nových článků - klikněte pro zobrazení

Štěpán Maryška

Kladenští fotbalisté v Dobříši udrželi náskok a zapsali tři body

27.září » Kladenské listy
Fotbalisté Kladna uspěli v rámci šestého kola Fortuna Divize B na trávníku Dobříše, kde vyhráli 2:1. Hosty poslal do vedení krátce před poločasem Marek Tóth a ve druhé půli navýšil David Čížek. Domácí sice zakrátko snížili a zdramatizovali závěr, sr…

Hotovo bylo po 18 minutách! Fotbalisté Kladna rozstříleli Dobříš 6:2

15.září » Kladenské listy
Kladenští fotbalisté si zase zlepšili svoji střeleckou bilanci a po úvodu soutěže, ve kterém se v koncovce trápily, zaznamenali druhý na góly bohatý zápas. V Dobříši rozjeli velikou show od úvodního výkopu a nakonec mohli oslavit vysoké vítězství 6:…