30.ledna » SK Slavia Praha
Redakce - Po pěti letech se znovu potkat s Beijingem Guoan, po pěti letech znovu rozesmát kamerunského kamaráda. Nejdříve návštěva Davida Juráska s Alexem Bahem a teď Michael Ngadeu. Portugalsko bylo toho soustředění zkrátka svědkem několika dojemný…

Zorja? Silný útok, rychlí hráči. Bude potřeba trpělivost

23.srpna » SK Slavia Praha
Redakce - Jindřich Trpišovský hovořil před úvodním střetnutím se Zorjou Luhansk v play off Evropské ligy s novináři o herním projevu soupeře, možné náhradě za Oscara, ztrátě Ondřeje Lingra i stále vyprodaném Edenu.

Tým je ustálený, má velkou kvalitu i ambice

21.července » SK Slavia Praha
Redakce - Na předsezonní tiskové konferenci odpovídal na dotazy novinářů hlavní trenér Jindřich Trpišovský. Hovořil o povedené přípravě, alternativách na levou stranu hřiště, redukci kádru i ambicích.

O výkonech útočníků, Vlčkovi i kádru pro sezonu

9.července » SK Slavia Praha
Redakce - Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad QPR s novináři o výkonu sešívaných, plánovaném rozestavení, změnách v kádru i přínosu posil.

O skalpech mistrů, nových útočnících i zúžení kádru

3.července » SK Slavia Praha
Redakce - Na otázky novinářů po shodných výhrách 2:1 nad Rakówem a Maccabi Haifa odpovídal na rakouském herním soustředění asistent hlavního trenéra Jaroslav Köstl.

O špatném začátku, návratu do zápasu i ztrátě titulové naděje

24.května » SK Slavia Praha
Redakce - Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po těsné výhře nad Olomoucí o špatném vstupu do zápasu, zlepšeném výkonu v druhé půli, ztrátě titulové naděje i případných změnách v kádru před nadcházející sezonou.

Přes výhru v Olomouci konec nadějí na titul

23.května » SK Slavia Praha
Redakce - Slávisté ve 4. kole nadstavby dokázali zvrátit nepříznivý chod zápasu a Sigmu porazili 3:2. Ani obrat po brankách Jurečky a Lingra však boj o titul nezdramatizoval. Sešívaní končí druzí.

Z Letné bez bodu, rozhodla penalta v závěru

13.května » SK Slavia Praha
Redakce - Slávisté v 307. derby dvakrát dokázali dotáhnout náskok domácích, když se nejprve trefil Schranz a následně Tecl. Sparta však utkání na svou stranu zvrátila proměněnou penaltou v nastavení.

Obrovské drama a postup do finále. Rozhodl Jurečka

5.dubna » SK Slavia Praha
Redakce - Slávisté slaví postup do finále MOL Cupu! V neuvěřitelné bitvě proti Bohemians sešívaní nejprve vyrovnali na 2:2 z poslední akce utkání, trefil se Ondřej Lingr, finálovou účast pak ve druhém prodloužení zajistil svým gólem Václav Jurečka. …

Vršovické derby o finále MOL Cupu

3.dubna » SK Slavia Praha
Redakce - Slavia v semifinále MOL Cupu přivítá v domácím prostředí Bohemians 1905 a pro postup do finále potřebuje vaši podporu! Permanentkáři mají vstup zdarma, ostatní fanoušci si mohou koupit lístky za cenu od 260 korun.

O druhé půli, Zafeirisovi i náhradě za Olayinku

2.dubna » SK Slavia Praha
Redakce - Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po zápase s Olomoucí o poctivé defenzivě, ofenzivní smršti ve druhé půli, zlepšení hry po příchodu Christose Zafeirise, konci kariéry Davida Hovorky i zahraničním zájmu o Davida Juráska.

Tři body zůstaly v Edenu! Slávisté porazili Sigmu 4:0

1.dubna » SK Slavia Praha
Redakce - Sešívaní ve 25. kole FORTUNA:LIGY porazili Olomouc 4:0, a upevnili si tak první pozici v tabulce! Vítězství a důležité tři body zařídili Mick van Buren, Ondřej Lingr, Ivan Schranz a Václav Jurečka.