15
new stories - click to show

Václav Kolář

Related to

Originální design, jídlo a skvělá atmosféra. Tatrhy ovládly libereckou louku

/FOTO/ Desítky stánků s jídlem a pitím, designem a módou a k tomu ekocentra z celého kraje nabídly tatrhy, které proběhly v neděli 22. května na louce naproti stadionu FC Slovan Liberec.

Zábava na horském kole. Podívejte se na nejlepší fotky z Kola pro život

6.October » Deník.cz
Patnáct závodů, tisícovky nadšených cyklistů. Kolo pro život má za sebou další ročník. V době koronaviru se povedlo uskutečnit festivaly, dětské dny a přijely i hvězdy. Podívejte se na ohlédnutí za letošní sezonou ve speciální fotogalerii Deníku.

Tři reprezentanti, sedm medailí. Bojovníci z Chodova na Sokolovsku uspěli na mistrovství světa

5.October » ČRo Karlovy Vary
Velký úspěch zaznamenal letos Samurai Fight Club Chodov. Jeho svěřenci Johny Kolář, Kryštof Schwarz a Matyáš Flídr přepsali dějiny klubu.

Lepší skatepark než v Brně. Blansko otevřelo opravené sportoviště

25.September » Brněnská Drbna
Blansko se dočkalo nového zázemí pro malé i velké skateboardisty a milovníky kol i koloběžek. Zrekonstruovaný skatepark v areálu Sportovního ostrova Ludvíka Daňka nabízí sportovcům 700 metrů čtverečních s novými překážkami a lepším povrchem.

Čeští raftaři uzavřeli letošní závodní sezónu na Trnávce

22.September » sportovnilisty.cz
Druhý zářijový víkend uzavřel letošní českou raftovou sezónu. Na Trnávce v obci Želiv na Vysočině, kde proběhly poslední závody ve slalomu, sprintu, hlídkách a ve sjezdu, se uzavřel seriál Mistrovství České republiky a Českého poháru. Tady se rozhod…

Čestní občané

30.June » Prostějov
Čestní občané města Prostějova Udělení čestného občanství je výrazem uznání nejvyšších představitelů města významným osobnostem. Této pocty se obvykle dostává vynikajícím zástupcům veřejného života, kultury a sportovním reprezentantům.

Vzpomínka na Václava Koláře

7.May » Prostějov
V sobotu 8. května si připomeneme nedožité pětasedmdesátiny pedagoga, komunálního činitele a kulturního publicisty Václava Koláře.

Nominujte své favority do ankety o nejlepšího sportovce roku

8.March » Blansko.cz
(Blansko.cz) Blansko vyhlašuje anketu Nejlepší sportovec města Blanska za rok 2020. Lidé mohou své návrhy do soutěže zasílat až do konce března. Své nominace už městu zaslali zástupci sportovních klubů a organizací prostřednictvím členů sportovní ko…

Čestní občané

31.December » Prostějov
Čestní občané města Prostějova Udělení čestného občanství je výrazem uznání nejvyšších představitelů města významným osobnostem. Této pocty se obvykle dostává vynikajícím zástupcům veřejného života, kultury a sportovním reprezentantům.

Kruhový trénink s chodovskými samuraji. Zacvičit si můžete i vy!

27.March » Deník.cz
V pondělí v 18.00 se sešli členové Samurai Fight Clubu Chodov k prvnímu společnému tréninku. Nejednalo se o žádné porušení celorepublikové karantény. Samurajové se sešli online, prostřednictvím počítačů a telefonů, na dálku ve svých domovech. Na pro…

Ve finále Talentu je i Blanensko. Díky freestylové show Bike O´clock

3.December » Blanenský deník
Blanensko /FOTO/ – Populární televizní show Česko Slovensko má talent míří do finále. Ve hře o celkové vítězství je také biketrialová formace Bike O´clock, ve které předvádějí freestylové kousky na kolech i dva jezdci z Blanenska. Ondřej Šenk a mnoh…

Mají talent. Blanenští biketrialisté se objeví v televizní show

13.September » Blanenský deník
Blansko - Blanenský biketrialista Václav Kolář (na snímku uprostřed) letos získal na mistrovství světa v Kramolíně šestý titul v kategorii Elite. Závodní trať na chvíli vyměnil za pódium před televizním kamerami.

Tato informační stránka o Václav Kolář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Kolář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes