15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Štěpán Podlipský

Mistrovský titul v ragby získali ragbisté Říčan potřetí za sebou. Finále: Říčany - Sparta 16:9

20.května » sportovnilisty.cz
Ragbisté Říčan potřetí za sebou vybojovali mistrovský titul, když ve finále play off porazili na svém hřišti ragbisty Sparty 16:9 po poločase 6:6. Finále bylo vyrovnané a až do 46. minuty hráči obou týmů bodovali jen zdálky proměněnými trestnými kop…

Ragbisté Říčan získali desátý mistrovský titul

20.května » Sport.cz
Ragbisté Říčan získali potřetí za sebou a celkově podesáté mistrovský titul. Ve finále porazili na svém hřišti pražskou Spartu 16:9. Bronz patří Tatře Smíchov po vítězství 39:22 v zápase o třetí místo ve Vyškově.

Tato informační stránka o Štěpán Podlipský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štěpán Podlipský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes