Daniel Sukdol

Třináctka veze z mezinárodního festivalu šesté místo

12.prosince » SFC Opava
Redakce - Opava – Na mezinárodním halovém festivalu v Bílovci startovali fotbalisté opavské třináctky. Během tří dnů odehráli celkem osm zápasů a v konečném zúčtování obsadili šestou příčku.

Třináctka bronzová na mezinárodním turnaji v Bruntále

6.prosince » SFC Opava
Redakce - Opava – Od pátku do neděle bojovala část fotbalistů opavské třináctky na mezinárodním turnaji v Bruntále. Malí Slezané v silné konkurenci vybojovali třetí místo.

Třináctka nezachytila úvod

25.září » SFC Opava
Redakce - Opava – Derby s ostravským Baníkem nedopadlo pro opavskou třináctku dobře. Opaváci nezachytili vstup do zápasu a to nakonec rozhodlo.

Třináctka vyhrála ve Frýdku-Místku

11.září » SFC Opava
Redakce - Opava – Další vítězství si připsali fotbalisté opavské třináctky. Na hřišti v Lískovci porazili domácí Frýdek- Místek 5:2. Zápas měl velmi dobrou kvalitu.

Třináctka padla s Valachy

4.září » SFC Opava
Redakce - Opava – Třináctka Slezského FC hostila na hřišti za koupalištěm v neděli celek Valašského Meziříčí. Opavským hráčům se výsledkově nedařilo a Valachům podlehli 2:4.

Třináctka ovládla derby v Hlučíně

27.srpna » SFC Opava
Redakce - Hlučín, Opava – Třináctka Slezského FC zvládla na výbornou derby s Hlučínem. Na hřišti v Kozmicích vyhrála 7:1.

Hráči dvanáctky a jedenáctky absolvovali náročný týden

5.března » SFC Opava
Redakce - Opava – Po dvou turnajích na palubovce bílovecké haly dvanáctka SFC Opava absolvovala velmi nabitý týden, v jehož rámci sehrála hned čtyři přípravná utkání s Bílovcem, Košicemi, Baníkem a Vítkovicemi. Trenér Martin Kotala měl k dispozici...

Dvanáctka první a druhá v Bílovci

15.února » SFC Opava
Redakce - Bílovec – Hala v Bílovci se během uplynulého víkendu stala dějištěm hned dvou turnajů, na kterých nechyběli fotbalisté opavské dvanáctky. Dopoledne obsadili první místo, v odpoledním turnaji s o rok staršími soupeři z toho pak vzešlo kon...

Dvanáctka opanovala turnaj na Hané

2.února » SFC Opava
Redakce - Opava – Mladí hráči našeho výběru U-12 se během uplynulé neděle představili na halovém turnaji v Němčicích nad Hanou, který pořádal 1. SK Prostějov. Hrálo se ve dvou základních skupinách, přičemž v každé z nich byly čtyři týmy.

Dvanáctka absolvovala trojici turnajů

8.prosince » SFC Opava
Redakce - Opava – Fotbalisté naší dvanáctky mají za sebou další tři halové turnaje, které absolvovali během uplynulé soboty a neděle. Nejprve se mladíci Slezského FC představili ve Frýdku-Místku, kde z toho nakonec byla celková třetí příčka.

Tato informační stránka o Daniel Sukdol zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Sukdol" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes