Adam Novotný

Vztahuje se k

Kutil Adam: Jak na malý obrázek ve velkém rámečku

18.září » Týden.cz
Neodhadli jste velikost rámečku na svou oblíbenou fotografii? Nevadí. Než si koupíte ten správný, barrandovští kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z pořadu Kutil Adam vám ukážou skvělý zlepšovák.

Kutil Adam: Jak opravit škrábance na autě

15.září » Týden.cz
Zjistili jste, že máte na autě škrábance, a nevíte si rady? Nezoufejte! Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z pořadu Kutil Adam znají skvělý a účinný zlepšovák, díky kterému škrábance zmizí během několika vteřin.

Kutil Adam: Jak z ubrousku poskládat kapsičku na příbor

13.září » Týden.cz
Chystáme slavnostní oběd či večeři, ale nevíte, jak elegantně zabalit příbor? Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovského pořadu Kutil Adam ukážou, jak z ubrousku poskládat originální kapsičku.

Kutil Adam: Jak rychle uvázat kravatu

12.září » Týden.cz
Nevíte, jak správně a hlavně jednoduše uvázat kravatu? Barrandovští kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z pořadu Kutil Adam ukážou skvělý trik, díky které to zvládnete během několika vteřin.

Kutil Adam: Jak na netradiční jednohubky

6.září » Týden.cz
Čekáte návštěvu nebo pořádáte večírek, ale nestíháte připravit pohoštění? Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovského pořadu Kutil Adam naštěstí znají skvělou vychytávku. Poradí, jak snadno a velmi rychle připravit originální jednohu...

Kutil Adam: Jak na čisté ruce bez tekoucí vody

4.září » Týden.cz
Chybí vám v dílně či na zahradě tekoucí voda na umytí rukou? Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovského pořadu Kutil Adam naštěstí přicházejí s dalším skvělým zlepšovákem.

Kutil Adam: Jak snadno na čínské hůlky

1.září » Týden.cz
Barrandovští kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z pořadu Kutil Adam jsou po letní pauze zpět i se svými jedinečnými vychytávkami. Přináší radu pro všechny, kdo mají rádi čínské jídlo, ale nezvládají čínské hůlky.

Kutil Adam: Jak úplně vymačkat pastu z tuby

26.července » Týden.cz
Nevíte, jak zcela všechnu zubní pastu vytlačit z tuby? Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovské show Kutil Adam opět znají skvělý zlepšovák. Jediné, co k této užitečné vychytávce budete potřebovat, jsou dvě tužky a jedna obyčejná gu...

Kutil Adam: Jak zabezpečit lahev před vytečením

24.července » Týden.cz
Každému se jistě už někdy stalo, že se mu vylilo tekuté mýdlo či šampon do tašky. Barrandovští kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z pořadu Kutil Adam naštěstí znají velmi jednoduchý zlepšovák.

Kutil Adam: Jak zabránit stříkání barvy při natírání

21.července » Týden.cz
Nechcete si při natírání barvou zašpinit vše okolo? Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovského pořadu Kutil Adam poradí jednoduchý zlepšovák. Potřebovat k tomu budete pouze obyčejnou gumičku.

VIDEO RECEPT: Rohlíkové chipsy

18.července » Týden.cz
Barrandovského kutila Adama Novotného si k sobě domů, do pražských Kbel, opět pozval divák Franta. Tentokrát se chtěl s ostatními podělit o rodinný recept, který trochu upravil podle své chutě.

Kutil Adam: Jak vyrobit držák na kelímky

17.července » Týden.cz
Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovské show Kutil Adam přinášejí další skvělý letní zlepšovák. Tentokrát ukážou, jak si snadno vyrobit originální držák na kelímky.
Přemek Podlaha - Televizní moderátor
Eva Decastelo - Moderátorka
Jiří Krampol - Český herec a moderátor
Mahulena Bočanová - Česká herečka a moderátorka
Michal David - Český zpěvák

Tato informační stránka o Adam Novotný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Novotný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes