blog.idnes.cz

URL:

http://blog.idnes.cz/

Katalog:

Ostatní → Blogy

Publikuje:

64,7 položek/den

Máte ve firmě mudrlanty?

7:40
Určitě máte. Každá firma musí hýčkat jisté procento mudrlantů, jinak by nebyla schopna rozvoje a inovací, a poněkud stereotypně by trh obšťastňovala pazourkovými pěstními klíny první generace.

Ester, Emil a olympijská myšlenka

7:40
Zlatá medaile Ester Ledecké ze super-G pro Českou republiku je určitě velký úspěch, já v tom ale vidím něco mnohem významnějšího.

Boss Babiš si kupuje chudinu dnešní na dluh chudiny budoucí

7:40
Aby si koupil přízeň chudiny dnešní, slibuje pro příští rok důchodcům skokové zvýšení důchodů o 900 Kč měsíčně a chudině pracující 10-ti procentní růst průměrných mezd. Ale mlčky přechází otázku, kde na to chce vzít.

The Church - Under The Milky Way

7:40
The Church are an Australian psychedelic rock band formed in Sydney in 1980. Initially associated with new wave, neo-psychedelia and indie rock, their music later came to feature slower tempos.

Ester, Jardo, Petro aneb Češi do toho !!!

5:22
Panebože, Ester Ledecká má olympijské zlato a v lyžování. Jsem nadšená jako většina Čechů a zuřivě hledám záznam v televizi. Ještě, že mám to zpětné přehrávání TV. Teď to konečně využiji. Přepínám na ČT Sport a záznam se

Naše zvedavé tulipány a jiné průšvihy

4:13
Někdy tomu tak je, ze neco udelas, i kdyz nechces. Treba ze mas manii v pestovani kvetin ale tak velkou, ze sazis kytky i na Silvestra . A to pak bohuzel narazis i na tulipan.

Strašení Babišem. Proč to nefunguje?

0:53
Stal se z toho již český folklór. Snad každá politická strana má velkou část programu postavenu na jediném člověku - aktuálně premiérovi ČR. Buď s ním chtějí vládnout nebo se proti němu vymezují. Výsledek? Stabilních 35% voličů...

Co pamatuji, na lyžích mi šlo každou vteřinu o život, ale snažila jsem se.

22:39
Když jsem dnes v TV sledovala přenosy z OH, zase jsem se v duchu všem poklonila, protože jsem se tomu úžasnému sportu nikdy nenaučila.

Theodicea – semestrální práce U3V

22:05
Základním problémem je přítomnost zla ve světě. Přijmeme-li axiom, že Bůh je nanejvýš dokonalý, nanejvýš dobrý, že je zdroj lásky, že je všemohoucí… pak je tu otázka, kde se vzalo zlo ve světě.

Budeš lovit lidi

21:32
Ježíš řekl Šimonovi: „Neboj se, od této chvíle budeš lovit lidi.“ (Bible, evangelium podle Lukáš 5,10)

Itálie: učí Korán a arabštinu tím, že bije klackem 3leté až 10leté děti

21:32
Itálie, Pordenone. Korán, arabština a bití dětí: vyšetřována 33letá, neautorizovaná učitelka původem z Bangladéše. Vyšetřována za zločin týrání dětí a neautorizovaný výkon povolání.

Nepoučitelní, hloupí, zatvrzelí…nedej Bože, úplatní…

21:32
Vládnou lidem pro blaho své a svých blízkých, blaho svých sponzorů a zahraničních investorů v naší zemi.

Týrané panenky

21:32
Můj smutek mě překvapil, ba zaskočil svou intenzitou, vytrvalostí a absurdností. Kdo jsem? Kdo to proboha jsem?

Totalita, propaganda, manipulace - Vše pomine, žádný strom neroste až do nebe

20:59
(Na okraj diskusního pořadu Václava Moravce) Lze plíživý nástup totality včas rozpoznat a jak je možné se bránit? Jak vypadá nástup totalitního režimu, kde má kořeny totalitní myšlení, jaká je síla propagandy a manipulace?

Co hvězdy propásly aneb Jak jsme se nechtěně dívali na porno.

20:59
Někdy v osmdesátých letech, ano, je to dávno, byla erotika, tedy erotické materiály nedostupné a tak si je spousta lidí získávala nelegální cestou. Jistě mnozí s vás znáte na tohle téma velice dobrý instruktážní film Bony a klid.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes