MagazinSecurity.cz

Popis:

odborný časopis o komerční bezpečnosti

URL:

http://www.securitymagazin.cz

Katalog:

Tech → Bezpečnost

Publikuje:

14,2 položek/den

VIDEO: Střelná zbraň – nádobíčko pro opravdové chlapy

19:52
Nosíte zbraň ke své obraně nebo to v blízké době plánujete? Každý člověk má přeci právo se chránit, a pokud jste se rozhodli, že si pořídíte střelnou zbraň a vaše rozhodnutí je pevné, co dál? Naše youtuberka Darja se opět vydala do obchodu se zbraněmi, aby zjistila, jaké zbraně jsou nejlepší pro podnikatele.

Sexuální dravec Dustin Hoffman? Slavného herce obvinilo několik žen z obtěžování

18:10
Filmová asistentka Cori se svěřila médiím, že jí herec Dustin Hoffman v 80. letech v hotelovém pokoji přiměl, aby mu masírovala nohy. Stalo se to prý během natáčení filmu Smrt obchodního cestujícího, kde hrál Hoffman hlavní roli.

Vzestup a pád komandéra Schulze

14:49
Martin Schulz už není předsedou německé sociální demokracie. Během posledního roku sehrál všechny možné role – od očekávaného spasitele strany až po vyvrhele.

Za vyhnání z Granady se Židé pomstili, jako piráti přepadali lodě španělského krále

13:09
Když španělský král dobyl roku 1492 opevněné palácové město - maurskou Alhambru (Al Qal’a al-Hambra - Rudou pevnost) v Granadě, padlo tak poslední islámské království na Pyrenejském poloostrově a Španělsko úspěšně zakončilo reconquistu.

FBI: Manafort prý platil evropské politiky za lobbing za Ukrajinu

12:01
Zvláštní tým FBI vedený Robertem Muellerem obvinil Paula Manaforta, bývalého šéfa volebního štábu nynějšího amerického prezidenta Donalda Trumpa, z placení bývalých evropských politiků, aby lobbovali za Ukrajinu. Podle dokumentů, z nichž dnes cituje agentura AP, Manafort využíval offshoreových účtů, aby vybraným lidem zaplatil více než dva miliony eur (přes 50 milionů Kč).

Nejtěžší tank historie - Panzerkampfwagen VIII Maus

10:20
Tank Panzer VIII, který byl zpočátku přezdívaný Mammut (mamut), později Mäuschen (myšička) a nakonec Maus (myš), byl německý supertěžký tank, zkonstruovaný během druhé světové války.

Stane sa armáda Číny do roku 2050 najmodernejšou na svete?

8:40
Čínska armáda má za sebou dlhú cestu, dlhá cesta je však ešte stále pred ňou. Čínsky vodca Xi Jinping vyzval predstaviteľov Čínskej ľudovej oslobodzovacej armády (ČLOA), aby sa do roku 2050 stala "najvyššie hodnotenou" armádou sveta.

Atlantický val v súčasnosti

8:40
Normanské ostrovy patrili k najviac opevneným častiam Atlantického múru. Dňa 20. oktobora 1941 Hitler podpísal smernicu, ktorá mala zmeniť Normanské ostrovy na "nepreniknuteľnú pevnosť".
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes