blog.idnes.cz

URL:

http://blog.idnes.cz/

Katalog:

Ostatní → Blogy

Publikuje:

67 položek/den

Svobodné volby

15:31
Svobodné volby Svobodné volby Svobodné volby Svobodné volby Svobodné volby Svobodné volby Svobodné volby

Pryč se vší duchovní leností a škodlivým klamem jisté spásy!

15:31
Krásné řeči křesťanských církví o všechno odpouštějící Lásce Stvořitele, která se za nás obětovala na kříži a kterou stačí pouze přijmout a budeme spaseni jsou omylem!

Moji deváťáci zůstali jak opaření stát, když vešli do krypty, kde zahynul Gabčík a Kubiš

15:31
Jindy velmi rozverní, na holky, fotbal (ale už i společenské dění a svět) orientovaní habáni zůstali stát, mě i některým z nich zamrazilo a ukápla slza. Proč?

Na pozítří...

14:31
Kolegyně mi právě přeje "šťastnou urnu" ! ;) Nakonec, právě v čase voleb, proč si nedopřát trochu toho Švejkovského nadhledu?

Žebra a maso České republiky

14:31
V průběhu plánovaného drancování a vysávání České republiky, už není z čeho brát. Žijeme v prázdné skořápce, v transitní zemí, přes které se přehnalo hejno kobylek. Za sebou zanechaly mezinárodní úmluvy, obchodní smlouvy, zákony..

Volby 2017: Koho volit a koho nevolit?

14:31
TOP 09, případně KDU-ČSL, ODS, Piráty, možná STAN, Zelené či ČSSD. Naopak nevolit ANO, SPD, komunisty a všechny ostatní. Proč?

Volební superdebaty: ČT jasně trumfla Novu

14:31
Lídři politických stran měli včera naposledy možnost ovlivnit nerozhodnuté voliče prostřednictvím televizních obrazovek.

Síla těch slabých

14:31
Slabí jedinci mají neuvěřitelnou sílu. Ve snaze přidržet se silnějších jsou houževnatí, vytrvalí a neobyčejně zdatní. Topící se jedinec dokáže utopit i zdatného plavce. A pak že slabost není síla.

Volby nejsou povinnost, aneb zamyšlení nad předvolební agitkou

13:31
Zdá se mi to, nebo se ta předvolební agitace zvrhává v samoúčelný nátlak? Navíc ty argumenty, které nás popohánějí k volbám, jsou nekorektní manipulací na hraně emočního vydírání. Tady je 8 z nich a jejich skutečná podstata.

Okamura svým vystoupením v Superdebatě na ČT opět vyzval voliče, aby SPD nevolili

13:31
Ráno jsem si pustil včerejší Superdebatu volebních lídrů na ČT a nestačím se divit. Tomio Okamura předvedl opět nevídané věci a během posledního slova svými "promyšlenými tezemi" opět veřejně vyzval voliče, aby jeho SPD nevolili.

Kroužkuj, kroužkujeme, kroužkujte pár hodin do voleb

13:31
Máslo versus svoboda. Vlastenecká pobřežní hlídka okamurovců versus vlastenectví svobodné, ve svobodné a demokratické zemi. Na kolik moc, ovlivní ceny másla volby a naši demokracii.

Ahoj. Koho volíš?

12:31
S touhle otázkou se na mne před chvílí obrátil jeden kamarád. Je to dobrý kamarád a mám ho rád. Ale ani on se nedočkal ode mne potřebné odpovědi. Proč?

Neplivejte na ostatní voliče, protože se rozhodli jinak

12:31
Spílat volebním výsledkům je nesmysl. Je to to samé, jako bychom před volební místností číhali na ostatní voliče a plivali na ně jen kvůli tomu, že se rozhodli jinak, než smýšlíme my.

ANO, volme tedy Putina!

12:31
Často zde píšu o mizící demokracii a svobodě, jsou pro mě totiž zásadní. Proto se od roku 2013 bojím Andreje Babiše, jakožto symbolu absolutní moci a jejího zneužívání, tedy symbolu konce demokracie.

Na křídle větrného mlýna Františka Kožíka

12:31
Před léty jsem četla tento životopisný román o malířce Zdence Braunerové. Tehdy mi přišla neprávem opomenutá a ten pocit mám dodnes. Přitom to byla velká malířka a ještě úžasnější člověk.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes