Zuzana Sedláčková

Vztahuje se k

Litvínovské krasobruslařky se probojovaly na Mistrovství ČR v Orlové

8.března » e-mostecko.cz
Orlová - O víkendu 9. až 11. března proběhne v Orlové vyvrcholení krasobruslařské sezóny 2017/2018 v žákovských kategoriích, a to Mistrovství České republiky v krasobruslení. Mezi 24 nejlepších závodnic ve svých kategoriích se probojovaly i dvě zá...

Červenková a Sedláčková vybojovaly pro domácí oddíl zlato

18.ledna » Homerlive
Na ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky v Litvínově se uskutečnil v pořadí již 32. ročník Velké ceny Litvínova v krasobruslení. Jeho součástí byl také 9. ročník závodu Podkrušnohorská bruslička. Při známém sportovním podniku se představilo přes dvě ...

OBRAZEM: Litvínovští krasobruslaři získali na domácím ledě dvakrát zlato

16.ledna » e-mostecko.cz
Litvínov - V sobotu 13. ledna patřil Zimní stadion Ivana Hlinky v Litvínově nadějným krasobruslařům ze všech koutů republiky. Konal se zde velmi oblíbený krasobruslařský závod, a to již XXXII. ročník Velké ceny Litvínova, pořádaný domácím krasobru...

Senior Expres bude v ostravské části Jih využívat více seniorů

15.ledna » vz24.cz
Ostrava - V nejlidnatějším ostravském obvodu Jih bude od února moci více seniorů využívat službu Senior Expres. Radní rozhodli, že věkovou hranici pro využívání zvýhodněné dopravy z dosavadních 80 let sníží na 77 let. ČTK to dnes řekla vedoucí odd...

Třinecký rodák vystavuje se svou dcerou v rodném městě

9.září » iHorizont
V třinecké galerii začala včela velká výstava třineckého rodáka Jána Bergera. Spolu s ním se na výstavě prezentuje jeho dcera Xénia Bergerová.

Olympiáda obcí ve Vendryni klapala jako hodinky

5.září » iHorizont
Dvanáctka nadšených týmů obcí z Česka, Polska a Slovenska se v sobotu sjelo do Vendryně, aby se utkaly na tradiční olympiádě.

Účastníci Beskydské sedmičky už jsou na trase

3.září » iHorizont
Ze zaplněného náměstí Svobody v Třinci se více než tři tisíce účastníků vydalo na trasu Beskydské sedmičky. Nechyběla modlitba ani zpívaná hymna.

Třinecké léto zakončí koncert učitelů a žáků

27.srpna » iHorizont
Dva měsíce plné zábavy se blíží ke svému konci. Třinecké kulturní léto zakončí koncert učitelů a jejich talentovaných žáků nazvaný Hity z roku 1985.

V Nýdku ostříhali všechny ovce

21.srpna » iHorizont
V Nýdku se v sobotu konalo mistrovství ve stříhání ovcí. Desítka účastníků, mezi nimiž se objevila i jedna mladá žena, se snažila ostříhat všechny ovce v ohradě. A to se jim nakonec za necelé dvě hodiny povedlo.

Region se rozloučil s pastorem Bohuslavem Kokotkem

1.srpna » iHorizont
Stovky lidí se v pátek přišly do evangelického kostela v Třinci rozloučit s oblíbeným evangelickým pastorem Bohuslavem Kokotkem, který nečekaně zesnul 24. července.

Region se rozloučil s páterem Bohuslavem Kokotkem

31.července » iHorizont
Stovky lidí se v pátek přišly do evangelického kostela v Třinci rozloučit s oblíbeným evangelickým páterem Bohuslavem Kokotkem, který nečekaně zesnul 24. července.

Tato informační stránka o Zuzana Sedláčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Sedláčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes