Eva Perkausová

Vztahuje se k

Přirozená krása nebo ostré líčení? Rozhoduje se mezi Němcovou a Perkausovou! Co nám Katka řekla?

23.února » eXtra.cz
Televize Prima hledá ženu, která usedne po boku Romana Šebrleho (43) a bude moderovat zpravodajskou relaci. Dosavadní moderátorka Gábina Lašková (28) totiž odchází na mateřskou. Ve hře na její místo dlouho byla Eva Perkausová (23). Nyní do hry ale...

Nástupkyně Borhyové EVA PERKAUSOVÁ ví, jak potěšit fanoušky. V ROUŠE EVINĚ

22.února » Šíp
Máloco potěší člověka tak, jako pohled na nahou krásnou ženu. Eva Perkausová si je velice dobře vědoma své nadprůměrné krásy a taky na ní řádně dbá. O to raději své vysportované tělo ukazuje na veřenosti a to i s nohama od sebe.

Rivalky Perkausová a Kratochvílová se potkají tváří v tvář!

22.února » Bleskově.cz
Obě moderátorky se na ples poctivě připravují a obě mají v plánu pořádně zazážit. Kratocvílová končí a Perkausové návrat na spadnutí. Tak není divu, že bojují o to která zujme víc! "Pokud do toho nezasáhne příroda, a Kratochvílová nepůjde rodit dř...

Evu Perkausovou brzdí skandální vyšetřování! Místo na Primě jí vyfoukne konkurentka z Novy?

22.února » eXtra.cz
Krásná moderátorka Eva Perkausová (23) se už těšila, jak bude moderovat zpravodajskou relaci na Primě po boku Romana Šebrleho (43). Jenže místo jisté nemá! Prima pozvala na kamerovou zkoušky svůdnou Kateřinu Němcovou (27), která dosud zářila na ko...

Tajné kamerové zkoušky: Škatulata, hejbejte se! Prima přetahuje nádhernou blond hvězdu Novy

22.února » Super.cz
Televize Prima ve středu odpoledne udělala tajné kamerové zkoušky, do studia přišla moderátorka Kateřina Němcová. Rosnička Novy, která je jen několik měsíců po porodu, na Palmovku přijela krátce před pátou hodinou odpoledne a v budově televize byl...

Zvrat u Perkausů! Eva udělala pro tatínka Ladislava velkolepý skutek!

15.února » eXtra.cz
Patří k sobě a mají se rádi. Je to prostě táta a jeho hodná dcera. Zdálo se, že Ladislav Perkaus nebude mít hezký rok 2018. Ale moderátorka Eva Perkausová to změnila.

Sexbomba Perkausová: Velká životní změna!

12.února » Aha!
Poté, co zmizela z Top Staru, rozhodně nezahálí! Místo pilování hlasového projevu do Zpráv na Primě Eva Perkausová (23) maká na své postavě ve fitcentru.

Válka mezi sexy blondýnami začíná!

12.února » NašeHvězdy.cz
Už si začínala myslet, že je to její konec. Obdařená moderátorka s přírodními pětkami Eva Perkausová (23) totiž zjistila, že musí odejít z populárního pořadu o českých celebritách Top Star na Primě. A to kvůli dvojnásobné mamince a moderátorce Laď...

Perkausová se připravuje na návrat na obrazovku!

10.února » Bleskově.cz
Podle informací Bleskově. cz je Perkausové návrat na spadnutí. "Pokud do toho nezasáhne příroda, a Kratochvílová nepůjde rodit dříve, vrátí se s velkou slávou Eva hned prvního března," prozradil zdroj z FTV Prima.

Pružná sexbomba Eva Perkausová: Roztahuje nohy v tělocvičně!

9.února » Blesk.cz
Dostala padáka v TopStaru, tak má spoustu času na cvičení ve fitness centru! Sexy blondýnka Eva Perkausová (23) rozhodně nezahálí. Své tělo pravidelně týrá a protahuje v posilovně.

Sexy Eva Perkausová překvapuje: Tělo jako z gumy!

8.února » Aha!
Poté, co zmizela z Top Staru, rozhodně nezahálí! Místo pilování hlasového projevu do Zpráv na Primě Eva Perkausová (23) maká na své postavě ve fitcentru.

Olga Lounová otestovala své ženské zbraně: V Boyardu nechala kameru nahlédnout do svého dekoltu

6.února » Super.cz
Pánové si v další epizodě Pevnosti Boyard opět přijdou na své. Dojde totiž na oblíbenou disciplínu, v níž soutěžící dámy ukazují své hrudní partie.
Gabriela Lašková - Česká Miss 2013
Anežka Rusevová - Česká herečka
Ladislava Něrgešová - Česká herečka a moderátorka.
Ladislav Potměšil - Český herec

Tato informační stránka o Eva Perkausová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Perkausová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes