Richard Svoboda Politik za ODS

Vztahuje se k

Zámek Valtice čekají opravy. Otevřou se nepřístupné komnaty

16.ledna » Týden.cz
Památkáři letos plánují další opravy v areálu valtického zámku. Vyjdou na desítky milionů korun. Dokončí například rekonstrukci horní konírny v západním předzámčí.

UNESCO zvýšilo Lednicko-valtickému areálu návštěvnost i investice

5.prosince » Týden.cz
Lednicko-valtickému areálu se za uplynulých 21 let výrazně zvýšila návštěvnost, stouply také investice do oprav. Může za to i zápis na seznam světového kulturního dědictví UNESCO v roce 1996.

Zámek se změní v ráj čokolády. K ochutnání budou i pralinky s moučnými červy

26.října » Břeclavský deník
Valtice – Hlavní město vína? Na tři dny se Valtice stanou baštou pro milovníky čokolády. V zimní jízdárně tamního zámku se od pátku do neděle uskuteční Čokoládový festival s kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

Barokním festivalem ve Valticích poprvé ožije celý zámek

30.srpna » Týden.cz
Barokní slavnosti Feste teatrale ve Valticích na Břeclavsku letos nabídnou širší program než loni, ožije celý zámek. Pořadatelé připravují na sobotu a neděli hudební vystoupení, šermířské souboje, přijedou kejklíři a žongléři.

Po válce zmizely, teď jsou sochy zpět na valtickém zámku

23.června » Břeclavský deník
Valtice - Kopie barokních soch symbolizujících čtyři roční období opět zdobí prostor hlavního vstupu na zámek ve Valticích na Břeclavsku. Někdejší sídlo rodu Lichtenštejnů zdobily už od osmnáctého století, po druhé světové válce z místa zmizely.

Na sochách ve Valticích objevili historické vzkazy řemeslníků. I hákový kříž

9.května » Břeclavský deník
Valtice /FOTOGALERIE/ – Z konce devatenáctého a začátku dvacátého století. Tak staré jsou historické vzkazy, které našli zaměstnanci zámku ve Valticích na Břeclavsku na sochách v barokní zámecké kapli z osmnáctého století. „Nápisy jsou na velmi ne...

Ve Valticích ožije Marie Terezie. Historický film přijede natáčet i Kotek

6.května » Kultura Deník.cz
/FOTOGALERIE/- Známí čeští herci Vojtěch Kotek nebo Zuzana Stivínová brzy zavítají na zámek do Valtic na Břeclavsku. Od dvaadvacátého května do desátého června tam budou natáčet dvoudílný historický film o Marii Terezii. „Jedna ze scén by se měla ...

Zvelebí balkon na nádvoří valtického zámku. Za 400 tisíc

6.května » Břeclavský deník
Valtice – Balkon obnovují ještě před začátkem hlavní turistické sezóny na vnitřním nádvoří valtického zámku. Hlavním důvodem oprav je statické zajištění. Stavební úpravy vyřeší i odvod dešťové vody a lidem nabídnou atraktivnější pohled.

Valtice jako byznys? Zástupce kastelána profituje z akcí, dotaci poslal i Hašek

17.dubna » Lidovky.cz
Vedení památkového ústavu začalo prověřovat kontrakty, které uzavřeli představitelé Státního zámku Valtice. Některé ze smluv na různé kulturní akce konané na oblíbené památce jdou za spolkem, kterému šéfuje zástupce kastelána. Zámek ve Valticích ř...

Zámek ve Valticích letos lidem zpřístupní barokní kapli

15.března » Rádio Praha
Zámek ve Valticích na Břeclavsku letos lidem zpřístupní vedle tradičního zámeckého okruhu také barokní kapli nebo zámecké divadlo. Návštěvníky láká mimo jiné na sezonní výstavu loutkových divadel, řekl ČTK kastelán Richard Svoboda. Valtický zámek ...

Zámek ve Valticích letos lidem zpřístupní barokní kapli

15.března » Týden.cz
Zámek ve Valticích na Břeclavsku letos lidem zpřístupní vedle tradičního zámeckého okruhu také barokní kapli nebo zámecké divadlo. Návštěvníky láká mimo jiné na sezonní výstavu loutkových divadel, řekl kastelán Richard Svoboda.

Stavbu mostu urychlili díky kovové konstrukci

13.března » Moderní Brno
Kvalitnější napojení na dálnici, ale i komfortnější dopravu mezi brněnskými částmi Slatina a Tuřany měl podle vedení města zajišťovat most v ulici Tuřanka. Svůj cíl splnil, necelý rok po dokončení navíc získal ocenění v soutěži Stavba Jihomoravské...
Otakar Veřovský - politik - ČSSD

Tato informační stránka o Richard Svoboda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Svoboda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes