ParlamentniListy.cz

Popis:

Česká politická scéna jako na dlani

URL:

http://www.parlamentnilisty.cz/

Katalog:

Z domova

Publikuje:

42,2 položek/den

Studentský “Projekt Osvětim” je vystaven v Komunitním centru Prádelna

15:03
V měsíci listopadu mohou návštěvníci Komunitního centra Prádelna v Holečkově ulici shlédnout výstavu unikátního projektu studentů Smíchovské střední průmyslové školy v Praze 5, jejíž zahájení proběhlo v pondělí 16. října. Součástí vernisáže byla také ukázka virtuální reality z dílny studentů.

Mou prioritou je česká rodina, která žije, podniká nebo pracuje ve svobodné České republice, říká adeptka ODS do Sněmovny

15:03
ROZHOVOR „Chci, aby naše země nežila pouze v pocitu bezpečí, ale aby skutečně bezpečná byla. Nechci, aby naši zemi pohltily zájmy cizích mocností. Prožila jsem celé dospívání v komunismu. Když teď vidím, co nám vnucují z Bruselu, bojím se, že o naši svobodu zase přijdeme. Místo cenzury shora dnes nastupuje autocenzura, opět se začíná vracet zásada „držet ústa a krok“. Já chci, aby moje děti vyr...

Část lékařů a lékáren bude ve středu stávkovat, chtějí víc peněz

15:03
Asi dvě třetiny praktických a dětských lékařů a ambulantních specialistů nechají ve středu své ordinace zavřené. ČTK to řekl za Koalici soukromých lékařů Petr Šonka. Mimo provoz budou dopoledne na půl hodiny také některé lékárny.

Sobotka bude k memorandu o lithiu žádat doporučení právníků

15:03
Premiér a předseda ČSSD Bohuslav Sobotka si nechá poradit od právníků, jak postupovat s memorandem o lithiu, k jehož zrušení v pondělí večer vyzvala kabinet Sněmovna. Mluvčí vlády Martin Ayrer dnes ČTK sdělil, že Sobotka počká, až bude usnesení doručeno na Úřad vlády.

Mámo, nevol Babiše, napsal syn a poslal to do novin

15:03
Viktor Němec se rozhodl napsat dopis své mamince. Věděl sice, že se jí tenhle dopis nebude líbit, ale prý to musel udělat. Hovoří v něm o šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi a o cenzuře, která Českou republikou pomalu, ale jistě prostupuje.

Černochová (ODS): Kdybych nebyla v politice, vstoupila bych do aktivní zálohy

15:03
Představa vlády Andreje Babiše a Vojtěcha Filipa v mixu s panem Okamurou je noční můra, míní v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslankyně Jana Černochová. Prozradila, proč neočekává oteplení vztahů mezi Ruskem a Západem a z jakého důvodu shledává velkou hrozbu v působení některých mezinárodních organizací a EU. Ohlédli jsme se také za jejím dosavadním působením v politice, zhodnotila krizi, k...

Miliardáři se přou: Kellnerova nadace odmítá Babišova slova, že nejde o charitu

15:03
Rodinná nadace nejbohatšího Čecha Petra Kellnera a jeho manželky Renáty se ohradila proti slovům dalšího miliardáře a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše v časopisu Forbes, že Kellner si udělal školu, ze které pro sebe čerpá dobré absolventy. Babiš magazínu řekl, že takovou činnost nepokládá za charitu.

Zrůdnost. Proud migrantů bude pokračovat. Zhovadilost od Jourové. Dienstbierovi se podařilo tímhle dokonale naštvat lidi a tuto

15:02
ROZHOVOR Vědecký pracovník Akademie věd ČR v oboru přírodních věd a kandidát do Poslanecké sněmovny za ODS ve Středočeském kraji Tomáš Vaněk ostře kritizuje, že většina senátorů se odmítla zabývat novelou Ústavy, která občanům zaručuje právo držet zbraň pro sebeobranu. Lidé by podle něj měli bedlivě sledovat, kdo hlasoval pro různé nesmysly, a podle toho také volit.

Plesl: Příští týden touhle dobou očekávám demonstrace za záchranu demokracie. Ještěže je v USA Trump

14:03
Jaroslav Plesl, šéfredaktor MF Dnes, kterou před pár lety koupil šéf hnutí ANO Andrej Babiš, se svým tradičním způsobem vyjádřil k nadcházejícím sněmovním volbám. Přesvědčte se sami.

Valašské Meziříčí je valašským lídrem v oblasti Smart City. Co to městu a jeho obyvatelům přináší a do budoucna přinese?

14:03
Hostem Rozhovoru s... regionalnitelevize.cz je tentokrát starosta Valašského Meziříčí Robert Stržínek.

Herman vysvětlil, jak mu víra v Boha pomáhá v politice

14:03
Lidovecký ministr kultury Daniel Herman poskytl předvolební rozhovor křesťanskému magazínu Christnet. Prozradil v něm např., že se obrací s prosbou o radu k Bohu, když má učinit nějaká důležitá rozhodnutí. Důležitých rozhodnutí se v politice dělá hodně.

To je lež, paní Slonková. Těsně před volbami jde do akce i Agrofert

13:02
Mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka se ohradil proti pořadu Zvláštní vyšetřování Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka na serveru Seznam Zprávy. Vysílání přineslo příběh mladé rodiny, kterou měly zničit zajišťovací příkazy. Oba reportéři přitom poukazovali na nitky k Agrofertu.

Matěj Stropnický je můj milenec, oznámil prý populární herec

13:02
Předseda Zelených má údajně milence. Tvrdí to alespoň server Blesk.cz, který se odvolává na slova herce z dobře známého seriálu Ordinace v Růžové zahradě Daniela Krejčíře. Krejčíř přesvědčuje veřejnost, že on a Stropnický jsou milenci. Matěji Stropnickému by prý tato informace mohla pomoct ve volbách.

Občané, pozor! Marta Kubišová, Magda Vášáryová, Martin C. Putna a jiné elity vám radí, jak volit! Vše na VIDEU

12:03
Volby do Poslanecké sněmovny jsou tu již za tři dny. A sociální sítě i internet se tak hemží videi či doporučeními, jak volit.

Parlamentné listy byly smazány ze seznamu konspiračních webů

12:03
Slovenská verze ParlamentníchListů.cz, kterou taktéž provozuje společnost OUR Media, byla smazána ze stránek www.konspiratori.sk. Tento web dlouhodobě upozorňuje na údajná porušování obsahových pravidel a snaží se ukazovat zejména na takzvané fake news.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes