kterou pořádá Technologické inovační centrum Zlín.

Během výluky bude jezdit MHD do Louk přes Malenovice a Prštné

12:02
ZLÍN - Železniční přejezd mezi ulicí T. Bati a městskou částí Louky se bude rekonstruovat a bude na něm platit úplná uzavírka. Ve dnech 28. září až 2. října 2018 bude proto trolejbusová linka číslo 3 vedena po výlukové trase s označením 3X, informoval server Zlin.cz mluvčí Dopravní společnosti Zlín - Otrokovice (DSZO) Vojtěch Cekota.

Den Zlínského kraje si užilo přes 10 tisíc návštěvníků

10:12
ZLÍN - Baťův mrakodrap a přilehlé okolí ožilo v sobotu 22. září devátým ročníkem Dne Zlínského kraje. Více jak deset tisíc návštěvníků si tak nenechalo ujít bohatý a pestrý program pro všechny generace, včetně rodin s dětmi, které pro ně připravil Zlínský kraj, řekla serveru Zlin.cz mluvčí zlínského hejtmanství Adéla Kousalová.

Běh Rodným krajem Emila Zátopka ovládli Keňané

8:58
ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Šestnáctý ročník memoriálu Emila Zátopka Běh rodným krajem Emila Zátopka ovládli keňští závodníci reprezentující maďarský Benedek Team. V celkovém pořadí mužů i žen brali zlato a bronz, oznámil serveru Zlin.cz mluvčí rožnovské radnice Tomáš Gross.

Opilec házel kamení na jedoucí auta, hrozí mu vězení

7:12
ZLÍN – Několik aut poškodil v pátek večer opilý muž, který po nich házel kamení a štěrk. Za trestný čin mu hrozí pobyt ve vězení, informovala server Zlin.cz policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Automobil na kolejích zastavil železniční dopravu mezi Otrokovicemi a Zlínem

24.září
OTROKOVICE - Dopoledne došlo k dopravní nehodě dvou osobních automobilů v Kvítkovicích u Otrokovic na Zlínsku, kdy jedno z osobních vozidel vjelo na železniční trať.

Kroměříž opravila Starý pivovar, bude v něm divadlo a kulturní akce

24.září
KROMĚŘÍŽ – Kroměřížská radnice otevřela před pár dny opravenou budovu Klubu Starý pivovar. Práce začaly 1. února letošního roku, stavební náklady činí asi 19,5 milionu korun, řekl serveru Zlin.cz mluvčí kroměřížského městského úřadu Jan Vondrášek.

Škola Trávníky si připomněla bývalého učitele i stoleté výročí republiky

24.září
OTROKOVICE - Sportovním kláním si připoměli žáci ZŠ Trávníky a ZŠ Pavla Demitru z Dubnice nad Váhom nezapomenutelného a výjimečného pedagoga Jiřího Ševčíka. Letos byla součástí vzpomínky i výsadba Stromu přátelství mezi partnerskými městy k příležitosti stého výročí vzniku československého státu, informovala server Zlin.cz mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes