ZprávyExtra.cz

Popis:

Zprávy, kterým můžete extra věřit

URL:

http://zpravyextra.cz/

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

2,8 položek/týden

Číňané chtějí obnovit Hedvábnou stezku. Pomůže jim učebnice českého autora

12.července
Cyrilem a Metodějem na Velké Moravě vytvořená staroslověnština, spolky, podobné mýty, pověsti a tradice – Slované se mohou pochlubit bohatou společnou minulostí.

Důchodkyně, která žila díky zdroji kyslíku, zemřela, když v domě odpojili elektřinu

10.července
68letá Linda Danielsová z New Jersey zemřela 7 hodin poté, kdy energetická společnost odpojila elektřinu v jejím domě za nezaplacení poplatků.

Vukojeviče propustili z práce s chorvatským národním týmem na MS

10.července
Chorvatská fotbalová federace propustila skauta národního týmu Ognjena Vukojeviče z další účasti na mistrovství světa, uvádí se na oficiálním webu organizace.

VIDEO: Chorvatský fotbalista po vítězství nad Ruskem křičel na videu Sláva Ukrajině!

9.července
Rusko (Svět) - NOVINKY MISTROVSTVÍ SVĚTA VE FOTBALE 2018. Podrobnosti na serveru @zpravyextra.cz / SportExtra - LIVE!

Cesta domů je otevřená. Damašek vyzývá uprchlíky k návratu domů

4.července
V souvislosti s osvobozením velkého počtu oblastí Sýrie od teroristů Islámského státu a dalších skupin začaly syrské orgány vyzývat občany, kteří před válkou uprchli, aby se vrátili domů.

Může být ruské pivo stejně dobré jako české? Odpověď vás překvapí!

2.července
Společnost Roskachestvo porovnávala pivo jedné české značky, které bylo vyrobeno v Rusku a v České republice, a dospěla k závěru, že kvalita obou vzorků je téměř na stejné úrovni, zatímco cena se u obou výrobků liší.

Věštec, který se nemýlí, vyprávěl o katastrofách v roce 2042

2.července
V Brazílii žije známý věštec, kterému se vyrovná jen Nostradamus. Téměř všechny velké tragédie viděl věštec Jucelino Nobrega da Luz ještě před tím, než k nim došlo.

Vědci oznámili jeden z hlavních důvodů vzniku diabetu

1.července
Rychlý nárůst počtu diabetiků ve světě může být spojen nejen s epidemií obezity, ale také se znečištěním ovzduší. Více, na serveru @zpravyextra.cz

Johny Depp sdělil, jak přišel o všechen svůj majetek

25.června
Americký herec a hudebník Johny Depp vysvětlil, jak ztratil skoro všechny vydělané peníze za celou kariéru. O tom herec sdělil časopisu The Rolling Stone.

Byl zjištěn nebezpečný následek katastrofy v Černobylu

10.června
Černobyl (Svět) - Mezinárodní skupina vědců zjistila, že radioaktivita mléka přesahuje v některých oblastech Ukrajiny přípustnou úroveň pětinásobně.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes