Abu Abdullah

Vztahuje se k

Média oznámila, že jeden z vůdců IS pronikl do Evropy se 400 teroristy

Skupina bojovníku IS, mezi kterými je jeden z vůdců teroristické skupiny (zakázané v Rusku), pronikla ze Sýrie do Evropy jako běženci, uvádí Daily Mail s odvoláním na zdroje v italských speciálních službách.

Mezinárodně hledaný a jeden z vůdců Islámského státu pronikl do Evropy se 400 teroristy

3.ledna » AC24.cz
Skupina bojovníku IS, mezi kterými je jeden z vůdců teroristické skupiny (zakázané v Rusku), pronikla ze Sýrie do Evropy jako běženci, uvádí Daily Mail s odvoláním na zdroje v italských speciálních službách. V čele této skupiny je albánský džihádi...

Modrooký popravčí v řadách ISIS! Vraždící chlapec je mladý Brit

27.srpna » Blesk.cz
Z tohoto videa mrazí. Odhaluje pět mladých chlapců, kteří stojí se zbraněmi nad vězni a chystají se je popravit. Jeden z chlapců je Abu Abdullah al-Britani, což je jméno, které je u britských džihádistů oblíbené. Je to běloch, má modré oči a je mu...

Islámský extremista zastřelil muže za špionáž, prý vlastního bratra

12.června » Novinky.cz
Teroristická organizace Islámský stát zveřejnila propagandistickou videonahrávku, na níž dva z jeho bojovníků střelou do hlavy popravují dva spoutané muže. Jeden z nich má být přitom bratrem samozvaného kata.

Všední dny základny NATO Camp Bondsteel v Kosovu

Druhá největší americká základna v Evropě Camp Bondsteel byla postavena v Kosovu hned po skočení bombardování Jugoslávie a přechodu oblasti pod mezinárodní kontrolu. Korespondentce Sputniku Brankice Ristic se podařilo získat povolení navštívit ji.

Tato informační stránka o Abu Abdullah zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Abu Abdullah" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes