Natalia Seliverstova

Vztahuje se k

Apple slíbila výměnu iPhone 6 Plus za zdokonalený model

Společnost Apple zahájila v USA bezplatnou výměnu iPhone 6 Plus za smartfony jiného modelu, iPhone 6s Plus, píše MacRumors s odkazem na zprávu rozeslanou autorizovaným servisním střediskům.

Francouzi chtějí po Rusku, aby splatilo carské dluhy

Stovky tisíc Francouzů se domáhají toho, aby Rusko splatilo dluhopisy z carských dob v hodnotě 30 miliard eur, uvádí RFI.

USA vnesly do černého seznamu dvě ruské společnosti

Americké ministerstvo obchodu zaneslo do černého seznamu dvě ruské společnosti, které pracují ve vojenském průmyslu, stojí ve zprávě, která byla umístěna na stránky Federálního registru.

NATO považuje za nemožné obnovit vztahy s Ruskem, prohlásil Tillerson

Země NATO si myslí, že nyní je normalizace dialogu s Ruskem nemožná, prohlásil americký ministr zahraničních věcí Rex Tillerson.

Média spočítala, kolik je amerických vojáků v Sýrii

Počet amerických vojáků v Sýrii dosahuje 2 tisíc, jsou to převážně příslušníci speciálních jednotek, oznámila televize CNN s odvoláním na americké úředníky.

Lavrov sdělil, že Putin je ochoten se setkat s Trumpem

Vladimir Putin je ochoten se setkat se svým americkým kolegou Donaldem Trumpem „na okraj“ summitu APEC ve Vietnamu, prohlásil ministr zahraničních věcí RF Sergej Lavrov.

Zaměstnanec newyorského McDonaldu si přivydělával prodejem kokainu v Happy Mealu

Zaměstnance newyorské restaurace rychlého občerstvení McDonald’s zadržela policie za to, že v práci prodával drogy. Jak píše list The New York Post, Frank Guerrero předával kokain svým zákazníkům v taštičkách Happy Mealu.
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Natalia Seliverstova zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Natalia Seliverstova" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes