Santa Ana

Vztahuje se k

Tragédie. Bývalý kostarický fotbalista Badilla zemřel při běhu, bylo mu 32

21.listopadu » Deník.cz
Santa Ana - Bývalý kostarický fotbalový reprezentant Gabriel Badilla zemřel ve 32 letech na zástavu srdce. Někdejší obránce zkolaboval krátce před cílem nedělního běhu na 10 kilometrů v Santa Aně a nepodařilo se ho oživit.

Lewis, Edson Arthub

17.července » valka.cz
Autor: wlasto Datum: 17.07.2016 13:14:01 Příjmení: Surname: Lewis Lewis Jméno: Given Name: Edson Arthub Edson Arthub Jméno v originále: Original Name: Edson Arthub Lewis Fotografie či obrázek: Photograph or Picture: Hodnost: Rank: ? ? Akademický č...

Dani Alves je v hledáčku Juventusu Turín

30.května » FotbalPortal.cz
Agent barcelonského pravého obránce Dani Alvese prozradil, že se na brazilskéh veterána vyptával italský mistr Juventus Turín. Zároveň popřel spekulace médií, že by s turínským velkoklubem uzavřel dohodu o přestupu.

Cuenca – ráj ekvádorských pivařů

14.května » Světadíly.cz
Na jihu Ekvádoru se na soutoku čtyř řek rozkládá město Cuenca, které okouzluje návštěvníky svými malebnými náměstími, koloniálními kostely i paláci a udržovanými parky. V centru města vás překvapí klidná a pohodová atmosféra a to i přesto, že je C...

Na tržnici v Bolívii spadlo malé letadlo. Sedm lidí nepřežilo

14.března » EuroZprávy.cz
Sucre - Na jednu z bolívijských tržnic severovýchodní oblasti Beni se v neděli zřítila Cessna 206. Sedm lidí pád malého letadla nepřežilo, dalších 15 osob je zraněných.

Tragédie v Bolívii: Sedm lidí zemřelo při havárii letadla

14.března » Blesk.cz
Malé letadlo Cessna se v neděli zřítilo v centru bolivijské Santa Ana del Yacuma. Sedm lidí zahynulo, dalších 15 je zraněno.
Helena Válková - Česká politička a právnička
San Francisco - Město v USA v Kalifornii
Václav Havel - První prezident České republiky
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Santa Ana zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Santa Ana" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes