Alena Nováková

Vztahuje se k

Soutěžící Her bez hranic utíkali k cíli s dekami a šnorchly

Křepice /REPORTÁŽ/ – Hloučky lidí v různobarevných tričkách posedávají pod slunečníky na fotbalovém hřišti v Křepicích u rybníka. Jedni ještě dávají hlavy dohromady, další berou vlajky a jdou se fotit. Za chvíli je čeká start osmých křepických Her...

Jasný hlas, zvonivé výšky, herecký talent. Před 20 lety zemřela Míla Ledererová

30.července » Opera PLUS
V letošním roce máme hned dvakrát příležitost připomenout si jméno někdejší významné sólistky brněnské Janáčkovy opery, sopranistky Míly Ledererové. Právě dnes je tomu dvacet let, co nás opustila, a 27. listopadu uplyne sto deset let od jejího nar...

Sekat nebo nesekat; solit nebo nesolit?

10.července » Chrudimské noviny
Chrudim – Diskuse o sekání trávy ve městě stále nekončí. Poslední jednání městského zastupitelstva opět navštívili zástupci obyvatel sídliště U Stadionu, kde prý vinou města bují nejen tráva, ale také alergie. Chrudimáci však svou kritiku formují ...

Kroužky na Křídlech naděje, AVON pochod v Pardubicích

24.května » ParlamentniListy.cz
Letošní Křídla naděje roztáhla nezisková organizace Kroužky východní Čechy v monumentální stavbě Gočárových Automatických mlýnů v Pardubicích. Během třetí květnové neděle zavítalo podpořit boj proti rakovině bezmála tisícovka lidí.

Nejvěrnější jsou obci v Nedašově

27.dubna » Zlínský deník
Nedašov patří k obcím s nejvyšší nezaměstnaností na Zlínsku. Leží na hranicích se Slovenskem a žije v něm bezmála 1400 obyvatel. Skoro 70 % z nich jsou přitom rodáci. „Jsme patrioti," říká starostka Alena Nováková.

Budějovice chtějí most přes Vltavu, ale musí jednat s Litvínovicemi

České Budějovice – Mnohem komplikovanější, než se na začátku zdálo, může být pro českobudějovickou radnici změna územního plánu u nemocnice.

Budějovice a Litvínovice se přou o nový most přes řeku Vltavu

Dopravě v Českých Budějovicích má ulevit most od nemocnice přes Vltavu. Jeho napojení na kruhovou křižovatku ale odmítá vedení Litvínovic. Podle starostky Aleny Novákové nemají litvínovičtí zastupitelé dostatek informací.

Projděte zahradou s odborníkem

30.března » Pražský patriot
O drobných cibulovinách se dá hovořit jako o prvních poslech jara. Seznámit se s nimi můžete během procházky Botanickou zahradou v Troji s kurátorkou Alenou Novákovou.

Známe užší nominace v soutěži Žena Českokrumlovska

30.března » Český Krumlov
Ve čtvrtek 16. března zasedla porota, aby rozhodla o užší nominaci soutěže Žena Českokrumlovska 2017. Do pětice žen byly vybrány v abecedním pořadí

Žena Českokrumlovska: Byla vybrána pětice soutěžících

Český Krumlov – Porota soutěže žena Českokrumlovska 2017 vybrala a nominovala do finále pět žen. Těmi jsou Martina Bodláková, Jana Grammetbauerová, Jana Holcová, Jitka Lukáčová a Alena Nováková.

Místo školky průmyslová zóna: Špinavý byznys nebo křišťálově čistý záměr?

9.března » ČtiDoma.cz
Každá vesnička či město se logicky snaží získat co nejvíc pro své obyvatele. Správná věc, která se však může dost často zvrtnout... Králův Dvůr Trubín Zpravodajství Politika Život v regionu

Nedašov je zavalen papírováním

4.března » Zlínský deník
Nedašov - Čilý pracovní ruch panuje v Nedašově. „Máme podáno několik žádostí o dotace, připravujeme různé projekty a do toho realizujeme běžné opravy," vyjmenovala starostka Alena Nováková.
Radovan Novotný - Politik
Klára Křížová - Česká reprezentantka v alpském lyžování

Tato informační stránka o Alena Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes