blog.idnes.cz

URL:

http://blog.idnes.cz/

Katalog:

Ostatní → Blogy

Publikuje:

47,6 položek/den

Čítali ste už váš horoskop na tento týždeň?

23:38
Určite sa medzi nami nájdu takí, ktorí si občas zo zvedavosti prečítajú horoskop. Ale potom sú tu aj takí, ktorí horoskopom zasvätia svoj život. A ich život, ako tak čítam rubriku v istom časopise, musí byť strašne zaujímavý.

Dušanovi

21:57
Tyhle příběhy asi všichni znáte, toto je jen část života moji sousedky která má problémy se svým přítelem jménem Dušan. To je za Tebe Moničko.

Co by se stalo, kdyby...

21:23
Výstava Daisy Mrázkové potrvá v Galerii Villa Pellé do 28.1.2018 a zavede vás do světa fantazie a dobrodružství, která může zažít každý.

Nedělní výšlap na rozhlednu

21:23
Rozhledna na sv. Markétě nad Dlažovem je od nás (z Loučimi) bratru (a sestře taky) necelých 5 kilometrů a poněvadž na kolo není počasí (mokré silnice, teploty kolem nuly),

Sobecká bělošská civilizace musí zahynout

20:49
Dnes jsme se mohli dočíst, že další Alláhův věrný musel spáchat atentát. Ne, opravdu se nejedná o pomateného individualistu. Je to zoufalý člověk, který je ničen naší odpadlickou a bezvěreckou společností.

Co se mi zdá, když chrním.

20:15
Kdybych si uvědomil, že dům, ze kterého jsem zrovna vyšel, už pětatřicet let nestojí, asi bych se probudil. Já však automaticky zamířil k náměstí a ještě jsem přidal do kroku.

Zakažme děti!

19:08
Dnes jsme se na iDnes mohli dočíst o srdnatém boji aktivistů za ochranu dětí před smrtícími žaluziemi. Žaluzie prý za 25 let zabily v USA přes 270 dětí( mimochodem USA mají roční natalitu kolem 4 000 000 nově narozených dětí! ).

Leningrad: Děti

19:08
Trpí ze všech nejvíce ve všech válkách. Prožitá traumata si sebou nesou po celý život. Příběhy leningradských dětí patří k těm nejhorším.

Klaus s Mečiarem pořád drží basu

19:08
"Rozdělení bylo nevyhnutelné, i když ho většina lidí nechtěla". Dva politici, kteří pro vlastní prospěch před 25 rozbili Československo, si na společném setkání nervózně notovali pořád dokola stejnou starou písničku.

Trest smrti pašerákům drog

19:08
Téměř každý den ve zprávách slýcháme, jak někdo pod vlivem drog páchá trestné činy, včetně těch nejhorších-zabití. Ať neúmyslně, že řídí auto pod vlivem, anebo cíleně zabije, třeba i nejbližší, jen aby na drogu měl.

Vzpomínky na Advent

18:34
Tak máme Advent. Mnozí se snaži o rozjímání, mnozí rychle dokupují dárky, další uklízejí jako o život, další shánějí nejkrásnější stromeček - prostě jak kdo chce. I my doma nakupujeme dárky, uklízíme, těšíme se.

Kebabová aféra

18:34
Ráda bych se vyjádřila k dalším fámám, které se v ČR šíří v souvislosti s tzv. kebabovou aférou. Upřímně musím říct, že nad touto reakcí mi zůstává rozum stát.

Teorie lásky a sporu v životě lidí

18:34
Při studiu dějin filosofie jsem "narazil" na jednu zajímavou myšlenku, kterou bych rád, ze svého pohledu na současnost, rozvedl do souvislostí. Vychází z poelejských výkladů přírody a mělo by se jednat o myšlenku Empedokla..

Mikulášská nadílka pejskům aneb Mikuláš, nejlepší přítel psa

18:34
Ani letos Mikuláš nezapomněl na své hodné pejsky a přinesl jim nadílku. V sobotu 9.12. se v areálu Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené o.p.s. opět konala mikulášská nadílka pro všechny hodné i zlobivé pejsky.

Skandální rozsudek v kauze Studénka

18:34
ČR není právním státem! Práce celé justice je ve vleku politiky a korupce, čímž je porušena rovnováha demokratického systému tří ústavních mocí. Její teorie a praxe pozitivního práva pohrdá spravedlností.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes