Zlin.cz

Description:

informační server

URL:

http://zlin.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony → Zlínský

Publishes:

5.1 items/day

Po nárazu do stromu byl řidič se zraněním odvezen do nemocnice.

21:19
Hasiči byli na místě do pěti minut. Prvotním průzkumem bylo potvrzeno, že osobní automobil Audi A4, ve kterém cestoval pouze řidič, havaroval mimo komunikaci a narazil do stromu.

Sedm statečných skrývá tvář

13:36
„Ten zájem potenciálních nových adeptů hry nás pochopitelně velmi těší. Tohle je už třetí díl prázdninových setkání s míčky a s antukou, pro děti máme připraven ale i další program, nejde jen o tenis.

Lidé se složili na stavbu přístřešku v novém výběhu pro slony

11:09
Na sbírkové konto, které zlínská zoo zřídila v důsledku finančního propadu způsobeného uzavřením areálu při nemoci covid, lidé zaslali již téměř 200 000 Kč.

Opravy ve valašskomeziříčských školách vyjdou na 46 milionů korun

9:24
Nejvýznamnější investicí do městem vlastněných školských budov je bezesporu zateplení ZŠ Šafaříkova včetně výměny oken a dveří a nového větrání s rekuperací.

Policie si došlápla na motorkáře, kteří jezdí po lesích v CHKO Bílé Karpaty

7:37
Akce se zúčastnili policisté z Valašských Klobouk, Vizovic, Otrokovic, Luhačovic a Zlína, dále ze zlínského dopravního inspektorátu a rovněž policisté z Letecké služby Policie ČR, kteří monitorovali situaci ze vzdušného prostoru.

První porážka v nové sezóně. Berani padli v Třinci 2:5

11.August
Úvod jako z partesu, Herman se přesně po půlminutě zorientoval před domácí Danečkovou klecí a poslal hosty poprvé a naposledy do vedení. Domácí postupně získali herní převahu a otočili na 3:1, jejich vedení ale korigoval ve 31.

Ševci mají nové tváře. Přicházejí Procházka a Drame

11.August
V prvním případě jde o hráče, který má za sebou bohatou minulost protkanou patnácti zápasy v reprezentačním dresu. Procházkovi je šestatřicet, ztělesněná zkušenost by se měla hodit.

Lyžařský svah ve Zlíně změnil majitele a dočká se rozsáhlé modernizace

11.August
Kvůli majetkoprávním sporům areál nemohli lidé v posledních letech využívat. To se má nyní změnit. „Po vleklých jednáních se nám podařilo dosáhnout dohody se všemi zúčastněnými subjekty a dospěli jsme k tomu, že areál přešel do vlastnictví skupiny SYNOT.

Klimatizovaná vozidla MHD přicházejí cestujícícm v horkých dnech vhod

11.August
„V sobotu a v neděli zajišťuje provoz MHD ve Zlíně a Otrokovicích 24 trolejbusů a 10 autobusů. Z nich je vybaveno klimatizační jednotkou salonu pro cestující 21 trolejbusů a všech deset autobusů,“ uvedl přesná čísla ředitel DSZO Josef Kocháň.

Prodloužení Nádražní ulice ve Vsetíně má odlehčit dopravě v centru města

11.August
Prodloužení Nádražní ulice (silnice III/05737) ve Vsetíně je plánováno v trase od autobusového nádraží, konkrétně od místa budoucí okružní křižovatky na ulici Nemocniční, přes prostor mezi areálem nemocnice a poliklinikou, až po okružní křižovatku na ulici Generála Klapálka.

Lidé zatěžují urgentní příjem banalitami, třeba štípancem od komára

11.August
Lidé by se přitom měli na urgentní příjem obracet jen v závažných případech. Ostatní ze zdravotnického hlediska neurgentní stavy nebo banality by měli pacienti řešit třeba jen zakoupením vhodného léku v lékárně, případně se svými praktickými lékaři či stomatology v běžné pracovní době.

Chatku v Uherském Brodě-Havřicích zničily plameny.

10.August
Po příjezdu jednotek k události a provedení průzkumu bylo velitelem zásahu potvrzeno, že se jedná o zděnou chatku, která je již kompletně v plamenech. Okamžitě byly nataženy dva útočné proudy a požár byl do deseti minut lokalizován.

Prázdniny ve dvou třetinách, léto na vrcholu

10.August
Nejprve to vypadalo, že po květnových a červnových deštích budou v tomto čase přímo na vrcholu blaha houbaři. Opak je pravdou. „Neumím si to vysvětlit, v lese neroste prakticky nic, podmínky přitom byly více než slibné.

Ve Vizovicích vznikne pumptrackové hřiště

10.August
Pumptrackové hřiště je uzavřený, uměle vytvořený okruh určený hlavně pro jízdu na kole, který je možné projíždět bez šlapání. Díky asfaltovému povrchu a celé řadě uměle vytvořených vlnek a klopených zatáček na něm lze jezdit třeba i na koloběžce, skateboardu či in-line bruslích.

Koronavirus neblaze ovlivnil i návštěvnost Zlínského kraje

10.August
Ve druhém čtvrtletí roku 2020 dosáhl meziroční pokles počtu hostů v ČR hodnoty 82,9 %. Ve Zlínském kraji činí meziroční pokles počtu hostů „jen“ 73,6 %. Počet přenocování je v meziročním srovnání II.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes