Adam Novotný

Vztahuje se k

Kutil Adam: Jak snadno vytírat bez mopu

29.prosince » Týden.cz
Používáte při vytírání místo mopu obyčejný hadr? Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovského pořadu Kutil Adam pro vás mají skvělou vychytávku, díky které bude vytírání hračka. Inspirujte se.

Kutil Adam: Jak použít starý kartáček při úklidu

25.prosince » Týden.cz
Starý kartáček na zuby nemusíte hned vyhazovat do odpadkového koše. Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovského pořadu Kutil Adam ukážou, jak ho lze využít například při úklidu. Podívejte se na jejich vychytávku.

Adam Novotný (27): V telce za kutila, v soukromí lenoch...

25.prosince » Aha!
Mladý moderátor Adam Novotný (27), který předvádí své kutilské schopnosti v barrandovském pořadu Kutil Adam, prozradil, že v televizi svou šikovnost nemá problém ukázat, ale v soukromém životě je to horší. Podle svých slov je líný a po pěti měsící...

Kutil Adam: Jak rychle nasadit trika na ramínka

22.prosince » Týden.cz
Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovského pořadu Kutil Adam přicházejí s další skvělou vychytávkou, kterou lze využít při úklidu šatníku. Ukážou, jak rychle a snadno nasadit trička na ramínka.

Kutil Adam: Jak zapnout šaty bez cizí pomoci

18.prosince » Týden.cz
Chystáte se na ples. Ze skříně vytáhnete krásné šaty... které však mají zip na zádech. Co si v této situaci počít, když jste zrovna sama doma?

Kutil Adam: Jak uklidit nepořádek v dílně s pomocí magnetu

15.prosince » Týden.cz
Nechce se vám při úklidu v dílně sbírat šroubek po šroubku? Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová s barrandovské show Kutil Adam znají jednoduché řešení. Potřebovat budete jen několik magnetů a plechové víčko.

Kutil Adam: Jak uklidit nepořádek v dílně za pomoci magnetu

15.prosince » Týden.cz
Nechce se vám při úklidu v dílně sbírat šroubek po šroubku? Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová s barrandovské show Kutil Adam znají jednoduché řešení. Potřebovat budete jen několik magnetů a plechové víčko.

Kutil Adam: Jak přeříznout provázek bez nože

13.prosince » Týden.cz
Potřebujete rozdělit provázek, ale po ruce nemáte žádný nůž ani nůžky? Neztrácejte naději! Barrandovští kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z pořadu Kutil Adam znají skvělou a jednoduchou vychytávku.

Kutil Adam: Jak vyrobit krabičku na sypké potraviny

11.prosince » Týden.cz
Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovského pořadu Kutil Adam vám ukážou "radu za všechny prachy".

Kutil Adam: Jak neušpinit telefon při vaření

8.prosince » Týden.cz
Snad každá hospodyňka 21. století používá při vaření či pečení mobilní telefon. Co ale dělat, když máte umazané ruce od těsta a potřebujete se dotknout displeje?

Kutil Adam: Jak zlepšit hygienu na toaletě

6.prosince » Týden.cz
Zapomenuté zvednuté prkénko na toaletě je strašákem všech žen. Jak se ale vyhnout dotyku se znečištěným prkénkem při jeho sklápění? Kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z barrandovské show Kutil Adam znají řešení.

Kutil Adam: Jak vyrobit z PET lahve zdobítko

4.prosince » Týden.cz
Chcete ozdobit jídlo domácím sosem, ale chybí vám zdobítko? Barrandovští kutilové Adam Novotný a Lucie Šprinclová z pořadu Kutil Adam ukážou, jak si ho snadno a rychle vyrobit z obyčejné PET lahve.
Přemek Podlaha - Televizní moderátor
Eva Decastelo - Moderátorka
Jiří Krampol - Český herec a moderátor
Mahulena Bočanová - Česká herečka a moderátorka
Michal David - Český zpěvák

Tato informační stránka o Adam Novotný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Novotný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes