Adam Novotný

Vztahuje se k

Kutil Adam: Jak snadno a rychle oloupat vařené brambory

15:14 » Týden.cz
Nebaví vás zdlouhavé škrábání brambor? Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovského pořadu Kutil Adam mají pro váš další skvělou vychytávku do kuchyně. Díky jejich zlepšováku budete mít brambory oloupané za pár minut.

Kutil Adam: Jak připravit dokonalé tousty

14.března » Týden.cz
Barranovští kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z pořadu Kutil Adam přinášejí další "radu za všechny prachy". Tentokrát ukážou vychytávku na přípravu dokonalých sendvičů.

Kutil Adam: Jak vyrobit originální držák na mýdlo

7.března » Týden.cz
Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovského pořadu Kutil Adam přinášejí další zlepšovák do koupelny. Ukážou, jak si snadno a rychle vyrobit originální držák na mýdlo, který nejen plní dvě funkce, ale navíc vám ušetří peníze.

Kutil Adam: Jak na vylézající ramínka od podprsenky

28.února » Týden.cz
Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovské show Kutil Adam tentokrát přináší skvělou vychytávku pro ženy. Co dělat s nevhodně vyčuhujícími ramínky od podprsenky? Nepříjemnou situaci vyřeší během několika minut skvělý zlepšovák od Adam...

Kutil Adam: Jak na pocení bez antiperspirantu

21.února » Týden.cz
Bojujete s nadměrným pocením a deodoranty nepomáhají? Barrandovští kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z pořadu Kutil Adam vědí, jak se fleků v podpaží zbavit snadno a rychle. Podívejte se na jejich další skvělou vychytávku.

Kutil Adam: Jak přidělat knoflík bez šití

14.února » Týden.cz
Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovského pořadu Kutil Adam jsou zpět, a spolu s nimi i jejich jedinečné triky a vychytávky. Tentokrát ukážou, jak si snadno a rychle přidělat utržený knoflík - bez šití.

Starší dorost po výhře bodově odskočil Jihlavě

Adam Joska - PARDUBICE — Pardubičtí hokejisté sice jako první inkasovali, v 15. minutě se ale postaral o vyrovnání Adam Novotný, ve druhé části otočil stav svým gólem, který byl nakonec i vítězné, Daniel Hledík. Vedení Dynama ještě navýšili svými ...

Lucie Šprinclová a Adam Novotný nachytávají kolegy

28.ledna » Týden.cz
Moderátorské duo Adam Novotný a Lucie Šprinclová znají diváci televize Barrandov z pořadu Kutil Adam a také z Našich zpráv, kde ukazují lidem všemožné zlepšováky. Nedávno se dvojice pustila do nového projektu a přestěhovala se do dalšího pořadu!

Kutil Adam: Jak snadno vytírat bez mopu

29.prosince » Týden.cz
Používáte při vytírání místo mopu obyčejný hadr? Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovského pořadu Kutil Adam pro vás mají skvělou vychytávku, díky které bude vytírání hračka. Inspirujte se.

Kutil Adam: Jak použít starý kartáček při úklidu

25.prosince » Týden.cz
Starý kartáček na zuby nemusíte hned vyhazovat do odpadkového koše. Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovského pořadu Kutil Adam ukážou, jak ho lze využít například při úklidu. Podívejte se na jejich vychytávku.

Adam Novotný (27): V telce za kutila, v soukromí lenoch...

25.prosince » Aha!
Mladý moderátor Adam Novotný (27), který předvádí své kutilské schopnosti v barrandovském pořadu Kutil Adam, prozradil, že v televizi svou šikovnost nemá problém ukázat, ale v soukromém životě je to horší. Podle svých slov je líný a po pěti měsící...

Kutil Adam: Jak rychle nasadit trika na ramínka

22.prosince » Týden.cz
Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovského pořadu Kutil Adam přicházejí s další skvělou vychytávkou, kterou lze využít při úklidu šatníku. Ukážou, jak rychle a snadno nasadit trička na ramínka.
Přemek Podlaha - Televizní moderátor
Eva Decastelo - Moderátorka
Jiří Krampol - Český herec a moderátor
Mahulena Bočanová - Česká herečka a moderátorka
Michal David - Český zpěvák

Tato informační stránka o Adam Novotný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Novotný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes