Pavlína Kosová

Vztahuje se k

Přímý přenos: Falcon 9 společnosti SpaceX vynese do vesmíru hned tři satelity

Raketa Falcon 9 americké společnosti SpaceX vynese na oběžnou dráhu Země španělskou družici PAZ a satelity pro „vesmírný internet“ společnosti Starlink. Falcon 9 s nákladem odstartuje z Vandenbergovy letecké základny.

Nálety na Ghútu pokračují, počet obětí stále roste

21.února » Seznam Zprávy
Další nálety v syrské Ghútě si opět vyžádaly přes dvě desítky lidských obětí, včetně několika dětí. Od neděle tak přišlo o život už asi 300 osob. V oblasti se jedná o nejkrvavější útok od roku 2013.

V 99 letech zemřel americký kazatel Billy Graham, duchovní poradce 12 prezidentů

21.února » Seznam Zprávy
Americký evangelikální kazatel Billy Graham zemřel ve věku 99 let. Za svůj život mluvil k více než dvěma stům milionům lidí. Byl rádcem dvanácti amerických prezidentů a napsal desítky knih.

Izrael testoval nový obranný systém. Balistické střely zneškodní ještě před jejich návratem do atmosféry

21.února » Seznam Zprávy
Izrael provedl úspěšný test nového protiraketového systému Arrow 3. Ten podle Izraelců zvládne balistické střely zneškodnit ještě před jejich návratem zpět do zemské atmosféry.

Cyklon Gita nechal tisíce Novozélanďanů bez elektřiny

21.února » Seznam Zprávy
V důsledku cyklonu Gita zůstává na Novém Zélandu několik tisíc lidí bez elektřiny. V oblasti byl vyhlášen mimořádný stav. Kvůli masivním sesuvům půdy je neprůjezdná řada silnic.

Zapomeňte na mileniály. Další průmyslovou revoluci povedou dnešní desetileté děti, tvrdí vlivná manažerka

21.února » Seznam Zprávy
Co přinese umělá inteligence, je pro nás děsivé, protože si to neumíme představit, říká šéfka českého Deloittu Diana Rádl Rogerová.

Šlégr, Reichel, Ručinský. 20 let po Naganu legendární trenér líčí, jak učil šampiony

20.února » Seznam Zprávy
Šlégr byl vymazanej, Reichel miloval oplatky a Lang s Ručinským se nejlépe učili. Na generaci hokejistů, kterou Litvínovu záviděl celý svět, vzpomíná jejich první trenér Václav Černý.

Cheeseburger si už zákazníci v menu Happy Meal neobjednají

16.února » Seznam Zprávy
Cheeseburger zmizí z oblíbeného dětského menu Happy Meal. Řetězec rychlého občerstvení McDonald's ve Spojených státech tak chce snížit množství kalorií, které děti v restauracích konzumují.

Ztráta soukromí, jiná úskalí youtuberství nemá, říká Shopaholic Nicol

15.února » Seznam Zprávy
Nikola Čechová neboli Shopaholic Nicol byla hostem studia Slavných. Její první videa byla plná nakupování. Dnes už se ale snaží YouTube dělat jinak a hodně se věnuje Instagramu. Natočila už i písničku.

Kritizovaný jihoafrický prezident Zuma oznámil, že rezignuje nejdříve v červnu

14.února » Seznam Zprávy
Jihoafrický prezident Jacob Zuma označil požadavek na svou okamžitou rezignaci za nespravedlivý. Sám se totiž cítí nevinný.

Tato informační stránka o Pavlína Kosová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavlína Kosová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes