Niccolo Antonelli

Vztahuje se k

Slabší kubatury: Statistiky před závody v Brně

1.srpna » MotoGPSport.cz
Letní přestávka už pomalu končí a jezdci se chystají do Brna, kde se tento týden pojede GP České republiky.

Moto3: Mir vítězí v Německu a navyšuje vedení v šampionátu

2.července » MotoGPSport.cz
V závěru se výhry dočkal Joan Mir. Těsně za vedoucím mužem šampionátu dnes do cíle dorazili Romano Fenati a Marcos Ramirez. Pro Ramireze to je první podium.

Moto3: Závod začal velkou nehodou, pak byl přerušen a vítězí Mir

21.května » MotoGPSport.cz
Závod nejslabší kubatury musel být nedlouho po startu přerušen, protože došlo k hromadnému pádu velmi velkého počtu jezdců. Následně byl závod restartován a zvítězil Mir. Na podium vystoupili i Canet a Di Giannantonio.

MotoGP: Do druhé kvalifikace postupují Dovi a Zarco

20.května » MotoGPSport.cz
Nejrychlejším jezdcem první kvalifikace je Andrea Dovizioso. K radosti domácích diváků se do druhé kvalifikace dostal i Johann Zarco.

Moto3: V mokrém tréninku se do čela dostal Martin

19.května » MotoGPSport.cz
V Le Mans nepanuje zrovna pěkné počasí. Jezdci Moto3 jeli svůj druhý trénink na zcela mokré trati. Nejlepší čas zajel Jorge Martin. Danny Kent, který jede na divokou kartu, sice v závěru upadl, ale udržel druhé místo. Třetí je Niccolo Antonelli.

Moto3: Mir vítězí i v Argentině a navyšuje vedení v šampionátu

9.dubna » MotoGPSport.cz
Joan Mir vybojoval druhé vítězství v řadě a navýšil tak své vedení. Na podium Španěla doprovodili Jonh McPhee a Jorge Martin.

Slabší třídy mají za sebou test ve Valencii

10.února » MotoGPSport.cz
Tento týden někteří jezdci Moto2 a Moto3 testovali ve Valencii. Jednalo se o soukromý test. Oficiální test budou mít slabší kubatury až v březnu.

Vzpomínky na GP Kataru 2016 – fotografie

29.prosince » MotoGPSport.cz
Sezóna 2016 už je nějakou dobu za námi a do startu té další ještě zbývá několik týdnů, zavzpomínejme si tedy nyní postupně na jednotlivé závody letošního roku. Tím prvním závodem byla GP Kataru. V nejnižší kubatuře se z výhry radoval Niccolo Anton...

Moto3: Po velkém propadu v úvodu nakonec vítězí Binder

13.listopadu » MotoGPSport.cz
Brad Binder se v úvodu propadl až mimo body, ale postupně se dokázal propracovat až k vítězství. Na podium se dostali i Mir a Migno.

Moto3: Australský program odstartoval na mokru, nejrychlejší Bulega

21.října » MotoGPSport.cz
V Austrálii při prvním volném tréninku Moto3 pršelo. Nejlepší čas zajel Nicolo Bulega. Druhý skončil Niccolo Antonelli a první trojici uzavřel Aron Canet.

Tato informační stránka o Niccolo Antonelli zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Niccolo Antonelli" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes