Michaela Gemrotová

Vztahuje se k

Muzikál ples upírů v ohrožení? Hlavní představitelka onemocněla!

4.března » stars24.cz
Představitelku hlavní role v muzikálu Ples upírů Michaelu Gemrotovou skolila nepříjemná nemoc, a proto za ní musela zaskočit její kolegyně Natálie Grossová, se kterou si zpěvačka střídá hlavní roli Sarah.

Hvězdu Plesu upírů skolila nepříjemná nemoc! Nezvládla odehrát představení

4.března » Blesk.cz
Představení muzikálu Ples upírů bylo v ohrožení! Představitelka hlavní ženské role Michaela Gemrotová (31) na tom byla totiž hodně špatně. Prý nemohla ani chodit, natož tančit a zpívat.

Za co utratil první vydělaný honorář? Seriálový hezounek a muzikálový zpěvák měl jen na ojetinu

24.února » Super.cz
David Gránský (25) si na nedostatek pracovních příležitostí zatím opravdu nemůže stěžovat. Zpívá v muzikálech, hraje v seriálech a moderuje Top Star magazín.

Hvězda muzikálu Ples upírů Gemrotová: Ukázala luxusní byt v centru Prahy!

26.ledna » Biják.cz
Hvězda muzikálu Ples upírů Michaela Gemrotová (32) pozvala Blesk TV magazín k sobě domů, kde ukázala luxusní byt s terasou a výhledem na půlku Prahy! Podívejte se!

Zruší zpěvák Pepa Vágner blížící se SVATBU? Má velmi blizko ke své SEXY KOLEGYNI

14.ledna » Šíp
Syn slavného skladatele Karla Vágnera Josef nedávno požádal o ruku svou letitou přítelkyni a svatba už je na spadnutí. Nebo to nakonec dopadne jinak a nevěstě zůstanou jen oči pro pláč? Štěbetá se totiž, že má pohledný zpěvák hodně blízko ke své k...

Jak nacpe prsa do kostýmů? Do Plesu upírů nastupovala s trojkami, ve Fantomovi měla ještě jedničky

16.prosince » Super.cz
Je to trochu omleté téma, ale pořád se neomrzí. Se zpěvačkou Michaelou Gemrotovou (31) jsme opět probírali její zvětšené vnady, už proto, že jsme se potkali na párty kliniky plastické chirurgie, kde jí z jedniček trojky vytvořili.

Na Plese upírů už mají napečeno: Muzikálové hvězdy se pochlubily vánočním cukrovím

14.prosince » Super.cz
Jsou nejen kolegové, ale taky kamarádi. Pěvecké hvězdy muzikálu Ples upírů Michaela Gemrotová (31) , Elis Ochmanová a Laco Hudec Šubrt se po představení v GoJa Music Hall rychle odlíčily a vyrazily k Lacovi, který má prý nejlépe vybavenou kuchyni,...

Topmodelka Tereza Maxová promluvila o plastických operacích!

13.prosince » ★ STARonline.cz
Modelka Tereza Maxová je od přírody krásná žena, navíc se svým půvabem umí skvěle pracovat. Během let působení ve vrcholovém modelingu si dokonale vytříbila vkus, a proto jí to vždy velmi sluší.

Hodnocení uživatelů: Muž se železnou maskou (Divadlo Broadway) - 70 % [VasekM]

11.prosince » i-divadlo.cz
Bylo to hezké, líbivé, ale příliš dlouhé. Zkrátil bych to aspoň o půl hodiny. Písničky dobrý průměr, texty také, scéna také. Z obsazení mě nejvíce uchvátil Vojtěch Drahokoupil v hlavní roli, jehož výkon byl opravdu nepopsatelný! Doporučuji! Nádher...

Michaela Gemrotová: Na svá nová prsa nedá dopustit

10.prosince » iHOT.cz
Klinika Esthé Jana Měšťáka slavila 20 let a na soukromém večírku se spolu s lékaři sešla celá řada krásek. Nechyběla ani Tereza Maxová nebo Michaela Gemrotová.

Recept na trému při konkurzu na Fantoma opery: Tahle zpěvačka si dá panáka a zavře se na záchodě

6.prosince » Super.cz
Už od léta se připravovala na konkurz, aby ze sebe vydala to nejlepší. Zpěvačka Monika Sommerová sice s kolegyní Michaelou Gemrotovou (31) alternovala v roli Christine v muzikálu Fantom opery přes dva roky, ale uvědomuje si, že roli v obnoveném př...

Tato informační stránka o Michaela Gemrotová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Gemrotová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes