Maria Zacharovová

Vztahuje se k

Zacharovová reagovala na prohlášení MZV Francie o tom, že si RF přisuzuje vítězství nad IS

Mluvčí ruského MZV Maria Zacharovová zkritizovala prohlášení „západních partnerů“ o tom, že si Rusko „přisvojuje“ vítězství nad IS v Sýrii. Přitom diplomatka připomněla, že opravdovým „úspěchem“ západních států je situace v Iráku, Libyi a Afghánis...

Mezi teroristy v Sýrii vládne válka, oznámila Zacharovová

Teroristé, kteří jsou obklíčeni v syrských obcích Asrat a Sajal západně od Abú Kamálu, se snaží dostat z pasti, vládne mezi nimi válka, oznámila během brífinku mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

MZV RF okomentovalo prohlášení o tom, že teroristy v Sýrii porazily USA

Moskva označila za naprostou blbost prohlášení USA, že právě Spojené státy vytlačily teroristy ze Sýrie, oznámila mluvčí Ministerstva zahraničí RF Maria Zacharovová.

Zacharovová slíbila některým americkým médiím „překvapení“

Z 23 amerických médií může Rusko omezit přístup do Stání dumy 9-10 sdělovacím prostředkům, prohlásila tisková mluvčí ruského MZV Maria Zacharovová, když vystupovala v Dumě.

Zacharovová uvedla podmínky pro odvolání omezujících opatření vůči americkým médiím

Pokud omezení vůči ruským médiím ve Spojených státech budou zrušena, tak Moskva příjme reciproční opatření, prohlásila novinářům mluvčí ruského MZV Maria Zacharovová.

Zacharovová okomentovala zrušení akreditace pro žurnalistu RT slovy písně Adele

Tisková mluvčí ruského ministerstva zahraničních věcí Maria Zacharovová okomentovala rozhodnutí americké vlády připravit žurnalistu RT o akreditaci v kongresu USA kvůli registraci kanálu v seznamu zahraničních agentů písní od Adele.

MZV Ruska kvůli usnesení o hladomoru doporučilo USA studium historie

Ministerstvo zahraničních věcí Ruska doporučilo USA pozornější studium historie v souvislosti s usnesením ohledně 85. výročí hladomoru na Ukrajině, které bylo dříve představeno Sněmovně reprezentantů Kongresu USA.

Na MZV označili opatření Google vůči RT a Sputnik za cenzuru

Rusko považuje záměr snížení televizní stanice RT a agentury Sputnik ve vysílání zpráv na zdroji Google.News za cenzuru a porušení svobody slova, oznámila na brífinku oficiální mluvčí MZV RF Maria Zacharovová.

Ruské MZV potvrdilo, že se postoj Moskvy k událostem v roce 1968 v Československu nezměnil

Ruské ministerstvo zahraničí potvrdilo, že se oficiální pozice Moskvy k událostem v roce 1968 v Československu nezměnila. Stojí to v prohlášení tiskové mluvčí ruského MZV Marii Zacharovové v reakci na článek zveřejněný na webu televize Zvezda.

Zacharovová nazvala zákon o mediálních zahraničních agentech vynucenou odpovědí

Nový ruský zákon o masmédiích - zahraničních agentech byl vynucenou odpovědí na represivní opatření vůči ruským médiím, především RT, řekla na brífinku mluvčí MZV RF Maria Zacharovová.

MZV RF okomentovalo pokusy USA na ochranu IS

Moskva doufá, že se Washington bude přísně řídit dohodami prezidentů RF a USA Vladimira Putina a Donalda Trumpa ohledně boje s terorismem, prohlásila mluvčí MZV RF Maria Zacharovová.

Na MZV RF okomentovali prohlášení hlavy Pentagonu o Sýrii

V Moskvě jsou překvapeni prohlášením hlavy Pentagonu Jamese Mattise o tom, že se USA nacházejí v Sýrii z povolení OSN, tento mandát Washington nemá, prohlásila ve čtvrtek mluvčí MZV RF Maria Zacharovová.
Philip Hammond - Britský ministr obrany

Tato informační stránka o Maria Zacharovová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Maria Zacharovová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes