nových článků - klikněte pro zobrazení

Petr Spálenka

Běh Martinskou stěnou v Dobřanech napsal své čtvrté pokračování

9.března » Novinky.cz
V Dobřanském lesoparku se opět konal tradiční terénní závod Běh Martinskou stěnou. Sešla se zde šedesátka běžců, jež si změřila síly na trati dlouhé 7,2 kilometru.

Tříkrálové koupání v Dobřanech se uskutečnilo již po osmé

10.ledna » Novinky.cz
Pátý leden byl dnem, kdy si dali Dobřanští Mroži dostaveníčko s ostatními přáteli od mrazivé vody. Ta měla jeden stupeň, vzduch byl přesně o tolik teplejší.

Dobřanský lesopark Martinská stěna znovu ožil sportovci

9.října » Novinky.cz
Dobřany na jižním Plzeňsku opět pořádaly mezi běžci oblíbený terénní Běh Martinskou stěnou, který si za jeden rok své existence získal oblibu nejen u sportovců z Dobřan. Uplynulou říjnovou neděli si odbyli premiéru nejmenší běžci. Na start tratě se …

Dobřany hostily další díl seriálu Běhu Martinskou stěnou

11.března » Novinky.cz
Dobřanským lesoparkem na Martiňáku se opět proháněli běžci. Domácí otvírák sezóny pořádaný sportovním spolkem 456CÍL se konal v neděli 10. března a odstartoval v 11:00 hodin.