Václav Suchan

Vztahuje se k

Lucie Benešová: Matonoha už jí neumí naslouchat!

1.ledna » Blesk.cz
Lucie Benešová (43) nyní hraje v Divadle Kalich. Vysvětlila, proč už nehraje v seriálu Ulice a proč jí manžel Tomáš Matonoha (46) už nedokáže naslouchat.

Raquel Welch (77): Pořád je »zvíře«!

27.prosince » Blesk.cz
Před 40 lety okouzlila svými dokonalými křivkami a fantastickým přírodním poprsím snad všechny muže. V legendární komedii Zvíře s Jeanem-Paulem Belmondem byla sexbomba Raquel Welch dokonalá. Dnes je jí 77 let, je stále půvabná a sexy. A miluje zví...

Lucie Benešová (43): Chtěla jsem dítě, ne svatbu. Těhotenství přišlo hrozně brzy

19.prosince » Blesk.cz
Pohledná blonďatá herečka Lucie Benešová (43) hrála již v mnoha seriálech, nyní prožívá divadelní období. V pražském Kalichu hraje dokonalou manželku a zdá se, že takovou partnerkou je i v reálném životě!

Jan Rosák je s manželkou 40 let: Brali jsme se kvůli penězům!

4.prosince » Blesk.cz
Čerstvý sedmdesátník, moderátor, hlasatel, scenárista a herec Jan Rosák oslaví na začátku prosince obdivuhodné jubileum. Se svou manželkou Jiřinou (61) už bude čtyřicet let! Jak to dokázal(i)?

Nejbohatší kráska světa Kendall Jenner: Její táta je taky modelka!

4.prosince » Blesk.cz
Na co klan Kardashianů sáhne, z toho vytříská majlant. A tak si Kim Kardashian před 7 lety usmyslela, že ze své ségry Kendall (22) udělá topmodelku. Stalo se. A dnes vydělává ze všech nejvíc!

Hvězda Ordinace Martin Zounar: Občas mě ovládne démon dobré skleničky

23.října » Blesk.cz
Herec Martin Zounar (50) se snaží, aby to v životě zvládl alespoň na plichtu. V práci se mu to daří, tam i vyhrává, jako třeba padouch v muzikálu Krysař v Divadle Kalich či Bobo v Ordinaci, ale ty vztahy…

Jak v roce 1977 emigroval Jan Tříska: Sbalili jsme si jen trička a plavky!

1.října » Blesk.cz
Herec Jan Tříska (†80) odešel do hereckého nebe, když podlehl zraněním, která utrpěl v důsledku ne zcela vyjasněného pádu z Karlova mostu v Praze. Významnou etapou jeho života byla emigrace. Proč a za jakých okolností odešel v roce 1977 do zahraničí?

Zakladatel Playboye svlékl stovky žen!

1.října » Blesk.cz
Ve věku 91 let zemřel zakladatel magazínu Playboy Hugh Hefner. Za svůj dlouhý život svlékl přes 700 žen, třikrát se oženil, zplodil čtyři »ofi ciální« děti a chtěl si užívat sex až do stovky…

Babí léto hlásí definitivní konec: Počasí je na houby!

1.října » Blesk.cz
Podle meteorologů bude tato neděle letos posledním teplým a slunečným dnem. S podzimem, deštníky, ochlazením ale přichází i dobrá zpráva pro český národ. Počasí je na houby... jako dělané!

Oktoberfest za dveřmi: Pivo zdraží a přibude policistů. Tuplák vyjde na necelé tři stovky

15.září » Blesk.cz
S vyššími cenami piva i dalším zpřísněním bezpečnostních opatření musejí počítat návštěvníci letošního Oktoberfestu, který v Mnichově začne v sobotu. I přesto pořadatelé 184. ročníku tradičního pivního festivalu věří, že jich do areálu Tereziánské...

Herečka Stránská z Policie Modrava: Na filmovou nahotu už nemám postavu

11.září » Blesk.cz
Proslavila se v Discopříběhu jako kadeřnice Jitka nešťastně zamilovaná do fešáka Rudy Hrušínského. Pak jezdila Jaroslava Stránská (48) po světě s Černým divadlem a dnes je z ní žena zákona. Tedy alespoň v seriálu Policie Modrava.

Letecká esa zazáří nad Hradcem! Diváci si mohou letadla osahat, láká pořadatel CIAF

30.srpna » Blesk.cz
Nebe nad Hradcem Králové bude už po čtyřiadvacáté patřit po dva dny letadlům. O víkendu, tedy 2. a 3. září, se totiž na místním letišti uskuteční největší letecká show u nás CIAF (Czech International Air Fest) 2017. Na co se mohou těšit návštěvníc...
Magda Vášáryová - Slovenská herečka a diplomatka
Jaromír Hanzlík - Český herec
Gabriela Lašková - Česká Miss 2013
Václav Chaloupek - Režisér
Stanislav Gross - Český právník
Václav Neckář - Zpěvák
Josef Vojtek - Český zpěvák
Anne Hathaway - Americká herečka
Ivan Pilný - Český politik
Christopher Nolan - Britský scenárista a režisér
Vlasta Burian - Český herec
Josef Váňa - Český dostihový jezdec a trenér

Tato informační stránka o Václav Suchan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Suchan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes