nových článků - klikněte pro zobrazení

Ben Němec

Lucenko vyhrál na nejtěžším kopci celé sezóny a vede Okolo Turecka

10.října » RoadCycling.cz
Možná nejtěžší stoupání v historii profesionální cyklistiky ukončilo třetí etapu Okolo Turecka. Na vrcholu Babadağ byl první kazašský mistr Alexej Lucenko, který o dvanáct sekund porazil Němce Bena Zwiehoffa.

Ťoupalík vyhrál poslední etapu Czech Tour. Celkovým vítězem je Němec Lipowitz, Otruba skončil 3.

30.července » iROZHLAS.cz
Adam Ťoupalík vyhrál závěrečnou čtvrtou etapu cyklistické Czech Tour. Celkovým vítězem závodu je Němec Florian Lipowitz, na konečnou třetí pozici se posunul Jakub Otruba.

Ťoupalík vyhrál poslední etapu Czech Tour, celkové vítězství uhájil Němec Lipowitz

30.července » Aktuálně.cz
Ve čtyřetapovém závodě, kterého se zúčastnil také Chris Froome, bral jako nejlepší z Čechů celkové třetí místo Jakub Otruba.

Tato informační stránka o Ben Němec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ben Němec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes