Rok Nový

Vztahuje se k

Zachyťte své příběhy v novém roce - vánoční akce Canon

2.listopadu » ITPOINT.CZ
Kampaň s názvem NOVÝ ROK - NOVÉ PŘÍBĚHY navazuje na předcházející aktivity, tedy na příběhy, zachycené a vytištěné produkty Canon. Vybrané zboží s dárkem a cashbackem představí Canon prostřednictvím kampaně v online prostředí. Canon CZ s.r.o.

NA NOVÝ ROK AŽ -55 °C, AVŠAK VČERA AŽ +31 °C

28.června » Meteopress
Začněme protentokrát dvěma zajímavostmi z východních partií nadrovníkové poloviny Země: Tou první je malá tromba, která, na rozdíl od velké tromby, vzniká u (silně) přehřátého zemského povrchu a směřuje směrem k nebesům (tj. vzhůru), nikoliv opačn...

NOVÝ ROK

Víte, že ve starověké Mezopotámii slavili příchod nového roku v den prvního úplňku po jarní rovnodennosti? A to je právě dnes! Mně osobně se to líbí mnohem víc než první leden, kdy se nic neděje, je to jen číslo v kalendáři. Dnešní den je oproti t...

Islámský stát je mafie

9.března » ODS
V dnešní době se pod termínem „teroristická organizace" může často skrývat politicky korektní výraz pro obyčejnou mafii. Proč?
Jana Koubková - Česká jazzová zpěvačka
Clint Eastwood - Americký producent, režisér a herec
Harrison Ford - Americký herec
Jaroslav Dušek - Český herec
Lenka Dusilová - Česká zpěvačka
Miloslav kardinál Vlk - Český katolický duchovní a teolog
Václav Havel - První prezident České republiky
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Rok Nový zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rok Nový" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes