15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Kateřina Beroušková

Od divokých začátků po velký šok. Divily se i soupeřky, říká česká lyžařská senzace

3.prosince » Sport.cz
Ze zasněžených tratí ve finském Kuusamu se po svých životních závodech vrátila domů. „Ale pořád si připadám jako ve snu,“ kroutila hlavou běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová. Pátým a devátým místem ve Světovém poháru překvapila fanoušky i sebe.

Druhou etapu Tour de Ski ovládli Rusové Usťugov a Něprjajevová

30.prosince » Sport.cz
Druhá etapa Tour de Ski skončila v Toblachu triumfem ruských běžců na lyžích. Závod mužů na 15 kilometrů volnou technikou vyhrál Sergej Usťugov, na ženské desítce si premiérový primát ve Světovém poháru připsala Natalia Něprjajevová. Rusové obsadili…

Tato informační stránka o Kateřina Beroušková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Beroušková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes