Niccolo Antonelli

Vztahuje se k

Moto3: Mir vítězí i v Argentině a navyšuje vedení v šampionátu

9.dubna » MotoGPSport.cz
Joan Mir vybojoval druhé vítězství v řadě a navýšil tak své vedení. Na podium Španěla doprovodili Jonh McPhee a Jorge Martin.

Slabší třídy mají za sebou test ve Valencii

10.února » MotoGPSport.cz
Tento týden někteří jezdci Moto2 a Moto3 testovali ve Valencii. Jednalo se o soukromý test. Oficiální test budou mít slabší kubatury až v březnu.

Vzpomínky na GP Kataru 2016 – fotografie

29.prosince » MotoGPSport.cz
Sezóna 2016 už je nějakou dobu za námi a do startu té další ještě zbývá několik týdnů, zavzpomínejme si tedy nyní postupně na jednotlivé závody letošního roku. Tím prvním závodem byla GP Kataru. V nejnižší kubatuře se z výhry radoval Niccolo Anton...

Moto3: Po velkém propadu v úvodu nakonec vítězí Binder

13.listopadu » MotoGPSport.cz
Brad Binder se v úvodu propadl až mimo body, ale postupně se dokázal propracovat až k vítězství. Na podium se dostali i Mir a Migno.

Moto3: Australský program odstartoval na mokru, nejrychlejší Bulega

21.října » MotoGPSport.cz
V Austrálii při prvním volném tréninku Moto3 pršelo. Nejlepší čas zajel Nicolo Bulega. Druhý skončil Niccolo Antonelli a první trojici uzavřel Aron Canet.

S týmem Red Bull KTM Ajo pojedou v Moto3 Antonelli a Bendsneyder

14.září » MotoGPSport.cz
Bo Bendsneyder zůstane u týmu Red Bull KTN Ajo v kategorii Moto3 i příští rok. Nově se k němu připojí Niccolo Antonelli.

Niki blog - Bendsneyder a Antonelli příští rok u Aja

14.září » Píše.cz
K tomu se prostě musím vyjádřit. Jako komentář na facebooku by to totiž bylo hodně dlouhý, takže jsem se rozhodla, že udělám k tomuto tématu malý článek. Dneska totiž bylo oficiálně...

Moto3: Po dramatické britské bitvě vítězí Binder

4.září » MotoGPSport.cz
Výhru si ve Velké Británii zajistil vedoucí muž šampionátu Brad Binder a značně tak navýšil svůj náskok. Jihoafričana na podium doprovodili i Francesco Bagnaia a Bo Bendsneyder.

Moto3: Mokrou kvalifikaci plnou pádů ovládl Bagnaia

3.září » MotoGPSport.cz
Kvalifikace nejslabší třídy se jela na mokrém povrchu a byla plná pádů, ale naštěstí jsou jezdci v pořádku. První tři místa si vyjeli Bagnaia, Bastianini a Bendsneyder, ale poslední jmenovaný dostane trest, takže se do první řady posune Antonelli.

Moto3: V mokrém warm upu uspěl McPhee

21.srpna » MotoGPSport.cz
John McPhee zaznamenal nejlepší čas v brněnském warm upu. Dále se umístili Aron Canet a Niccolo Antonelli. Někteří jezdci z Moto3 budou na startu posunuti kvůli prohřeškům za pomalou jízdu. Antonelli a Migno klesnou o tři místa, Arenas a Oettl čty...

Tato informační stránka o Niccolo Antonelli zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Niccolo Antonelli" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes