15
new stories - click to show

Thomas Aasen

Related to

Talentovaného skokana Markenga čeká operace kolena a dlouhá pauza

17.December » Sport.cz
Juniorský mistr světa ve skoku na lyžích Thomas Aasen Markeng si při pádu v Klingenthalu vážně poranil koleno a hrozí mu, že na můstcích bude chybět až rok. Devatenáctiletý talentovaný Nor má poškozený i meniskus.

VIDEO: Další nehoda na Bersigelu. Norský skokan přepadl přes bariéru

22.February » iDNES.cz
Začít brzdit včas, to je zlaté pravidlo motoristů. A drží se ho i skokané na lyžích, když se pohybují v cílovém prostoru. Špatný odhad rychlosti totiž mívá jak na silnici, tak pod můstkem za následek ošklivé nehody. Jednu takovou zažil norský supert…

Drsná premiéra na mistrovství světa! Norský skokan krkolomně letěl po hlavě za hrazení

22.February » Sport.cz
To muselo bolet! Norský skokan na lyžích Thomas Aasen Markeng sice při jednom z tréninků na mistrovství světa v rakouském Innsbrucku svůj skok bez potíží zvládl, ale nevídaný karambol přišel na dojezdu. Brzdit začal až na horizontu dojezdového kopce…

Kuriózní nehoda norského skokana na lyžích. Nedobrzdil a skončil mezi novináři

21.February » Deník.cz
/VIDEO/ V Rakousku se rozjíždí mistrovství světa v klasickém lyžování a začalo velmi netradičně. V trénincích na skokanský závod měl totiž nevídaný karambol norský závodník Thomas Aasen Markeng.

Tato informační stránka o Thomas Aasen zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Thomas Aasen" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes