Karel Aksamit

Vztahuje se k

Vykuk, nebo schizofrenik? Patrik Banga sdělil, že jeden z těch, co si na něj stěžují, je podvodník

5.prosince » ParlamentniListy.cz
Vedoucí administrátor blogů na serveru iDnes.cz Patrik Banga se ve svém textu ohradil proti falešnému profilu Michala Malého, který dle jeho tvrzení vystupoval nově pod jménem Karel Axamit.

Neberme se tak vážně aneb Axamitova revoluce

5.prosince » blog.idnes.cz
Velký poprask se strhl kolem případu vyhození Lucie Provazníkové z blogu idnes, co přišlo po zveřejnění jejího textu o skupině Ortel a jejím frontmanovi a také o raperovi Radku Bangovi, který je bratrem šéfadmina Patrika Bangy.

Přehled plánovaných a probíhajících uzavírek v Teplicích

21.července » iTEPLICE
Přehled plánovaných a probíhajících uzavírek v Teplicích - Protože se opravy silnic staly již takovým letním zvykem, tak vám přinášíme přehled uzavírek, které by vás mohly překvapit na území Teplic. Nejstarší z nich je uzavírka ulice Ostravská od ...

Pozor na uzavírku ulice Jana Koziny

12.května » iTEPLICE
Pozor na uzavírku ulice Jana Koziny - Z důvodu rekonstrukce vodovodu a NTL plynovodu budou prováděny výkopové práce v ulici Jana Koziny, a to za částečné uzavírky provozu. V první etapě bude proveden výkop v úseku od křižovatky s ulicí Karla Aksam...

Tato informační stránka o Karel Aksamit zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Aksamit" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes