Zlínsko - Regiony24.cz

Description:

Zlínsko - Regiony24.cz - Internetové zpravodajství ze Zlínského kraje

URL:

http://zlinsko.regiony24.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony → Zlínský

Publishes:

2.8 items/week

Požár v muzeu uhasí vodní mlha

16:39
Nevšední podívaná se naskytla kolemjdoucím, kteří se v úterý 20. října dopoledne nacházeli u zámku Vsetín. Těžkotonážní jeřáb vyzvedával skrz otvor ve střeše do podkroví památky velkou tlakovou nádobu, jež bude zdrojem vody pro nově budovaný zhášecí systém v zámecké věži.

Rybáři zřídili transparentní účet na pomoc Bečvě

15:44
Únik jedovatého kyanidu a smrt desítek tun ryb v Bečvě je velkou ranou pro celý náš region. I když policie po pachateli stále pátrá, rybáři už začali řeku znovu zarybňovat. O pomoc žádají také veřejnost, která může přispět pomocí transparentního účtu.

Zlínský kraj ocenil pracovníky sociálních služeb

17.September
Ženy a muže, kteří dlouhodobě pracují v sociálních službách a vykonávají své povolání nejen na odborné výši, ale také s příkladným lidských přístupem, ocenili představitelé Zlínského kraje společně se starosty měst a obcí, kteří své adepty na ocenění navrhli.

Mobilní rozhlas si už v Hulíně zaregistrovalo téměř deset procent obyvatel

17.September
Město Hulín letos zaznamenává značný zájem veřejnosti o službu Mobilní rozhlas. Od začátku roku si ji zaregistrovalo 338 občanů, kteří tak nyní dostávají zdarma do mobilu či e-mailu aktuální informace o dění ve městě.

Integrovaná doprava ve Zlínském kraji přinese cestujícím řadu výhod

8.September
Nové bezkontaktní čipové karty, pohodlné cestování vlakem nebo autobusem na jednu jízdenku, bezhotovostní platby, nové druhy jízdného včetně jednodenní turistické jízdenky – to jsou vybrané novinky, které občanům přinese Integrovaná doprava Zlínského kraje.

Autovraky se pomalu daří z Otrokovic odstraňovat

20.August
Jedním z nejčastějších podnětů obyvatel Otrokovic směrem k radnici jsou upozornění na autovraky, které zabírají místa na parkovištích a hyzdí město.

Cizinci řídili notně opilí a bez řidičáku

6.August
V neděli po dvacáté hodině bylo na lince tísňového volání policie přijato oznámení o řidiči dodávky, který je zřejmě opilý, jelikož jede po silnici od Biskupic do Luhačovic a kličkuje od krajnice ke krajnici.

Na policisty mířil nabitou kuší a mečem

3.August
Kroměřížští kriminalisté obvinili během víkendu z trestného činu vyhrožování s cílem působit na úřední osobu čtyřiatřicetiletého muže, který v bytě, kde se předtím zabarikádoval, ohrožoval policejní hlídku nabitou kuší a mečem.

Červenec byl díky dešti na požáry průměrný

3.August
Letošní červenec byl na požáry průměrný. Určitě za to mohly silné deště v průběhu celého měsíce. Pokud je půda podmáčená, k požárům v přírodním prostředí, které jsou pro letní měsíce tak typické, dochází mnohem méně.

Bezdůvodně napadl seniora a skončil rovnou za mřížemi

3.August
Zlínští policisté sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví třiačtyřicetiletému muži z obce na Zlínsku, který v minulém týdnu ve Zlíně za přítomnosti dalších lidí bezdůvodně napadl dvaasedmdesátiletého muže.

Manželé Poláchovi oslavili zlatou svatbu

3.August
Po 50 letech společného soužití si v sobotu 1. srpna své Ano znovu řekli manželé Oldřiška a Josef Poláchovi z valašskomeziříčské místní části Juřinka.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes